Choinka ośnieżona

Choinka ośnieżona

Choinka ośnieżona może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka świątecznego lub dodatkowy element ozdobny do wnętrza. Modele sztuczne tego typu prezentują się efektownie i zaskakująco. W naszym sklepie znajdziesz produkty od sprawdzonego producenta Adal, o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Możesz kupić warianty w różnych rozmiarach, a także ze stojakami plastikowymi lub osadzone na drewnianych pniach.

Spis treści
Dlaczego warto zdecydować się na taki wariant?
Zaskakujący wygląd
Zimowy klimat
Alternatywa dla klasycznej wersji
Dodatkowa ozdoba
Wyjątkowe modele na drewnianych pniach

Dlaczego warto wybrać choinkę sztuczną ośnieżoną?

Decyzja o wyborze choinki sztucznej ośnieżonej może być podyktowana poszukiwaniem mniej typowego drzewka świątecznego lub dodatkowego elementu wystroju do biura czy mieszkania. Takie modele na pewno prezentują się wyjątkowo. Mocno nawiązują one do krajobrazu, który można obserwować w śnieżne dni. Tym samym wprowadzają one do wnętrza nie tylko świąteczny, ale też zimowy klimat, pożądany przez wiele osób.

Naturalny i spektakularny wygląd

Taka choinka na pewno jest nietypowa jeśli chodzi o sztuczne warianty. Przygotowana w ten sposób prezentuje się jednak niezwykle naturalnie. Wstawiając ją do domu czy mieszkania można odnieść wrażenie, iż została dopiero co przyniesiona z obsypanego śniegiem lasu. Będzie to duże zaskoczenie dla domowników, a jeszcze większe dla odwiedzających. Taki dodatek na pewno wywoła pozytywne skojarzenia, wzbogaci wystrój wnętrza i po prostu zachwyci wszystkich oglądających. Modele od dobrych producentów są przygotowane w różnych wariantach oraz z dbałością o szczegóły. Samo drzewko będzie wtedy wyglądało naturalnie, a sztuczny śnieg prezentuje się wyjątkowo i utrzymuje swoje walory przez wiele sezonów.

Świąteczny i zimowy klimat

Każdy marzy o stworzeniu magicznego klimatu świątecznego. Dla wielu osób oznacza to jednak zimową aurę, a więc śnieg, który nie zawsze pojawia się natomiast o tej porze roku za oknem. Modele ośnieżonych drzewek pomagają zadbać o tak wyjątkową atmosferę, bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz. Tym samym nawet w cieplejsze, grudniowe dni, we wnętrzu można stworzyć krajobraz kojarzący się każdemu z zimą. Będzie to ogromna atrakcja dla najmłodszych, ale i sentymentalny wybór dla osób dorosłych i nawet starszych. To zatem doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, ale też tęsknią za magią prawdziwej zimy i śniegu, będącego charakterystyczną częścią tego okresu roku.

Sztuczne choinki ze śniegiem

Alternatywa względem tradycyjnego drzewka

W okresie świątecznym właściwie w każdym miejscu mieszkalnym umieszcza się choinkę. Coraz więcej osób preferuje przy tym sztuczne drzewka, rezygnując z tych naturalnych. To odpowiedzialne pod względem ekologicznym i wygodne ze względu na łatwiejsze utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Dodatkowo z takiego wariantu można korzystać przez wiele lat, więc okazuje się to również zdecydowanie opłacalne pod względem czysto finansowym. Chcąc sięgnąć po coś nietypowego lub po prostu zastosować w domu pewną odmianę, można zastąpić klasyczną choinkę wariantem ośnieżonym. O ile jest to niemożliwe w przypadku naturalnych drzew, o tyle dla producentów sztucznych wyrobów nie stanowi to żadnego problemu. Domownicy na pewno docenią taką odmianę, a goście będą zaskoczeni i zachwyceni takim wyborem. Jeżeli chcesz potraktować takie drzewko jako główny element wystroju świątecznego, to polecamy w szczególności modele Olivia, które znakomicie się prezentują i są dostępne w rozmiarach nawet do 240 centymetrów.

Jako dodatkowa ozdoba

Oczywiście takie sztuczne drzewka można również potraktować jako dodatkowe elementy ozdobne. W ten sposób można je wykorzystać w starannie dekorowanych miejscach zamieszkania, ale i w sklepach czy biurach. Umieszczone z boku pomieszczenia, choćby na stoliczku, na pewno wprowadzą wyjątkowy klimat do pomieszczenia. Warto pomyśleć o nich w kontekście wystroju holu czy korytarza - znajdując się blisko wejścia do budynku, będą ciekawym punktem przejściowym między otoczeniem domu czy obiektu biurowego, a jego wnętrzem. W tym celu możesz wybrać choćby kolekcję Mini z opcjami o wysokości od 40 do 80 centymetrów. Można je wtedy umieścić na meblach, wykorzystując dodatkową przestrzeń pod kątem dekoracyjnym. Chcąc umieścić drzewko na podłodze, możesz zdecydować się na mniejsze warianty ze wspomnianej kolekcji Olivia, o wysokości 120, 150 czy 180 centymetrów.

Wyjątkowa ośnieżona choinka na pniu

Dostępna w naszym sklepie ośnieżona choinka na pniu może być wyjątkową dekoracją. Przy stojakach wykorzystane jest prawdziwe drewno, co dodaje całemu drzewku naprawdę naturalnego charakteru. Możesz zdecydować się na niewielki, czysto ozdobny wariant. Dysponujemy także wersjami imitującymi świerki, które znakomicie nawiązują do alpejskiego krajobrazu. Taki element umieszczony w pomieszczeniu będzie zaskakiwał i zachwycał wszystkie oglądające go osoby.

Wykorzystanie naturalnego drewna

W większości bardziej standardowych choinek sztucznych wykorzystuje się stojaki plastikowe. Są one dyskretne, trwałe i stabilne. Nieco inaczej wygląda to w przypadku modeli na pniu. Tam wykorzystane jest prawdziwe drewno, które dodaje drzewku wyjątkowego i naturalnego charakteru. Jednocześnie ta część choinki dodatkowo podnosi walory estetyczne i sprawia, że dekoracja na pewno się wyróżnia. Przy tym wszystkim wprowadza też do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury.

Ozdobna Mini Tundra

Jeśli chcesz wybrać w miarę klasyczne, niewielkie drzewko na pniu, to polecamy model Mini Tundra. Wysokość dekoracji to około 70-75 centymetrów, zatem będzie to świetny dodatek do ustawienia na stoliku czy komodzie. Poza drewnianym pniem, model posiada naturalnie wyglądające, ośnieżone gałązki, oddające zimowy klimat. Będzie to świetny wybór do niewielkiego pokoju czy ustawienia choćby w kameralnym pomieszczeniu biurowym lub gabinecie.

Efektowne Świerki Alpejskie

Bardzo ciekawą propozycją firmy Adal, dostępną w naszym sklepie, są ośnieżone Świerki Alpejskie. Dłuższe i ułożone w dół gałęzie, znakomicie nawiązują do typowo górskiego krajobrazu, oczywiście w zimowym wydaniu. Takie dekoracje mogą się skojarzyć z kadrami filmowymi czy obrazkami zapamiętanymi z ferii spędzonych z rodziną w górach. Te choinki posiadają pień oraz stojaki wykonane z naturalnego drewna. Są one również dostępne w wielu rozmiarach, od 60 do nawet 210 centymetrów. Można je zatem wykorzystać w różnym celu, zarówno typowo ozdobnym, jak i zupełnie zaskakującej alternatywy względem tradycyjnej choinki w domu. Chcąc zaskoczyć wystrojem miejsca zamieszkania lub przestrzeni biurowej czy handlowej, warto pomyśleć o choinkach sztucznych w wariancie ośnieżonym. Dostępne u nas produkty tego typu firmy Adal, możesz znaleźć w wielu wariantach. Różnią się one stylistyką wykonania, a także rozmiarami. Dzięki temu można je wykorzystać na wiele sposobów. Mogą się one stać głównym elementem wystroju lub posłużyć jako niezwykłe dodatki. Z pewnością wprowadzą natomiast we wnętrzu zimową i świąteczną atmosferę. Jeśli poszukujesz takich modeli o wysokiej jakości wykonania, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!