Set Nevada MIX PE

Set Nevada Mix PE dla kogo?

Set Nevada MIX PE jest idealną propozycją dla tych, którzy szukają wyjątkowo realistycznej dekoracji świątecznej ze sztucznego igliwia. Taki set  świąteczny to piękny komplet dekoracji świątecznych składających się z choinki sztucznej Nevada Mix Pe, wianka Nevada Mix Pe oraz girlandy Nevada Mix PE. W każdym z produktów zastosowane są 4 różne rodzaje gałązek. Trzy różne gałązki PE i jedne z PVC. Produkty posiadają gałęzie, które sprawiają że wygląd tych dekoracji świąteczny ma delikatny i ekskluzywny charakter.

Wygląd świątecznych dekoracji Premium

Set Nevada Mix PE czyli klasyczny kształt, który budują drobne, bogato zdobione gałęzie. Bardzo bogato ozdobione produkty z gęsto osadzonymi gałęziami dodającymi wizualnej elegancji, lekkości i estetyki. Atutem setu Nevada Mix PE są gałęzie częściowo wykonane z materiału PE, której detale imitują wygląd i kolorystykę naturalnych gałązek igliwia.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Większość choinek z naszego asortymentu posiada nasz firmowy system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, wszystkie produkty z set’u Nevada Mix PE posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz certyfikat TÜV.  Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Nevada Mix PE, wianka Nevada Mix PE czy girlandy Nevada Mix PE wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Niewątpliwe jest to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w takie dekoracje świąteczne pomoże wprowadzić do domu świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.