Choinki żyłkowe

Choinki żyłkowe

Choinki żyłkowe cieszyły się kiedyś dużą popularnością, a obecnie powraca do nich coraz więcej osób. Są wykonywane nieco inaczej od powszechnych drzewek sztucznych, lecz wyróżniają się dzięki temu dużą puszystością i efektownym wyglądem. Ze względu na swoją budowę, takie choinki są dość specyficzne pod względem ich ubierania i przechowywania, lecz dobrej jakości produkty, jak te od Adal, będą trwałe i spełnią swoją funkcję przez długi czas. Zachęcamy do ich zakupu w naszym sklepie.

Spis treści
Co sądzą o nich użytkownicy?
Charakterystyka
Wygląd
Użytkowanie
Wybierz model z naszej oferty
Komfortowe zakupy internetowe
Wybrane modele

Jakie panują opinie o choinkach żyłkowych?

Opinie o choinkach żyłkowych wskazują przede wszystkim na ich atuty wizualne. Odbiegają one nieco od standardowych wariantów z PVC i PE, lecz są chętnie wybierane przez spore grono klientów. Ich efektowny puszysty wygląd przekłada się jednak na pewne mankamenty użytkowe, związane z przystrajaniem takich drzewek czy ich przechowywaniem. Przez to modele te na pewien okres straciły nieco na popularności. Jednak wybierając wysokiej klasy asortyment tego typu, możesz mieć pewność, iż posłuży Ci on przez wiele sezonów, ciesząc domowników i gości pięknym wyglądem.

Co warto o nich wiedzieć?

W kontekście choinek sztucznych zwyczajowo mówi się o ich podziale na trzy bazowe kategorie, a więc te z PVC, warianty z PE oraz żyłkowe. Nazwa tych ostatnich wiąże się z tym, że mają one tipsy wykonane z żyłki, co daje efekt igieł, przypominających te sosnowe. Na pewno są one uważane za bardzo efektowne i stąd w swoim czasie były niezwykle popularne, choć z czasem najbardziej pożądanymi modelami na rynku stały się te z PE, a więc o mocno ekologicznym charakterze, popartym zadbaną estetyką. Wersje żyłkowe wciąż mają jednak wierne grono zwolenników i cieszą się one uznaniem wielu użytkowników, kupujących sztuczne drzewka po raz pierwszy.

Wyjątkowy wygląd

W zasadzie największym atutem takich choinek jest ich wygląd. Drzewka posiadające gałązki z tak wykonanymi tipsami wyglądają na o wiele bardziej gęste i puszyste od większości standardowych wersji PVC czy PE. Co więcej, igły choinki żyłkowej, czyli żyłka, która tworzona jest z najwyższą starannością odzwierciedla prawdziwe igły drzewka naturalnego. Dlatego choinki te prezentują się naprawdę okazale i doskonale potrafią imitować naturalne odpowiedniki. Jest to kluczowy aspekt dla wielu klientów, gdyż choinkę kupuje się przede wszystkim pod kątem tego, że ma to być jak najpiękniejsza ozdoba, która udekoruje przestrzeń mieszkalną w okresie Bożego Narodzenia. Użytkownicy dokonujący wyboru, kierując się głównie takimi kryteriami, z pewnością będą zainteresowani modelami żyłkowymi.

Choinki żyłkowe do 240 cm

Kwestie użytkowe

Jednak poza wyglądem dużo osób zwraca uwagę na inne kwestie związane z choinkami, przede wszystkim w zakresie tego, czy będą one wygodne w rozstawianiu i przechowywaniu. Gęste igliwie, wpływające na piękny wygląd wariantów żyłkowych, przekłada się na pewną specyfikę użytkową. Przez to, że drzewko jest rzeczywiście naprawdę puszyste, może być nieco trudniejsze w samym przystrajaniu, choć oczywiście wciąż można je pięknie przyozdobić. Jednocześnie taka forma gałązek wiąże się z tym, iż są one bardziej podatne na odkształcenia, niż te standardowe z PVC i PE. Ta podatność na uszkodzenia sprawiła, że z czasem drzewka żyłkowe utraciły nieco ze swojej początkowej popularności. Przy wyborze wysokiej jakości asortymentu i uważnym przechowywaniu, można cieszyć się takimi modelami żyłkowymi przez nawet paręnaście sezonów i nie powinny one utracić swojej wyjątkowej stylistyki.

Wybierz choinkę żyłkową w naszym sklepie

W Wiecznie Żywe Choinki kupisz choinkę żyłkową od renomowanego producenta Adal. Wyróżniają się one wysoką jakością i dopracowaną stylistyką. Dostępny jest również model, w którym wykorzystano fragmenty z polietylenu. Same zakupy w naszym sklepie są bardzo komfortowe, gdyż odbywają się w pełni internetowo. Możesz zatem zamówić drzewko w wolnej chwili i spokojnie czekać, aż zostanie ono dostarczone do domu, mieszkania czy biura. To spora oszczędność czasu i wygoda związana z tym, że nie musisz się przejmować jechaniem do sklepu i transportem dość dużych produktów.

Zamów wygodnie internetowo

Obecnie zakupy internetowe są bardzo popularne, gdyż są po prostu wygodne z perspektywy klientów. Coraz więcej osób zaopatruje się internetowo nie tylko w ubrania czy gadżety, ale i asortyment spożywczy. To także komfortowa forma kupowania sztucznych choinek. Wiecznie Żywe Choinki to sklep internetowy, gdzie produkty zamówisz wygodnie online. Dzięki temu możesz spokojnie przejrzeć pełną ofertę oraz dokładną specyfikację poszczególnych modeli. Z kolei z wyglądem choinek zapoznasz się, dzięki szczegółowym zdjęciom. Zamówienie złożysz w wolnej chwili i bez ograniczeń dotyczących godzin otwarcia, jak ma to miejsce w przypadku placówek stacjonarnych. Dużym plusem jest też zapewniony transport, który w przypadku naszego sklepu jest całkowicie darmowy. Choinka może być dostarczona do domu, mieszkania, ale i biura czy punktu usługowego, w którym chcesz postawić taką dekorację. Nie musisz się zatem przejmować kwestiami związanymi z transportem, które bywają problemem dla prywatnych nabywców, gdyż niektóre drzewka są okazałych rozmiarów, przez co przewożenie ich w standardowych samochodach osobowych może być czasem nie lada wyzwaniem. Zakup sztucznych drzewek w sposób internetowy jest zatem naprawdę dobrym rozwiązaniem i polecamy wybór naszej oferty.

Modele żyłkowe w naszej ofercie

W naszym sklepie proponujemy asortyment Adal, wśród którego nie brakuje drzewek sztucznych w wariantach żyłkowych. Bardzo popularnym wyborem w tej kategorii są modele Carmen i Royal Mix Tree, które dzięki długim i cieniowanym igłom prezentują się bardzo obficie. Są one dostępne w różnych rozmiarach, od 150 do 240 cm wysokości. Taki wybór sprawdzi się z pewnością, gdy chcesz wstawić dość klasyczne drzewko żyłkowe do domu czy mieszkania. Osoby poszukujące najwyższej jakości mogą zwrócić uwagę na Rocky Mix PE. To również model z grupy choinek żyłkowych, lecz dodatkowo gałęzie są częściowo przygotowane z polietylenu, a więc materiału nadającego się do recyklingu, a co kluczowe - znakomicie oddającego kolor i wygląd naturalnego igliwia. Z uwagi na jakość wykorzystanych materiałów jest to wariant nieco droższy, lecz naprawdę efektowny i posłuży on spokojnie przez przynajmniej kilka lat. Wspomniane drzewka są dodatkowo wygodne pod względem rozkładania i późniejszego przechowywania, gdyż są wyposażone w Quick Distribute System, który pozwala rozkładać poszczególne części choinki jednym ruchem, w podobny sposób jak parasol. Choinki żyłkowe cieszą się uznaniem wielu klientów, ceniących szczególnie ich wyjątkowy wygląd. Stylistyka takich modeli rzeczywiście wyróżnia się na tle standardowych wersji PVC i PE, gdyż drzewka są gęste i dobrze nawiązują do swoich naturalnych odpowiedników. W Wiecznie Żywe Choinki kupisz modele z tej kategorii od sprawdzonego producenta Adal, ciesząc się wysokiej jakości choinkami przez długi czas.