Olivia

Tradycyjna linia choinek Olivia to odzwierciedlenie klasycznej formy w absolutnie zimowym charakterze. Chcąc sięgnąć po coś nietypowego lub po prostu zastosować w domu pewną odmianę, można zastąpić klasyczną choinkę wariantem ośnieżonym. O ile jest to niemożliwe w przypadku naturalnych drzew, o tyle dla producentów sztucznych wyrobów nie stanowi to żadnego problemu. Domownicy na pewno docenią taką odmianę, a goście będą zaskoczeni i zachwyceni takim wyborem. Choinka Olivia jest fachowo wykonaną choinką gałęziową, która wpasuje się w każde wnętrze, dając przy tym wiele radości i uśmiechu, a wieczory w gronie najbliższych wokół choinki będą zapamiętane na długo.

Charakterystyka

Choinka Olivia może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego lub pełnić rolę jako główna choinka do wnętrza mieszkalnego. Sztuczne choinki tego modelu prezentują się efektownie i zaskakująco, a są przy tym bardzo realistyczne w wykonaniu. Model Olivia jest produktem dostępnym w szerokiej gamie gabarytowej od wysokości 120cm, przez 150cm, 180cm, 210cm, aż po duże drzewko o wysokości 240cm. Choinka ta zbudowana jest ze sztucznego igliwia, które jest całkowicie ośnieżone sztucznym materiałem imitującym śnieg. Standardowo pod ten model dobierane są stojaki wykonane z tworzywa sztucznego, które charakteryzują się dużą trwałością i stabilnością. Przy tym wszystkim, ośnieżenie choinki wprowadzą do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury w czasie zimowych świąt bożego narodzenia. Niewątpliwym dodatkowym atutem jest fakt, że choinka ta posiada certyfikat niepalności CAL FIRE, dzięki czemu można ją postawić w wielu nietypowych miejscach. Dodatkowo, choinka jest wyposażona w system QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, który pozwala na szybkie rozłożenie i złożenie choinki w bardzo prosty sposób.

Przeznaczenie

Olivia to tradycyjna choinka w mocno zimowej postaci która, charakteryzuje się prostotą, klasycznym wyglądem i białą kolorystyką. Jest ona świetną alternatywą dla tradycyjnej zielonej choinki gałęziowej. Dzięki szerokiej gamie gabarytowej, choinka Olivia może być zarówno postawiona w salonie jako główna świąteczna dekoracja, czy też jako ozdoba poboczna, postawiona na blacie biurka, głębokim parapecie czy też przy schodach. Poza solidną podstawią z tworzywa sztucznego, model posiada naturalnie wyglądające ośnieżone gałązki oddające zimowy klimat. Taka choinka z pewnością znajdzie swoje miejsce we wnętrzach typu vintage lub rustykalnym. Model ten to świetny wybór do salonu czy biura bądź do postawienia jako pięknie wyglądające dopełnienie większej bądź mniejszej przestrzeni w okresie świątecznym.