Set Noel MIX PE ośnieżony

Ośnieżony świąteczny set

Świąteczny ośnieżony set to nic innego jak już bardzo dobrze znana przez naszych klientów choinka Noel Mix PE w wersji ośnieżonej oraz nowość w tym roku wianek Noel Mix PE ośnieżony oraz girlanda Noel Mix PE w wersji ośnieżonej. Wersja ośnieżona choinki Noel jest znana naszym klientom dopiero od zeszłego roku a już podbiła serca nie jednego wielbiciela i miłośnika świąt i zimy.

Dla kogo?

Świąteczny set ośnieżony Noel Mix PE to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących białych dekoracji które chcą wprowadzić do domu świąteczną atmosferę na lata.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Większość choinek z naszej oferty posiada nasz firmowy system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz certyfikat TÜV. Nasze produkty ośnieżone posiadają również certyfikat niepalności CAL FIRE. taki set to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w takie dekoracje świąteczne pomoże wprowadzić do domu świąteczną atmosferę na lata, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.