Lena

Sztuczna choinka Lena należąca do grupy choinek małych. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami. Są to choinki z klasycznym zagęszczeniem gałązek. 

Niskie choinki sztuczne w ofercie firmy Adal

Małe choinki sztuczne odnajdziesz w naszej ofercie. Jako doświadczony producent, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów. Z tego względu przygotowujemy też specjalne modele o mniejszych wymiarach. W przypadku niektórych produktów, sam ich kształt przekłada się także na mniejszą średnicę. 

Choinki małe do 80 cm LENA pasujące do każdego wnętrza

Małe wnętrza już nie muszą stanowić przeszkody do uzyskania magicznej atmosfery w okresie świątecznym. Choinka znajduje również zastosowanie w biurach. Pracodawcy z myślą o wprowadzaniu odpowiedniej atmosfery do przestrzeni biurowej, dbają o takie sezonowe dekoracje. Mniejsze opcje sztuczne można łatwo dopasować nawet do pokojów przechodnich, takich jak korytarze czy hole. Sam fakt wyboru takiego modelu zamiast naturalnego drzewa, pozwoli też wykorzystać taką dekorację przez wiele lat. Wreszcie taka oferta jest także dobra dla właścicieli domów, jeżeli nie mają oni przesadnie dużych pomieszczeń lub po prostu nie chcą zajmować większej powierzchni rozłożystą choinką.Dzięki naszej bogatej ofercie choinek małych, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wielkość oraz rodzaj choinki. Wszystkie nasze choinki produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega całkowitemu recyklingowi. Mimo to, materiał ten wyjątkowo dobrze utrzymuje swą nasyconą kolorystykę i kształt przez długi czas. Dodatkowym aspektem zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym jest długotrwałość naszych choinek. Zakup jednej wyrównuje się pod względem szkodliwości środowiskowej z zakupem żywego drzewka już po trzech latach. Nasze produkty posiadają unikalny system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, dzięki któremu choinkę można złożyć i rozłożyć zaledwie jednym ruchem. Dzięki temu z łatwością spakujesz swoje dekoracje w oczekiwaniu na następny sezon świąteczny.

Unikalny design

Lena to klasyczna choinka pasująca do każdego wnętrza. Stanowi doskonałą podstawę każdej świątecznej aranżacji. Równomiernie rozłożone gałązki i igiełki w elegancki sposób podkreślają blask świateł i kolor bombek o różnych fakturach i rozmiarach. Nie trzeba się martwić, że cenne pamiątki rodzinne spadną z choinki ponieważ będą one pewnie zawieszone na gałązkach naszych choinek.

Takie choinki są smukłe, lecz przy zachowaniu odpowiedniej proporcji, dzięki czemu wciąż prezentują się naturalnie i po prostu bardzo dobrze.