Slim Line

Choinki sztuczne SLIM LINE do 240 cm. Idealne do eleganckich pomieszczeń lub jako dodatek do innych aranżacji. Charakteryzują się dostojnym kształtem i pięknym zielonym kolorem igieł na każdej gałązce.

Choinki sztuczne do 240 cm SLIM LINE – coś więcej niż zwykła choinka

Nawet jeżeli pomieszczenie, które zamierzasz udekorować ma niewielką powierzchnię do zagospodarowania, to już nie jest problem. W naszej ofercie znajdziesz choinki sztuczne SLIM LINE w rozmiarach: 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm, zatem jest w czym wybierać, mając oczywiście na uwadze wielkość pomieszczenia i rodzaj dekoracji. Nasze produkty wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, w tym polietylenu, który może być w 100% poddany recyklingowi, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska. Materiał ten ma głęboki zielony kolor o mocnym nasyceniu, a swoją barwę utrzymuje przez długie lata. Dzięki temu, nie ma konieczności inwestycji w choinkę z roku na rok, co jest oszczędnością czasu, pieniędzy i także spalin, które wydzielają się w drodze na zakupy choinki. Nasze produkty zapewnią w twoim domu świąteczny magiczny nastrój, zaś te naturalne będziesz mógł oglądać w czasie popołudniowych spacerów po lesie ze swoją rodziną. Niewątpliwą zaletą naszych produktów jest ich system montażu i demontażu QUICK DISTRIBUTE SYSTEM pozwalający na rozłożenie i złożenie choinki jednym ruchem, a małe gabaryty po złożeniu pozwalają na wygodne przechowywanie jej w oczekiwaniu na następny sezon świąteczny pełen magii i uroku.

Elegancki wygląd

Slim line to choinka uniwersalna, pasująca do każdego pomieszczenia. Posiada większą ilość gałązek o różnej długości, a tym samym pasuje do każdego rodzaju dekoracji od tych wystawnych i bogato zdobionych bombkami, kolorowymi girlandami i mnóstwem światła LED po te minimalistyczne projekty, delikatnie zdobione gwiazdkami, światełkami czy sztucznym śniegiem. Naturalne drzewka nie posiadają jednej dużej zalety, jaką dają nam sztuczne choinki. Dzięki odpowiednio wyprodukowanym gałązką, mają Państwo możliwość na dowolną modyfikację oraz układanie gałązek jak tylko chcecie. Co roku Wasza choinka można wyglądać dzięki temu inaczej, w zależności od granic waszej wyobraźni.