Silhouette MIX PE

Sztuczna choinka Silhouette Mix Pe należąca do grupy choinek Mix Pe. Choinka o naturalnym leśno-zielonym kolorze, której gałęzie wykonane są z materiału polietylenu (PE)  szczegółowo odwzorowanego naturalnego igliwia. Minimalistyczna i nowoczesna wersja choinki, której forma pozwala na dekorację nawet najbardziej wymagających przestrzeni.

Dopracowanie i efektowny wygląd

Jakość wykorzystywanych materiałów, a przede wszystkim dopracowywanie produktów, sprawia, że choinka sztuczna Silhouette Mix Pe potrafi się prezentować naprawdę efektownie. Dawno minęły już czasy, gdy można było odróżnić choinki gołym okiem od żywych odpowiedników i narzekać na ich wygląd. Wyroby wysokiej klasy powinny posiadać dobrze odwzorowane igliwie i starannie rozplanowane rozmieszczenie gałązek. Wiele zależy tutaj od określonego modelu. Na pewno ekskluzywne drzewka muszą być jednak wykonywane bardzo starannie i powinny być doceniane za walory estetyczne.

Opcja dla alergików

Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Silhouette Mix Pe wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w taką choinkę pomoże wprowadzić do mieszkania świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.

Choinki sztuczne jak żywe – oferta przedsiębiorstwa ADAL

W bogatej ofercie firmy ADAL dostępne są wyglądające jak żywe sztuczne choinki, którymi można ozdobić swoje mieszkanie, biuro, szkołę czy sklep, a także dużo większe drzewka przeznaczone do udekorowania przestrzeni miejskiej. Wszystkie modele produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku.

Łatwość montażu

Wybierając sztuczną choinkę Silhouette Mix Pe chcesz żeby nie tylko pięknie się prezentowała, ale była również prosta w montażu. Stąd coraz częściej odchodzi się od drzewek, które trzeba przechowywać cały czas w jednej pozycji i takich których nie da się składać. Oczywiście choinka z demontowanymi gałązkami musi być wykonana na tyle starannie, żeby nie odpadały one potem samoczynnie stojąc w domu czy mieszkaniu. Najlepsi producenci stosują jednak obecnie rozwiązania powszechne lub opracowane przez samą firmę, które mają ułatwiać kwestie montażu. Przy okazji oznacza to sposobność do dogodnego przechowywania złożonego drzewka w okresie oczekiwania na kolejne święta.