Bestsellery

Najpopularniejsze sztuczne choinki w naszej ofercie. W tej kategorii znajdziesz produkty, które najbardziej skradły serca naszych klientów. Są to choinki, które cechuje nie tylko popularność, ale też użytkowość i doskonałość.

Najlepsza jakość

Nie zawsze to co popularne oznacza wysoką jakość, jednak w przypadku naszych produktów, niezależnie od tego czy produkt lepiej czy gorzej się sprzedaje, każdy traktujemy z taką samą uwagą do szczegółów i jakości wykonania. Bestsellery sprzedażowe są naszą dumą, jak i inne produkty z naszej oferty. Jednakże prowadzenie takich statystyk jest dla nas niezwykle ważną kwestią ponieważ dzięki temu możemy poznać najnowsze trendy w naszej branży, oraz odkryć gusta i charakter naszych klientów.

Sztuczne choinki z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Nadal jednak wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w naturalne, żywe drzewko. Z jednej strony naturalny zapach świerku czy sosny przywodzi na myśl zbliżające się święta i wnosi do domu lub biura prawdziwie świąteczny nastrój. Z drugiej strony jednak wybór ten nie idzie w parze z ochroną środowiska i ekonomią. Na co się więc zdecydować? Odpowiedź można znaleźć w ofercie wytwórcy Adal, który oferuje zarówno drzewka typu gigant – poświęcone głównie dla powierzchni miejskiej, jak i wysokiej jakości modele dedykowane do użytku w domu lub biurze. Dla tych, którzy cenią ochronę środowiska. 

Atuty

Spośród jakże popularnych choinek z tej gminy, warianty na pniu są uważane za flagowe produkty. Wzbudzają one tak duże zainteresowanie ze względu na swój wygląd. Efektowny pień mocno nawiązuje do natury i kojarzy się ze stabilnością. Jest to zresztą bardzo trafne skojarzenie, gdyż drzewko o takiej konstrukcji rzeczywiście jest bardzo wytrzymałe, nadaje się zarówno do wykorzystania we wnętrzach, jak i w warunkach plenerowych, oczywiście przy odpowiednim wykonaniu i zabezpieczeniu.

Modne drzewka

Świąteczne dekoracje powinny być nie tylko estetyczne i eleganckie, ale również „na czasie”. Jeśli mowa o choinkach, największą popularnością cieszą się nowoczesne modele na pniu, które pokochali przede wszystkim rodzice małych dzieci. Drzewko tego typu charakteryzuje się naturalnym, a jednocześnie designerskim wyglądem. Dzięki temu, że jego gałęzie nie wyrastają u podstawy, lecz w pewnej odległości od podestu, taki model zajmuje znacznie mniej miejsca i jest bardziej bezpieczny w kontekście młodych użytkowników. Choinka na pniu doskonale sprawdza się w domach, zwłaszcza tych urządzonych bardzo nowocześnie. Idealnie wpisuje się w inspirowane naturalnością wnętrza, gdyż wygląda, jak część prawdziwego lasu.