Royal MIX Tree

Sztuczna choinka Royal Mix Tree należąca do grupy choinek żyłkowych. Drzewka od dobrego i doświadczonego producenta mogą do złudzenia przypominać te prawdziwe, będąc jednocześnie wygodniejsze dla właścicieli, gdyż nie wymagają pielęgnacji. Propozycje efektownych oraz dopracowanych w najmniejszych szczegółach choinek, ma firma Adal.

Dopracowanie i efektowny wygląd

Jakość wykorzystywanych materiałów, a przede wszystkim dopracowywanie produktów, sprawia, że choinki sztuczne potrafią się prezentować naprawdę efektownie. Dawno minęły już czasy, gdy można je było odróżnić gołym okiem od żywych odpowiedników i narzekać na ich wygląd. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadać dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek. Wiele zależy tutaj od określonego modelu. Obecnie możesz wybierać między drzewkami bardzo gęstymi, a takimi celowo nieco bardziej rzadszymi czy z nieregularnymi gałązkami, co ma lepiej odwzorowywać naturalne warunki. Na pewno ekskluzywne drzewka muszą być jednak wykonywane bardzo starannie i powinny być doceniane za walory estetyczne. Choinka sztuczna do 240 cm piękno i ochrona środowiska

Praktyczne zastosowanie

Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, który jednak po nowym roku przemija. Wtedy pozostaje tylko posprzątać obecne dekoracje i czekać na kolejny sezon. Na tym etapie sztuczna choinka również posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności sprzątania wypadających igieł ponieważ nasze choinki dzięki swojej jakości nie gubią swoich. Dzięki odpowiedniemu systemowi składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, możesz złożyć i zdemontować swoje drzewko jednym ruchem, a niewielki rozmiar po złożeniu pozwoli na wygodne przechowywanie jej do następnego sezonu.

A co w domu lub biurze?

Coraz więcej osób decyduje się również na umieszczenie wiecznie żywego drzewka w swoim mieszkaniu lub biurze. W ofercie ADAL znajdują się zarówno niewielkie modele, które można postawić na stoliku, szafce czy sklepowej ladzie, jak i wysokie, sięgające nawet pięciu metrów choinki, pięknie ozdabiające wysokie mieszkanie, przestronny hol czy lobby w biurowcu.

Katalog ADAL obejmuje więc wiele rodzajów choinek o zróżnicowanych wielkościach. Do każdego modelu, można ponadto wedle uznania dobrać inne ozdoby, w tym girlandy świąteczne imitujące igliwia czy lampki oświetleniowe pięknie dopełniające tworzenie bożonarodzeniowego klimatu.