Exclusive

Choinki sztuczne EXCLUSIVE do 240 cm. Ulubiony produkt naszych klientów. Ze względu na obfitą ilość gałęzi i ekskluzywną formę, zdobył serca wszystkich tych, którzy nie akceptują półśrodków, a jedynie najlepsze choinki.

Choinki sztuczne do 240 cm Exclusive – ekskluzywny produkt na każdą kieszeń

Dom z ogródkiem, mieszkanie wielopokojowe, kawalerka singla czy stancja dla studenta? Niezależnie od wielkości pomieszczenia jakim dysponujesz, dzięki naszej bogatej ofercie choinek sztucznych do 240 cm Exclusive zawsze znajdziesz odpowiednią wielkość choinki, abyś i Ty mógł cieszyć się świątecznym klimatem w swoim miejscu zamieszkania. 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm – to najpopularniejsze rozmiary, dostępne w naszej ofercie choinek Exclusive. Już malutka choinka o rozmiarze 100 cm pozwoli na dodanie przestrzeni magicznej, świątecznej atmosfery. Dzięki tej różnorodności, Twoje dzieci będą mogły znaleźć prezenty pod choinką bez względu na to jak mały pokój posiadasz. 

Choinka sztuczna do 240 cm piękno i ochrona środowiska

Idealna choinka to taka, która podkreśla piękno pozostałych dekoracji, choć sama w sobie wygląda pięknie i żywo. Możliwe jest to tylko pod warunkiem wykorzystania najlepszych gatunkowo materiałów. Nasze produkty tworzymy z wysokojakościowego polietylenu, który posiada jeszcze jedną, niezwykle ważną dla nas zaletę – jest w 100% recyklingowany. Uważamy, że w dzisiejszych czasach bardzo istotną kwestią w procesie produkcji i zakupu powinna być odpowiedzialność za to jaki wpływ na środowisko mają nasze zakupy. Dlatego też wybraliśmy tego typu materiały do produkcji choinek, które nie tylko można w odpowiedni sposób zutylizować, ale zanim to nastąpi, dobrze wykorzystać przez długie lata. 

Aby móc się cieszyć długoletnią choinką, należy ją odpowiednio przechowywać bo ułatwia system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM oraz mały rozmiar choinki po jej złożeniu.

Elegancka tradycja świąt

Choinka od zawsze jest jednym z symboli Świąt Bożonarodzeniowych. Warto wybrać taki model, który podkreśli styl naszego domu oraz charakter naszej rodziny. Choinka Exclusive dzięki zastosowaniu różnej długości gałązek doskonale eksponuje dodane do niej dekoracje takie jak bombki, girlandy świetlne i z kolorowej maty, różnego rodzaju wisiorki, suszone owoce, kryształy itp.