Otrzymujemy zakupioną sztuczną choinkę w pudełku i co dalej?

Choinki po wypakowaniu z pudełka trzeba rozłożyć oraz każdą gałązkę i koronę osobno wymodelować.

Jak rozłożyć choinkę?

Do każdej choinki jest dołączona instrukcja montażu choinki oraz stojaka. Pamiętaj o wymodelowaniu choinki przed zawieszeniem dekoracji świątecznych.

Czy girlanda zakupiona w naszym sklepie jest wysyłana razem z mocowaniami?

Girlanda wysyłana jest bez dodatkowych mocowań. Aby zamocować girlandę wystarczy wykorzystać tips czyli gałązkę i zapleść ją wokół danej części do którego chcemy ją przymocować.

Czy wianek zakupiony w naszym sklepie jest wysyłany razem z mocowaniami?

Do wianków od 80cm stosowane są ringi metalowe, które mają kółeczko do powieszenia

Czy choinki zakupione w naszym sklepie są wysłane razem ze stojakami?

Tak. Każda choinka sztuczna zakupiona w naszym sklepie jest wysyłana ze stojakiem. Choinki sztuczne są wysyłane ze stojakami plastikowymi bądź metalowymi. Różnica ta odnosi się do ciężaru i wysokości choinki. Lżejsze choinki posiadają plastikowy stojak a cięższe metalowy.

Stojak PVC a metalowy?

Stojak PVC jest przypisany do choinek lżejszych natomiast stojak metalowy do choinek cięższych. Każdy ze stojaków jest dopasowany tak, aby utrzymały choinkę stabilnie i bezpiecznie. Stojaki są w kolorach zieleni tak, aby pasowały do kolorystyki choinki.

Co zrobić z rurką, która zakończona jest na czubku choinki?

W większości choinek sztucznych czubki zakończone są rurką z dziurką. Wystarczy podnieść najdłuższą gałązkę u czubka choinki, aby nadać choince formę i zakryć rurkę, która jest pniem choinki.

Jak przechowywać choinkę i akcesoria świąteczna zakupione w naszym sklepie internetowym po sezonie Świątecznym?

Po zdjęciu wszystkich ozdób, które nie są przymocowane na stałe do choinki jak i innego asortymentu zakupionego w naszym sklepie internetowym (girlandy, kule, wianki, gwiazdy, stroiki) należy delikatnie odświeżyć gałązki. Choinkę bądź akcesoria należy schować do pudełka, w którym zostały zakupione bądź spakować do szczelnego opakowania np.; worka bądź kartonu i umieścić w ciemnym i suchym miejscu.

Czy akcesoria zakupione w naszym sklepie mogą być używane na inne okoliczności.

Tak. Nasze akcesoria mogą przystrajać nasze wnętrza z okazji innych świąt i różnych okoliczności związane z uroczystościami np.: mogą być dekoracją pod stroiki wielkanocne bądź mogą mieć zastosowanie jako ozdoby na baby shower, ślubne do kościoła, na sale weselną lub inne wyjątkowe okoliczności.

Czy mogę odebrać choinkę osobiście?

Tak.

Jak mierzona jest wysokość choinki?

Choinka sztuczna mierzona jest razem ze stojakiem i podniesionym czubem choinki (czyli najdłuższa gałązką po wymodelowaniu, wysuniętą w najostrzejszym kącie choinki).

Co oznacza sztuczna choinka PE?

Jest to tworzywo, które doskonale imituje prawdziwe igliwia, ale jest delikatniejsze w dotyku. Nasze choinki sztuczne wykonane z PE, girlandy i wianki są łatwe w modelowaniu. Gałązki wykonane z PE są gęste i przymocowane na stałe do pnia co sprzyja łatwości i szybkości rozkładnia choinki

Co oznacza sztuczna choinka ośnieżona?

Choinka ośnieżona to nic innego jak choinka, która została pokryta pianką imitującą śnieg. Taka pianka jest bezpieczna, delikatna i doskonale odzwierciedla śnieg. Choinki sztuczne ośnieżone i wianki ośnieżone są ośnieżane ręcznie dlatego ośnieżenie asortymentu może się różnić od tych ze zdjęć. Cała choinka ośnieżona taką pianką do złudzenia przypomina prawdziwą choinkę obsypaną śniegiem w górach. Nadmiar śniegu może często opadać, ale to sprzyja jeszcze bardziej wyglądowi sztucznej choinki ośnieżonej.

Co oznacza sztuczna choinka PVC?

Choinki sztuczne PVC, czyli choinki sztuczne foliowe, które imitują choinkę żywą. Choinki sztuczne PVC to choinki w których wykorzystano 3 rodzaje folii, co nadaje gęstości choince. Nasze choinki sztuczne są łatwe w modelowaniu. Gałązki choinki sztucznej PVC przymocowane są na stałe do pnia za pomocą systemy quick fix co sprzyja łatwości i szybkości rozkładnia choinki sztucznej.

Koszt wysyłki choinek?

W naszym sklepie dbamy o to, aby klient był zadowolony dlatego postanowiliśmy, że koszty transportu pokryjemy sami.

Dlaczego moja choinka po rozpakowaniu z kartonu nie wygląda jak na zdjęciach?

Choinki przed wykonaniem zdjęć przedstawionych na naszej stronie są przez nas modelowane. W domu każdy klient powinien każdą gałązkę osobno wymodelować i nadać kształt choince. Można to robić wedle swojego uznania.

Dlaczego moja girlanda, kula, wianek, gwiazdy, stroiki po rozpakowaniu z kartonu nie wygląda jak na zdjęciach?

Przed wykonaniem zdjęć nasze akcesoria są dokładnie przez nas modelowane. W domu każdy klient powinien każdą gałązkę osobno wymodelować i nadać kształt. Można to robić wedle swojego uznania.

Kiedy zamówić choinkę, żeby dotarła na Boże Narodzenie?

Czas realizacji naszych produktów jest różny w zależności od rodzaju i wielkości asortymentu. Przy każdym towarze na naszym sklepie jest podany jego czas realizacji. My ze swojej strony sugerujemy, aby zamówienie przed Bożym Narodzeniem złożyć najpóźniej do połowy grudnia ponieważ po 15 grudnia nie przyjmujemy nowych zamówień.

Jakie są podstawowe zalety sztucznej choinki?

  • Sztuczna choinka służy przez długie lata
  • Jest to jednorazowy koszt na wiele lat.
  • Sztuczna choinka nie ma problemu z opadającymi igłami
  • Sztuczną choinkę po świętach możemy złożyć, zapakować i schować, a następnie cieszyć się nią przez kolejne lata
  • Sztuczna choinka nie wymaga specjalnej pielęgnacji
  • Choinki sztuczne PE nadają się do wtórnego przetworzenia
  • Choinki sztuczne nie wywołują alergii

Choinki sztuczne małe w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie choinki sztuczne małe, to choinki do wysokości 80 cm. Ich waga nie przekracza 8kg a najlżejsza choinka waży niecałe 0.5 KG.

Z ilu części składa się choinka sztuczna?

Informacja ta zawarta jest w opisie każdego produktu.

Z ilu części składa się choinka sztuczna na pniu?

Informacja ta zawarta jest w opisie każdego produktu.

Czy choinki posiadają instrukcję rozkładania i składania?

Tak. Do każdego pudełka, w którym jest choinka dokładana jest instrukcja.

Jak dobrać wielkość choinki sztucznej?

Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na średnicę dolną i wysokość.

Czy choinki sztuczne i akcesoria zakupione w naszym sklepie internetowym mogą stać na zewnątrz?

Choinka sztuczną może służyć jako ozdoba świąteczna na dworze w trakcie trwania świąt. Trzeba jednak pamiętać, że długo utrzymujące się złe warunki atmosferyczne takie jak: słońce, deszcz, wilgoć, mocny wiatr mogą nie sprzyjać tworzywom z których wykonana jest choinka.

Jak długo muszę czekać na choinkę po jej zakupie.

Czas realizacji zamówienia jest zależny od wybranego modelu i wysokości. Każda z naszych choinek ma przypisany na swojej stronie czas realizacji i dodatkowo do tego czasu należy dodać około dwa dni na wysyłkę. Po przekazaniu paczki do przewoźnika czas dostarczenia przesyłki leży po stronie przewoźnika.

Widoczny pień w choince sztucznej Świerk Alpejski.

Świerk Alpejski celowo został zaprojektowany tak aby uwidocznić walor, który to jest naturalny z prawdziwego drewna pień choinki.

 

 Sztuczne może być ECO

Wybór jak najlepszej choinki jest jedną z najciężej podejmowanych decyzji, poza prezentami dla naszych najbliższych w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zapewne wielu z Was ma dylemat typowo ekologiczny i zadaje sobie pytanie CZY SZTUCZNE CHOINKI SĄ BARDZIEJ SZKODLIWE DLA ŚRODOWISKA?

Nasza krótka odpowiedź: NIE.

 

Jak wybrać sztuczną choinkę, która będzie bezpieczna dla środowiska?

 

Wbrew pozorom wybór sztucznej choinki na święta jak najbardziej może być ekologiczny.

Potwierdzają to badania oraz wypowiedzi ekologów. Między innymi badanie, które zrobiło PE International, firma konsultingowa zajmująca się badaniem zrównoważenia środowiskowego w wielu branżach. Firma ta przeprowadziła analizę badań wpływu sztucznych choinek na środowisko w porównaniu z prawdziwymi drzewkami. Badanie wykazało, że w zależności od sposobu utylizacji prawdziwego drzewa, sztuczna choinka musiałaby być używana tylko przez 3 do 4 lat, zanim uzyskano by korzyści netto, w odniesieniu do wkładu w globalne ocieplenie.

 

Oznacza to, że jeśli gospodarstwo domowe używa sztucznego drzewka przez co najmniej 4 lata, jego ślad węglowy (w odniesieniu do choinek bożonarodzeniowych) będzie mniejszy, niż w gospodarstwie domowym, które co roku kupuje prawdziwe drzewko.

 

Ponadto badanie wykazało, że zarówno w przypadku prawdziwych, jak i sztucznych drzew, bez względu na sposób ich ostatecznej utylizacji, choinki stanowią mniej niż 0,1% rocznego śladu węglowego przeciętnego człowieka.

 

Zastanawiasz się, jak wybrać choinkę sztuczną? Zwróć uwagę na te aspekty:

 

Musimy pamiętać, że wielu klientów, którzy decydują się na prawdziwą choinkę, nie zawsze sprawdza, jakie jest jej pochodzenie. Często drzewka zakupywane są z nielegalnych źródeł, czyli niezgodnych z prawem hodowli czy nielegalnych wycinek lasów, które należą do dziedzictwa naturalnego i które pozbawiają domu zwierzęta i inne istoty.

My akceptujemy każdą decyzję, więc jeśli zdecydujesz się na zakup prawdziwego drzewka, uważamy, że rolą konsumentów w tym wypadku jest zawsze pytać o źródło pochodzenia drzewka, które chce się kupić. Pochodzenie drzewek często jest z nielegalnych upraw bądź wycinek lasów.

 

Nasze podejście do biznesu

 

CSR (corporate social responsibility, społeczna odpowiedzialność biznesu) jest istotną częścią funkcjonowania naszej marki. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do społecznej odpowiedzialność biznesu.

Nasze  choinki sztuczne PE są produkowane z najwyższej jakości różnorodnych tworzyw, które odzwierciedlają wygląd i jakość choinek. Przede wszystkim sztuczną choinkę, wykonaną z polietylenu (PE) da się przetworzyć. Kupno choinki sztucznej jest inwestycją na lata. Nasze choinki sztuczne mają gwarancję wysokiej jakości oraz wytrzymałości.

 

„Chcąc dbać o środowisko, pozwólmy po prostu rosnąć tym drzewkom - mamy wtedy mniej dwutlenku węgla w atmosferze, czystsze powietrze i piękniejszy krajobraz. Oczywiście wiem, że jesteśmy przyzwyczajeni do tego symbolu, jednak warto pamiętać, że i choinka naturalna i sztuczna ma swój ślad ekologiczny i węglowy…” - powiedział profesor nadzwyczajny z Katedry Ekologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego, P. Skubała.

ale...

"Produkcja naturalnej choinki to 3,1 kg gazów cieplarnianych na rok, natomiast sztucznej – 8,1 kg. " - PAP profesor nadzwyczajny z Katedry Ekologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska z Uniwersytetu Śląskiego, P. Skubała.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że sztuczne drzewko jest bardziej szkodliwe, ale jeśli produkcja naturalnej choinki to 3,1 kg gazów cieplarnianych na rok, a produkcja choinki sztucznej to 8,1 kg na rok, oznacza to, że po zakupie sztucznej choinki, która służyć będzie co rok, po niespełna 2,5 roku sztuczna choinka nabierze aspekty bardziej ekologicznego drzewka.

 

Asortyment sklepu Wiecznie Żywe Choinki

 

Zwykle przed świętami mamy spore problemy z wyborem drzewka i asortymentu dekoracyjnego idealnie dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb, np.: wnętrza, wielkości, bezpieczeństwa czy nawet okazji, ale tak naprawdę tych czynników może być znacznie więcej. My, czerpiąc wiedzę od naszych klientów i ich pytań, robimy wszystko, żeby naszym asortymentem zaspokoić wszystkich naszych klientów. Zapraszamy z zapoznaniem się z naszą OFERTĄ.

źródło:

naukawpolsce.pap.pl

prawowpolsce.pl

privateequityinternational.com