Perfect

Choinki sztuczne PERFECT do 240 cm. Jeden z najpopularniejszych produktów wśród naszych klientów. Ze względu na zróżnicowanie grubości i długości gałązek, zyskał sympatię polskich i zagranicznych odbiorców, ceniących sobie klasyczne formy w doskonałym wykonaniu.

Najwyższa jakość na każdą kieszeń

Małe pomieszczenie i ograniczony budżet do pewnego czasu stanowiły przeszkodę w uzyskaniu wymarzonego efektu w dekoracji świątecznej w domu czy w biurze. Ostatnimi czasy to już nie jest żadnym problemem, a dzięki naszej bogatej ofercie choinek sztucznych do 240 cm Perfect możecie mieć w swoim domu choinkę o najwyższej jakości za niewielką cenę, dodatkowo dostosowaną do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości. Do wyboru macie drzewka w rozmiarach: 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm. Tak szeroka gama wysokości daje mnóstwo możliwości dekoracji oraz pozwala na dopasowanie choinki do swoich potrzeb. Dzięki temu możesz udekorować każdą przestrzeń, od małego pokoju, poprzez większe biuro jak i wielką halę. Twój dom, a także miejsce Twojej pracy może napawać optymizmem i świąteczną atmosferą w okresie bożonarodzeniowym.

Choinka sztuczna do 240 cm piękno i ochrona środowiska

Dzięki zastosowaniu choinki sztucznej w swoim domu czy biurze, przyczyniasz się do mniejszego zanieczyszczenia środowiska, a także do mniejszej ingerencji w naturalną florę ziemi. Uprawa choinek tylko pod wycinkę mija się z celem, jeżeli 100% drzewek nie wróci na łono matki natury, a w większym procencie niestety tak się nie dzieje. Poprzez zakup sztucznej choinki raz na kilka lat, przyczyniasz się do mniejszej emisji spalin, a także nie naruszasz naturalnej kolei rzeczy w naturze. Dzięki temu naturalne choinki mogą spokojnie rosnąć oczyszczając nasze powietrze.

Praktyczne zastosowanie

Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, który jednak po nowym roku przemija. Wtedy pozostaje tylko posprzątać obecne dekoracje i czekać na kolejny sezon. Na tym etapie sztuczna choinka również posiada wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności sprzątania wypadających igieł ponieważ nasze choinki dzięki swojej jakości nie gubią swoich. Dzięki odpowiedniemu systemowi składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, możesz złożyć i zdemontować swoje drzewko jednym ruchem, a niewielki rozmiar po złożeniu pozwoli na wygodne przechowywanie jej do następnego sezonu.