Mini

Sztuczna choinka Lena należąca do grupy choinek małych. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami. Są to choinki z klasycznym zagęszczeniem gałązek. 

Niskie choinki sztuczne w ofercie firmy Adal

Małe choinki sztuczne odnajdziesz w naszej ofercie. Jako doświadczony producent, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów. Z tego względu przygotowujemy też specjalne modele o mniejszych wymiarach. W przypadku niektórych produktów, sam ich kształt przekłada się także na mniejszą średnicę. Głównym atutem choinki Mini jest łatwość przemieszczania ze względu na mały rozmiar oraz niską wagę. Mimo wszystko przy dodaniu oświetlenia oraz dodatkowych dekoracji nawet najmniejsza wersja choinki może być głównym aspektem domowej Bożo narodzinowej dekoracji.

Sztuczna choinka MINI pasująca do każdego wnętrza

Ta piękna choinka sztuczna na stół czy biurko ma gałązki odporne na składanie i rozkładanie. Igły wykonane zostały z wysokiej jakości folii PVC , co nadaje wyjątkowy i bardzo efektowny wygląd. Dodatkowym aspektem zarówno ekologicznym jak i  ekonomicznym jest długotrwałość sztucznej choinki Mini. Zakup jednej wyrównuje się pod względem szkodliwości środowiskowej z zakupem żywego drzewka już po trzech latach.

Unikalny design

Mini to klasyczna choinka pasująca do każdego wnętrza. Stanowi doskonałą podstawę każdej świątecznej aranżacji. Równomiernie rozłożone gałązki i igiełki w elegancki sposób podkreślają blask świateł i kolor bombek o różnych fakturach i rozmiarach.

Oferujemy produkty renomowanej firmy Adal

W sklepie Wiecznie Żywe Choinki oferujemy asortyment Adal, a więc firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji choinek. Silna pozycja na rynku jest efektem staranności i pasji, a przede wszystkim wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsłudze. Produkty są nie tylko spektakularne pod względem wizualnym, ale i całkowicie bezpieczne, zgodnie z certyfikatami europejskich oraz amerykańskich laboratoriów. W poszczególnych modelach, Adal korzysta też z unikalnych systemów umożliwiających składanie choinek (wzorem schematu działania parasola) lub montaż i demontaż samych gałązek.

Co przemawia za wyborem sztucznych drzewek?

Wiele osób się zastanawia, czy wybrać sztuczne drzewka, czy jednak tradycyjne, naturalne choinki. To pierwsze rozwiązanie wiąże się w praktyce z wieloma atutami. Obecnie produkty od dobrego producenta prezentują się w zasadzie jak żywe odpowiedniki, a pod względem wyglądu są nawet bardziej efektowne, ponieważ są gęste i nie mają pustych prześwitów. Warto zwrócić też uwagę na fakt, iż sztuczne drzewko będzie służyło przez przynajmniej kilka sezonów. Na przestrzeni tego czasu oznacza to oszczędności finansowe, gdyż nie trzeba liczyć się z wydatkiem każdego roku i okazuje się to bardziej odpowiedzialne pod względem ekologicznym.