Set Rocky MIX Tree

Set Rocky Mix Tree co zawiera

Set Rocky Mix PE składa się z choinki Rocky, wianka Rocky oraz girlandy Rocky. Każdy z produktów jest bardzo gęsty i pełny w swoim kształcie. Wszystkie produkty w secie wykonane są z tworzywa PE i żyłki. Kolorystyka i wygląd wpływa na ostateczny i bogaty efekt wizualny. Gałęzie czyli tipsy wykonane są częściowo z PE czyli materiału. który nadaje się do recyklingu, a detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnego igliwia.

Praktyczna i ciekawa ozdoba

Set Rocky to praktyczna ozdoba, z której można korzystać przez wiele sezonów, ponieważ odznacza się ona dużą jakością i wytrzymałością. Żyłka w produktach wykonanych z tego tworzywa sprowadzana jest prosto z Włoch

Bezpieczeństwo i zdrowie

Większość choinek z naszego asortymentu posiada nasz firmowy system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, wszystkie produkty z set’u Rocky posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz certyfikat TÜV.  Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Rocky, wianka Rocky czy girlandy Rocky wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w takie dekoracje świąteczne pomoże wprowadzić do domu świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.