Stożek Cone

Choinki sztuczne CONE do 240 cm. Charakteryzują się nietypowym kształtem. Dzięki niewielkiej średnicy pasują do każdego wnętrza, nawet tego o niewielkiej powierzchni. Wyjątkowa i nowoczesna stożkowa forma podkreśli tradycyjne dekoracje.

Choinki sztuczne do 240 cm CONE – tradycja z nowoczesnym charakterem

Sztuczne choinki funkcjonują na rynku już kilkanaście lat. Zostały one wykonywane by zapobiec nadmiernej wycince drzew naturalnych. Początkowo nie przypominały one żywych „starszych braci”, jednak to z czasem powoli się zmieniało. Teraz możemy znaleźć choinki, które do złudzenia przypominają te żywe choinki, ale posiadają wiele zalet, którymi nie mogą się poszczycić drzewka z lasu. Przede wszystkim spełniają one swą pierwotną funkcję, czyli zapobiegają niszczenia naturalnych drzewek, pozwalając im rosnąć w swojej naturalnej formie, jak im nakazała matka natura. Dzięki solidnemu wykonaniu naszych choinek, nie gubią one swoich igieł, co niewątpliwie ułatwia życie niejednej pani domu. W naszej ofercie choinek sztucznych do 240 cm znajdziecie kształt i rozmiar choinki dostosowany do waszych potrzeb i możliwości, a dzięki łatwemu demontażowi, będziecie mogli przechowywać swoją choinkę przez wiele lat.

Alternatywa dla alergików

Kupno naszej choinki posiada jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę, szczególnie dla tych osób, które borykają się z problemem alergii na pyłki, żywicę i drzewka naturalnie. Zakup sztucznej choinki w tym przypadku pomoże osobom z alergiami, aby przeżyły one święta w świątecznej, magicznej atmosferze, bez nieprzyjemności wynikających ze swojej przypadłości.

Nowoczesna forma – tradycyjna dekoracja

Choinki CONE posiadają nowoczesną formę, przez co znakomicie, na zasadzie kontrastu, podkreślają tradycyjne dekoracje i ozdoby choinkowe. 

Łatwy montaż i przechowywanie

Choinki CONE posiadają nowoczesną formę, jednak nie zajmują tyle miejsca co tradycyjne drzewka. Dzięki swoim małym gabarytom, przechowywanie jej poza okresem świątecznym nie stanowi żadnego problemu.