Exclusive

Choinki sztuczne EXCLUSIVE. Ulubiony produkt naszych klientów. Okazała choinka gałęziowa charakteryzująca się ekskluzywną i elegancką linią. Największym atrybutem tej choinki jest bardzo duża liczba długich gałęzi, które wpływają na sporą średnicę i objętość drzewka. Efekt końcowy jest zdumiewający dzięki eleganckiej bujności drzewka.

Choinka sztuczna Exclusive dla każdego

Dom z ogródkiem, mieszkanie wielopokojowe, kawalerka singla czy stancja dla studenta? Niezależnie od wielkości pomieszczenia jakim dysponujesz, dzięki naszej bogatej ofercie choinek sztucznych  Exclusive zawsze znajdziemy odpowiednią wielkość choinki. Wysokość sztucznej choinki sięgającej nawet 500 cm dodaje magii każdemu pomieszczeniu. Dzięki tej różnorodności dzieci będą mogły znaleźć prezenty pod choinką bez względu na to jak pokój posiadamy. 

Choinka sztuczna EXCLUSIVE piękno i ochrona środowiska

Jakość wykorzystywanych materiałów sprawia, że choinki sztuczne potrafią się prezentować naprawdę efektownie. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadają dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek. Na pewno ekskluzywne drzewka są wykonane bardzo starannie i są doceniane za walory estetyczne. Idealna sztuczna choinka to taka, która podkreśla piękno pozostałych dekoracji, choć sama w sobie wygląda pięknie i żywo. Możliwe jest to tylko pod warunkiem wykorzystania najlepszych gatunkowo materiałów. Nasze produkty tworzymy z wysokojakościowego polietylenu, który posiada jeszcze jedną, niezwykle ważną dla nas zaletę – jest w 100% recyklingowy. W dzisiejszych czasach bardzo istotną kwestią w procesie produkcji i zakupu powinna być odpowiedzialność za to jaki wpływ na środowisko mają nasze zakupy. Dlatego też wybraliśmy tego typu materiały do produkcji choinek, które nie tylko można w odpowiedni sposób zutylizować, ale zanim to nastąpi, dobrze wykorzystać przez długie lata. 

Aby móc się cieszyć długoletnią choinką, należy ją odpowiednio przechowywać bo ułatwia system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM oraz mały rozmiar choinki po jej złożeniu.

Elegancka tradycja świąt

Choinka od zawsze jest jednym z symboli Świąt Bożonarodzeniowych. Warto wybrać taki model, który podkreśli styl naszego domu oraz charakter naszej całej rodziny. Choinka sztuczna Exclusive dzięki zastosowaniu różnej długości gałązek doskonale eksponuje dodane do niej dekoracje takie jak bombki, girlandy świetlne i z kolorowej maty, różnego rodzaju wisiorki, suszone owoce, kryształy itp. 

Szeroka podstawa dodatkowo daje bardzo dużo miejsca na postawienie wielu prezentów przygotowanych dla całej rodziny.