Silhouette

Choinki sztuczne do 240 cm SILHOUETTE to propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie bardzo dobrą jakość wykonania i każdego detalu. Posiada certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Wybierając naszą choinkę, masz pewność jej jakości jak i długotrwałości.

Choinki sztuczne do 240 cm Silhouette – dostojna i elegancka

W dzisiejszych czasach oprócz czasu, jednym z najcenniejszych elementów życia jest przestrzeń w jakiej się znajdujemy. Większość naszych mieszkań nie należy do największych, mimo wszystko ludzie nie spoczywają na laurach i co jakiś czas starają się wymyślać różne sposoby aby wykorzystać to co mają jak najlepiej. Dlatego też w kategorii choinek sztucznych do 240 cm stworzyliśmy model Silhouette. Jest ona jedną z bardziej charakterystycznych w naszej ofercie ponieważ cechuje się wyjątkowo wąską średnicą dolną (np. przy wysokości 150 cm ma ona średnicę 64 cm). Dzięki temu nawet dużo wyższa Silhouette nada się tam gdzie niższa tradycyjna choinka nie zmieści się. 

Zielony las w Twoim domu

Silhouette to choinka dająca wiele możliwości jeżeli chodzi o dekorowanie pomieszczenia. Idealnie nadaje się do ozdabiania wnętrz eleganckich, które potrzebują przytulnego charakteru. Mimo, że model charakteryzuje się prostą formą, jest gęsto wypełniona gałęziami o różnych rozmiarach co powoduje, że wydaje się przestrzenna i bogata. Dostępne rozmiary ( 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 ) pozwalają na dowolne łączenie tego modelu razem ze sobą bądź z innymi choinkami z naszej oferty w celu zbudowania całej świątecznej scenki, która podkreśli charakter i magię każdych świąt bożonarodzeniowych.

Prosty montaż

Nasze choinki nie tylko wyglądają w każdym wnętrzu pięknie, ale są takie łatwe w montażu i demontażu. Zaś po złożeniu, zajmują stosunkowo dużo mniej miejsca niż żywa choinka. Dodatkowym plusem jest też fakt, że po sezonie świątecznym nie musisz sprzątać mnóstwa igiełek, które zapewne pozostawiłaby po sobie żywa choinka. Masz dzięki temu więcej czasu na inne, przyjemniejsze czynności.