Millenium

Choinki sztuczne MILENIUM do 240 cm. Choinka o klasycznym kształcie, pasującym do każdej przestrzeni niezależnie od jej wielkości. Charakteryzuje się ciekawym rozłożeniem gałązek.

Choinki sztuczne do 240 cm Milenium – klasyka w najlepszym wydaniu

Klasyka zawsze jest w modzie. To zdanie ma zastosowanie nie tylko do branży modowej, ale także branży dekoracyjnej. Jeżeli nie wiesz lub nie możesz się zdecydować na styl, zawsze dobrym wyborem jest wykorzystanie tradycyjnych elementów i klasycznych kształtów choinek. Z choinek Milenium możesz wybrać z wymiarów: 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm i 240 cm, co już stanowi doskonałą bazę pod dalsze dekoracje. 

Zielony las w Twoim domu

Co roku kupowanych jest setki tysięcy żywych choinek, których znaczna część po sezonie świątecznym trafia niestety na śmietniki bądź jest sadzona w nieodpowiedni sposób co skutkuje chorym lub zwiędniętym drzewkiem. Zakup sztucznej choinki rozwiązuje ten problem i pozwala na to aby przenieść magiczny zielony las do swojego domu. Tradycyjnie przyjęło się, że choinka w domu powinna być jedna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby lekko zmodyfikować tą tradycje i wprowadzić do swojego domu kilka choinek o różnych rozmiarach w celu uzyskania efektu bujnego lasu. Nasze choinki wykonywane są ze 100% recyklingowego materiału jakim jest polietylen. Materiał ten posiada piękną zieloną barwę, która nie jest jednowymiarowa. Powierzchnia pięknie odbija światło i przyjmuje cienie dzięki czemu zamiast jedno kolorowej gałązki, uzyskujemy niezwykły efekt 3D.

Klasyczna elegancja

Klasyka ma różne odcienie. Od tej minimalistycznej, po bogato zdobioną klasycznymi elementami. Nasze choinki stanowią świetną bazę pod różne dekoracje, a dzięki temu, że przeciwnie do żywej choinki, jej gałązki można w dowolny sposób modyfikować, skręcać i podwijać – opcji dekoracji jest nieskończenie wiele. Przez długie lata możesz się cieszyć swoim drzewkiem, oddając się wodzą fantazji pod kątem ubierania go w kolorowe bądź monochromatyczne elementy dekoracyjne. Rytuał ubierania drzewka świątecznego na długo zapadnie w pamięć Tobie, a także Twoim dzieciom, którzy przekażą tradycje i zwyczaje dalej przez następne pokolenia.