Set Carmen

Set świąteczny Carmen

Jeden z setów w, którym  którym króluje nasza niepowtarzalna żyłka sprowadzana prosto z Włoch. Żyłkę tę zastosowaliśmy również w secie pod nazwą Rocky, którą możesz znaleźć w naszej ofercie na www.wieczniezywechoinki.pl. Dzięki bujnie osadzonym gałęziom każdego z produktów w secie, który stanowi choinka Carmen, wianek żyłkowy, i girlanda żyłkowa. Taka kompozycja trzech produktów w domu prezentuje się niesamowicie.

Wykończenie dekoracji setu Carmen

Wykończenie choinki Carmen stanowi brązowa folia imitująca korę. Choinka wyróżnia się prestiżem z zachowaniem tradycyjności dzięki zastosowaniu gałązek z żyłki i folii. Jest to jedna z tańszych opcji, która równie pięknie będzie się prezentować w domowym zaciszu. 

Bezpieczeństwo i zdrowie

Większa część choinek z naszego asortymentu posiada nasz firmowy system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem. Wszystkie produkty z set’u Carmen posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz certyfikat TÜV.  Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Carmen, wianka żyłkowego czy girlandy żyłkowej wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Niewątpliwe jest to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w takie dekoracje świąteczne pomoże wprowadzić do domu świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.