Producent sztucznych choinek

Producent sztucznych choinek

Producent choinek sztucznych Adal to firma z dużym doświadczeniem, które przekłada się na jakość sprzedawanych przez nas wyrobów. Wszystkie produkty są wykonywane z dbałością o szczegóły oraz kwestie bezpieczeństwa, potwierdzone stosownymi certyfikatami. Co ważne znajdziesz u nas duży wybór choinek, różniących się od siebie aspektami wizualnymi oraz wysokością. Możesz dobrać zatem modele do przestrzeni domowej, biurowej, ale i do obiektów komercyjnych.

Spis treści
Co powinno go charakteryzować?
Produkty z materiałów do recyklingu
Asortyment w atrakcyjnych cenach w naszej ofercie

Czym powinien się charakteryzować dobry producent choinek sztucznych?

Producent choinek sztucznych powinien stawiać jako priorytet potrzeby klientów. Wtedy stale dąży do poprawiania swoich produktów i tworzenia wyrobów najlepszej jakości, jednocześnie bezpiecznych dla użytkowników. Zwykle wiąże się to z nabytym doświadczeniem, które pozwala dostrzegać więcej aspektów naprawdę istotnych dla nabywców. Tak jest w przypadku firmy Adal, która zajmuje się tym od wielu lat. W naszych choinkach wykorzystujemy specjalne systemy, które stanowią duże ułatwienie względem składania czy rozstawiania danych modeli. Posiadamy też zróżnicowany asortyment, dopasowany do potrzeb zarówno prywatnych klientów, jak i firm.

Doświadczenie

Podobnie jak w każdej branży, pewne rzeczy przychodzą dopiero wraz z doświadczeniem. Fakt wieloletniego funkcjonowania na rynku i wypracowania odpowiedniej renomy, świadczy także o tym, iż asortyment takiego producenta jest godny uwagi. Firma Adal zajmuje się tworzeniem choinek od 1997 roku, co przekłada się na ponad 20-letni staż w tym segmencie. Daje to bardzo ugruntowaną oraz silną pozycję na rynku, która jest poparta po prostu rzetelnością, pasją i starannością w przygotowaniu produktów. Te są stale ulepszane, żeby nie tylko utrzymać standardy, ale i je poprawiać.

Dbałość o jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania

Najlepszym producentom zależy na odniesieniu sukcesu poprzez zadowolenie klientów jakością asortymentu oraz poziomem samej obsługi. Tak jest w przypadku Adal, gdzie wykorzystuje się wysokiej jakości surowce. Potwierdzeniem tego poziomu są uzyskiwane certyfikaty, zarówno z laboratoriów europejskich, jak i amerykańskich. Poszczególne produkty posiadają poświadczenia certyfikacyjne dotyczące niepalności, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania takich choinek. Dzięki takiej staranności względem produkcji, nasze dekoracje zdążyły już zasłynąć nie tylko w Europie, ale też w Afryce czy Australii.

Specjalne systemy

Jako nabywca na pewno zwracasz uwagę nie tylko na wygląd, ale i walory użytkowe danego sztucznego drzewka. Skoro ma ono służyć przez kilka sezonów, to sprawdzeni producenci sięgają po technologie, które mają ułatwiać choćby ich rozstawianie czy składanie. Adal oferuje pod tym kątem dwa wyjątkowe rozwiązania. Pierwsze z nich to quick distribute system, opierający się na prostym rozkładaniu i składaniu choinki w zasadzie jednym ruchem. Przypomina to mechanizm znany z parasolek. Niektóre modele oferują z kolei technologię hook in system, gwarantującą szybki montaż i demontaż gałęzi. Znacząco ułatwia to ustawianie choinki i jest bardzo pomocne w kontekście przechowywania jej poza sezonem świątecznym.

Szeroki wybór asortymentu

Dobry producent powinien oferować szeroką paletę produktów, dzięki czemu możesz dopasować drzewko do swoich upodobań. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt choinek, a przy tym każda z nich w różnych rozmiarach. Poszczególne modele różnią się wyglądem, w tym ilością gałęzi i rozłożystością. Do tego oferujemy ciekawe modele ośnieżone czy na pniu. Umożliwiamy także wybranie szczególnie wysokich drzewek z kategorii Gigant - w takim przypadku prosimy o kontakt, gdyż jest to asortyment realizowany na zamówienie. Poza samymi drzewkami, umożliwiamy też zakup innych ozdób, gdyż w asortymencie znajdują się girlandy, wianki czy dekoracje w innych, wyjątkowych formach.

Prezent na święta

Firma Adal jest producentem choinek sztucznych PE - korzystnych dla środowiska

Adal jest również producentem choinek sztucznych PE. Jest to materiał, który można poddać procesowi recyklingu, zatem same produkty są korzystne dla środowiska. Jednocześnie przekłada się to na jakość samych wyrobów, które prezentują się bardzo naturalnie i są zbliżone do swoich żywych odpowiedników. Warto pamiętać też o tym, że sam wybór modeli sztucznych, wbrew pozorom jest decyzją odpowiedzialną pod kątem ekologii. W dłuższej perspektywie takie produkty są mniej szkodliwe dla środowiska, niż drzewka nabywane z hodowli.

Co warto wiedzieć o takich produktach?

Firma wykorzystuje przy produkcji wielu modeli nowoczesny materiał z polietylenu (PE). Można go poddać ponownym procesom recyklingu, zatem gdy nacieszysz się już zakupionym modelem, nie musisz się obawiać tym, iż będzie on zaśmiecał planetę. Jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Dodatkowo warto podkreślić, że ten surowiec ma również wiele atutów pod względem wyglądu. Tak przygotowane choinki bardzo przypominają te z naturalnym igliwiem, co daje zdumiewający efekt.

Odpowiedzialność ekologiczna

Poza zaletami dotyczącymi modeli PE, można zauważyć, że wybór sztucznej choinki zamiast naturalnego drzewka, jest odpowiedzialnym wyborem pod względem ekologii. Taki produkt służy przez kilka sezonów, zatem nie trzeba kupować nowej choinki w każdym kolejnym sezonie świątecznym. Już po około trzech latach oznacza to mniejszą szkodę dla środowiska niż w przypadku zaopatrywania się w świeże drzewka. To zatem rozsądny wybór, który przyczynia się również do ograniczania liczby plantacji takich roślin.

Choinki sztuczne w atrakcyjnych cenach od producenta Adal w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Producent choinek sztucznych ustala ceny na bazie kilku czynników. Ważna jest oczywiście jakość wykorzystywanych materiałów. Na wartość wpływa też wysokość drzewek oraz ilość gałęzi, która przekłada się na wygląd wyrobów. W praktyce najdroższe są te, które prezentują się najpiękniej i doskonale imitują naturalne odpowiedniki. W naszej ofercie odnajdziesz duży wybór produktów, w atrakcyjnych cenach. Taka inwestycja jest również opłacalna z czysto ekonomicznego punktu widzenia. Na przestrzeni kilku sezonów wydatek ten zwróci się z nawiązką, gdy nie trzeba będzie sięgać po nowe drzewko każdego roku.

Co wpływa na ceny produktów?

Na ceny wpływają na pewno koszty produkcji, związane przede wszystkim z tym jakiej jakości materiały wykorzystuje dany producent. W obrębie naszego asortymentu kwoty jakie trzeba zapłacić za choinki różnią się zależnie od wybranego modelu. Istotna jest nie tylko wysokość drzewek, ale też liczba gałęzi i ich gęstość. Modele posiadające więcej gałązek, prezentują się oczywiście najlepiej, co przekłada się na to, iż trzeba za nie nieco więcej zapłacić. Z pewnością znajdziesz natomiast wariant, który spełni twoje oczekiwania, a stosunek jakości do ceny, jest tutaj naprawdę bardzo korzystny.

Dlaczego jest to opłacalna inwestycja?

Choć patrząc jednorazowo, inwestycja w sztuczne drzewko wydaje się stosunkowo wysoka, to warto rozpatrywać to w szerszej perspektywie. Takie warianty od dobrych producentów, rzeczywiście są droższe niż naturalne odpowiedniki, które każdego roku można nabyć od właścicieli plantacji. W tym przypadku jest to jednak zakup pomyślany w kontekście dłuższego użytkowania. Tymczasem naturalna roślina może się oczywiście utrzymać co najwyżej parę tygodni, więc jest to dekoracja na jeden sezon. Koszt sztucznego modelu zwróci się do paru latach, więc jest to rozwiązanie opłacalne także pod kątem ekonomicznym. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego producenta choinek sztucznych, to dobrym wyborem jest firma Adal, której produkty dostępne są w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Wieloletnie doświadczenie, połączone z dbałością o jakość i dużym wyborem drzewek, sprawia, iż na pewno znajdziesz coś dla siebie. Taki produkt będzie z kolei służył przez kilka lat i opłaci się pod względem finansowym oraz świadomości ekologicznej. Jeżeli poszukujesz asortymentu Adal, to skorzystaj z naszej oferty!