Diana

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Sztuczna choinka Diana należąca do grupy choinek żyłkowych. Unikatowa choinka, której wystawny efekt wizualny wynika z gałęzi o długich, cieniowanych kolorystycznie igłach. Te długie igliwie sprawia, że gałęzie choinki wyglądają niezwykle obficie. Choinka sztuczna żyłkowa jest bardzo gęsta- może być wielokrotnie rozkładana i składana, można na niej wieszać ciężkie ozdoby świąteczne. Gwarantuje to nam wysoka jakość materiałów, z których została wykonana i solidność jej wykonania. Choinka sztuczna jak prawdziwa jest alternatywą dla żywych drzewek bożonarodzeniowych. Do zalet tego typu dekoracji zaliczyć można nie tylko walory ekologiczne, lecz także estetyczne. 

Choinek na Diana tworzy efektowne wygląd bardzo zbliżony do tego naturalnego. Jej wyjątkowa prezencja sprawia, iż jest to model cieszący się coraz większą popularnością. Znajduje ona zastosowanie przede wszystkim w kontekście wystroju pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. 

Choinki sztuczna jak żywa 

W bogatej ofercie firmy ADAL dostępne są wyglądające jak żywe sztuczne choinki, którymi można ozdobić swoje mieszkanie, biuro czy sklep. Wszystkie modele produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. 

Choinka sztuczna jak prawdziwa jest wybierana zwłaszcza przez te osoby, które szukają godnego zastępstwa dla żywych drzewek leśnych. Tego typu ozdoby nie tracą igieł, a ich gałęzie nie opadają wraz z upływem czasu. Co więcej, starannie przygotowana konstrukcja maksymalnie przypomina leśne drzewka. Sztuczne drzewka przez wielu uznawane są także za rozwiązanie znacznie bardziej ekologiczne. Wyprodukowana choinka może być wykorzystywana wielokrotnie w odróżnieniu od roślin ściętych w lesie, które już po kilkunastu dniach tracą swój pierwotny wygląd. Inwestycja w sztuczne drzewka pozwala na zaprojektowanie ich dokładnie według potrzeb danego otoczenia. 

Praktyczne zastosowanie

Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, który jednak po nowym roku przemija. Wtedy pozostaje tylko posprzątać obecne dekoracje i czekać na kolejny sezon. Na tym etapie sztuczna choinka Diana również posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności sprzątania wypadających igieł ponieważ nasze choinki dzięki swojej jakości nie gubią swoich. Dzięki odpowiedniemu systemowi składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, możesz złożyć i zdemontować swoje drzewko jednym ruchem, a niewielki rozmiar po złożeniu pozwoli na wygodne przechowywanie jej do następnego sezonu.