Duże choinki

Duże choinki

Duże choinki robią ogromne wrażenie i widowiskowo się prezentują. Do ich wykorzystania potrzebna jest jednak znacząca przestrzeń, zatem stosuje się je przede wszystkim w różnego rodzaju obszarach publicznych. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście wariantów, przy czym każdy z nich w paru opcjach, jeżeli chodzi o dokładną wysokość. Na specjalne zamówienie oferujemy poza tym ogromne drzewa świąteczne, które mogą się sprawdzić w wielu spektakularnych oprawach.

Spis treści
Miejsca, w których są wykorzystywane
Oferta Wiecznie Żywych Choinek
Wymiary
Stylistyka
Szczególnie duże drzewka świąteczne
Kategoria Gigant

Gdzie są wykorzystywane duże choinki?

Na duże choinki można sobie pozwolić, mając oczywiście odpowiednią ilość miejsca. Czasem zdarza się to w większych budynkach mieszkalnych. Poza tym na pewno dotyczy to obiektów publicznych, w tym państwowych oraz samych obszarów miejskich. Coraz częściej można się spotkać z takimi akcesoriami w lokalizacjach, w których działają większe firmy. Każdego roku tego typu dekoracji nie może zabraknąć w centrach handlowych.

Obszerne domy i piętrowe mieszkania

Większość osób chętnie stawia na największe choinki, jakie uda im się dopasować do swojej przestrzeni mieszkalnej. To dekoracja kojarzona ze świętami, a więc czasem spędzanym w radosnych oraz rodzinnych okolicznościach, a takie drzewko jest jednym z kluczowych symboli. W większości obszarów prywatnych stosuje się modele do 240 cm, ponieważ są to wymiary odpowiednie dla pomieszczeń o najczęściej spotykanych parametrach. Jednak jeżeli ktoś posiada dom z wyższymi stropami lub mieszkanie z dodatkowym piętrem, może pokusić się o wstawienie tam nawet większej choinki, która z pewnością zrobi spektakularne wrażenie na domownikach i gościach.

Budynki publiczne i przestrzenie miejskie

Symbol ten tak mocno zakorzenił się w naszej kulturze, że nie brakuje go zwykle w budynkach użytku publicznego. Takie większe drzewka mogą zatem trafiać do urzędów miast, gmin czy powiatów oraz innych obiektów państwowych. Często można je spotkać w szpitalach i innych placówkach medycznych. Oprócz tego popularne stało się wykorzystywanie choinek na zewnątrz. Zdobią one zatem rynki, place, skwery, a czasem nawet szczególnie wystawne i popularne ulice oraz tereny przed budynkami państwowymi.

Siedziby firm i biura

Szczególnie większe firmy i korporacje dbają o takie detale, jak sięgnięcie po choinki, gdy zbliża się koniec roku, ponieważ ma to oddziaływać pozytywnie na pracowników oraz sam wizerunek danego podmiotu. Takie przedsiębiorstwa często posiadają przestrzenie biurowe o pokaźnych rozmiarach, do których z powodzeniem można zmieścić naprawdę sporych gabarytów choinki, które goszczą w holach, a nawet w samych głównych lokalizacjach obok stanowisk pracowniczych. Może to dotyczyć reprezentatywnych siedzib firm oraz samych biur, w których pracuje personel.

Choinki Gigant

Galerie handlowe

Centra handlowe są obecnie jednymi z pierwszych miejsc, które można wskazać, gdy myśli się o większych choinkach. Takie punkty mają odpowiednią przestrzeń, a same oprawy świąteczne, których głównym elementem są drzewka, są dla nich niezwykle opłacalne. Po pierwsze zachęcają one klientów do przychodzenia w takie miejsce i spędzania tam większej ilości czasu, a po drugie w dobie mediów społecznościowych informacje i zdjęcia z efektownym wystrojem szybko się rozchodzą, podnosząc prestiż i renomę danej galerii oraz przyciągając kolejnych potencjalnych gości.

Zróżnicowana oferta dużych choinek sztucznych

W naszym sklepie znajdziesz duże choinki sztuczne w różnych rozmiarach, sięgających nawet kilku metrów. W obrębie tej kategorii oferta jest zróżnicowana, zatem możesz wybrać odpowiedni model nie tylko pod kątem samych wymiarów, ale i charakterystyki wykonania danego drzewka. Te odbiegają od siebie rozpiętością, ilością i układem gałązek czy nawet wyglądem samego igliwia.

W jakich rozmiarach?

Poszczególne modele w tej kategorii występują w kilku wariantach, jeżeli chodzi o rozmiary. Dany model może mieć inne stopnie, lecz co do zasady drzewa świąteczne z tego segmentu mierzą od 270 do 500 cm. Mowa już zatem naprawdę o sporych dekoracjach, szczególnie w górnym rejonie tego przedziału i z tego względu takie choinki najczęściej widać w przestrzeniach publicznych, a rzadziej w prywatnych.

W różnym stylu

Co ważne mowa tutaj nie tylko o rozmiarach, ale również szerokiej ofercie, jeżeli chodzi o rodzaje samych drzewek. Poszczególne wersje odbiegają od siebie stylistyką, a więc przede wszystkim natężeniem gałązek oraz tym, jak mają się one układać. Różnice widoczne są także w specyfice, a nawet kolorze igliwia, które występuje w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach zieleni. Wszystkie wersje łączy natomiast wysoka jakość wykonania. Możesz postawić na wysoką, ale wąską choinkę, lecz proponujemy też bardzo rozłożyste, a przez to efektowne warianty, które zachwycą wszystkich oglądających. W tej kategorii posiadamy produkty wykonane z polietylenu, które odznaczają się szczególną jakością oraz odpowiedzialnością ekologiczną, ponieważ jest to tworzywo sztuczne nadające się do recyklingu.

Oferta bardzo dużych choinek, w tym na pniu czy zewnętrznych

Odnajdziesz u nas również bardzo duże choinki zewnętrzne i do użytku wewnętrznego, a nawet modele na pniu o takim charakterze. W tym przypadku rozmiary mogą już sięgać kilkunastu metrów, więc mowa o prawdziwych kolosach. Z oczywistych względów takie drzewa świąteczne znajdują już zastosowanie w ściśle określonych celach, głównie na placach dużych miast oraz w obrębie popularnych galerii handlowych.

Modele gigant

W poszukiwaniu choinek sięgających ponad kilka metrów zapraszamy do kategorii z drzewami Gigant. Warianty o takich parametrach są już dedykowane specjalnym miejscom i ich główny użytek to zdobienie placów miejskich oraz galerii handlowych. Co ważne dostępne są wersje do użytku wewnętrznego, ale i takie przystosowane do umieszczenia na zewnątrz, które bezpiecznie i bez żadnych obaw można ustawić na świeżym powietrzu, nie przejmując się warunkami pogodowymi, które nie zaszkodzą takim choinkom, zarówno jeżeli chodzi o temperatury, jak i ewentualne opady. Oferujemy klasyczne modele stożkowe Gigant Standard, Exclusive oraz Exclusive Slim. Możesz jednak postawić na olbrzymie choinki na pniu, a więc warianty My Tree, Pine Giant Tree oraz Pine Giant Extra. W celu ich zamówienia zapraszamy do kontaktu. Pokaźnych rozmiarów drzewka są chętnie wybierane, ponieważ dają duże możliwości, jeżeli chodzi o ich przystrojenie, a do tego robią spektakularne wrażenie. Z myślą o postawieniu na takie modele trzeba posiadać jednak odpowiednią przestrzeń. Z tego względu sporadycznie można je spotkać w domach czy mieszkaniach, a o wiele częściej pojawiają się w biurach, powierzchniach miejskich czy galeriach handlowych. W naszej ofercie mamy też drzewka Gigant o jeszcze większych rozmiarach. Zachęcamy zatem do skorzystania z propozycji dostępnych w sklepie Wiecznie Żywe Choinki.