Biała choinka sztuczna

Biała choinka sztuczna

Biała choinka sztuczna jest coraz popularniejszych rozwiązaniem, które interesuje wiele osób. Takie drzewko ma szczególe walory estetyczne i daje zaskakujący efekt. Można o niej pomyśleć w warunkach domowych, ale nie tylko, gdyż taka dekoracja doskonale sprawdzi się choćby w sklepach czy biurach. W Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz wysokiej jakości modele tego typu od Adal. Możesz przy tym wybierać spośród choinek ośnieżonych o różnym stylu wykonania oraz w wielu rozmiarach.

Spis treści
Zachwycające warianty
Wygląd
Zastosowanie
Modele w naszej ofercie

Piękna biała choinka sztuczna

Biała choinka sztuczna jest wersją niezwykle efektowną, gdyż drzewko przypomina takie znajdujące się w otwartym terenie i pokryte delikatnie śniegiem. Wykorzystana w pomieszczeniach z pewnością wszystkich zachwyci, zwłaszcza że jest nieoczywistą dekoracją. Może być ona wykorzystana zamiast klasycznego, zielonego drzewka świątecznego lub stanowić ciekawe urozmaicenie w domostwach, w których rozstawia się więcej niż jedną choinkę.

Zaskakujący wygląd

Wchodząc do zamkniętej przestrzeni, w zasadzie nikt nie spodziewa się zobaczyć ośnieżonego drzewka. Taki widok można kojarzyć z górskich krajobrazów, tymczasem warianty sztuczne dają możliwości uzyskania takiego efektu we wnętrzach. Będzie się to pięknie prezentować i daje spore możliwości aranżacyjne. Drzewka tego typu doskonale sprawdzają się choćby w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu, do których niekoniecznie pasują tradycyjne drzewka. Taka wersja ma tyle atutów estetycznych, że nie trzeba jej nawet dodatkowo zdobić, choć oczywiście można to zrobić z wykorzystaniem różnego rodzaju bombek czy łańcuchów. Na takich choinkach zwykle najlepiej prezentują się te w jasnych odcieniach, tworząc wtedy spójną całość.

Zamiast tradycyjnego drzewka lub jako dodatek

Po takie drzewko można sięgnąć zamiast klasycznego i potraktować je wtedy jako podstawową dekorację świąteczną do domu czy mieszkania. Jest to opcja dla osób preferujących nieszablonowe rozwiązania i takich, które chcą po prostu wprowadzić do swoich wnętrz jakąś odmianę. Ośnieżone warianty często są jednak wybierane niekoniecznie zamiast tych zielonych, lecz jak dodatek do nich. Szczególnie w piętrowych domach można się spotkać z tym, że właściciele wstawiają do nich nawet dwie czy trzy choinki, żeby przyozdobić różne fragmenty większych lokali mieszkalnych. W takiej sytuacji można wybrać tradycyjne drzewko główne, a w ramach pozostałych dobrać dla urozmaicenia właśnie ośnieżone modele. Również w większych mieszkaniach klasyczna choinka może się pojawić przykładowo w salonie, a białą można wtedy wstawić do kuchni czy sypialni.

Biała choinka sztuczna 120, 150 i 180 cm. Jaką wybrać?

Średniej wielkości białe choinki sztuczna w rozmiarach 120, 150 czy 180 cm są optymalnym rozwiązaniem w kontekście większości przestrzeni prywatnych oraz lokali sprzedażowo-usługowych. Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest istotne z perspektywy tego, jak będzie się prezentowało drzewko w obrębie danej powierzchni oraz z punktu widzenia praktycznego. W ofercie mamy kilka modeli, z czego każdy z nich dostępny jest w różnych wersjach, jeżeli chodzi o wysokość.

Choinki mini ośnieżone

Odpowiedni rozmiar

Większość osób stara się wstawić do swoich przestrzeni mieszkalnych możliwie jak największe choinki, natomiast dobranie odpowiedniego rozmiaru jest naprawdę istotną kwestią. Warto mieć na uwadze, że w małym pomieszczeniu przesadnie duże, umieszczone na styk drzewko świąteczne wcale nie będzie się prezentowało ładnie, ponieważ przytłoczy wnętrze. Do tego będzie mało praktyczne, mocno ograniczając przestrzeń użytkową. Warto pamiętać zatem o tym, żeby wybierać choinkę o takiej wysokości, która będzie pasować do stylu i metrażu pomieszczenia. W tych niezbyt dużych często dobrym wyborem będzie właśnie 120 czy 150 cm. Opcja 180 cm jest bardzo popularna, gdyż drzewko jest już wtedy duże, ale nie zajmie połowy pokoju, a do tego choinka będzie wygodna, jeżeli chodzi o przystrajanie. Takimi kryteriami dobrze jest się kierować również w sklepach czy punktach usługowych, żeby nie zająć zbyt dużo powierzchni, która będzie potrzebna na ekspozycje czy zwyczajnie z myślą o poruszaniu się po wnętrzu.

Olivia

Wersja ta charakteryzuje się bardzo klasycznym wykonaniem, lecz po prostu w zimowej odsłonie. Choinka jest gęsta, a kształt i forma gałązek dobrze imituje te naturalne. Jest ona dostępna w kilku rozmiarach, od 120 do 240 cm wysokości. Drzewko jest wyposażone w firmowe rozwiązanie marki Adal, czyli Quick Distribute System, znacząco ułatwiające składanie i rozkładanie choinki. Wariant ten doskonale nadaje się do tradycyjnie urządzonych domów i mieszkań, w których chcesz umieścić białe drzewko świąteczne.

Noel MIX PE

Ośnieżony wariant Noel MIX PE znajdziesz w chętnie wybieranym rozmiarze 180 cm oraz w dwóch jeszcze większych wersjach, czyli 210 i 240 cm. Model ten charakteryzuje się szczególnie wysoką jakością, gdyż zewnętrzne gałązki wykonane są z polietylenu, przez co jeszcze lepiej odwzorowują wygląd naturalnych choinek. Drzewko jest jednocześnie wspaniale zagęszczone dzięki umieszczonym głębiej gałązkom z PVC. Choinka poza widowiskowym efektem przyprószenia śniegiem jest w związku z tym puszysta i gęsta, a gałązki delikatnie opadają w dół, dzięki czemu dekoracja nabiera lekkiego, ale i eleganckiego charakteru.

Świerk Alpejski

We wspomnianych rozmiarach od 120 do 180 cm dostępny jest również ośnieżony Świerk Alpejski, czyli wyjątkowy model, który swoimi detalami przywodzi na myśl alpejski krajobraz. W wariancie tym gałązki są trochę dłuższe i nieco inaczej się układają, mocniej opadając w dół, dzięki czemu cała choinka ma intrygującą, strzelistą formę. Do tego całość umieszczona jest na pniu oraz krzyżaku, które są wykonane z prawdziwego drewna. Świerk Alpejski możesz też kupić w dwóch mniejszych rozmiarach, 60 i 90 cm, jeżeli chcesz go umieścić w małych pomieszczeniach.

W naszym sklepie znajdziesz również małą białą choinkę sztuczną

Poszukujesz małej białej choinki sztucznej? Takie kompaktowe warianty świetnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni oraz w mniejszych punktach usługowych, w których właściciele nie chcą odbierać klientom komfortu swobodnego przemieszczania się. Wersje do kilkudziesięciu centymetrów wysokości spokojnie można ustawić na meblach, ladzie czy nawet parapetach i witrynach. W naszym asortymencie mamy odpowiedni model o dość klasycznej charakterystyce oraz wyjątkową dekorację, która zachwyci w każdym wnętrzu.

Mini

Jeśli oczekujesz dość tradycyjnie wyglądającej choinki, lecz w niewielkim rozmiarze i z efektem ośnieżenia, warto postawić na taki biały wariant modelu Mini. Ma klasyczną formę, a do tego jest gęsta i mimo małych gabarytów prezentuje się naprawdę efektownie. Model ten sprzedajemy w rozmiarach 40, 60 i 80 cm, zatem na pewno dobierzesz opcję odpowiednią nawet do kawalerek czy ograniczonych metrażowo mieszkań 2-pokojowych. Choinkę warto umieścić wtedy na podwyższeniu, żeby była stosownie wyeksponowana. Można rozstawić ją zatem na elementach umeblowania czy parapetach. W punktach sprzedażowych świetnym pomysłem będzie postawienie drzewka na ladzie czy w obrębie witryny, żeby od razu przyciągała wzrok klientów.

Dekoracyjne drzewka w jucie

Jeżeli chodzi o mniejsze wersje mamy też w ofercie ośnieżone Drzewka alpejskie w jucie. Jest to dekoracja złożona z trzech małych choinek o strzelistej formie i dłuższych gałązkach, które umieszczone są na jednej podstawie, która owinięta jest jutą i pokryta także imitacją śniegu. Każde z wykorzystanych drzewek jest innej wysokości, przy czym najwyższa ma 70 cm. Jest to ciekawa alternatywa w kameralnych pomieszczeniach, gdzie można postawić na taką dekorację zamiast pojedynczej choinki. Ośnieżone drzewko będzie się wyróżniało wyglądem i da fantastyczny efekt wizualny w każdym wnętrzu. Świetnie sprawdzi się w różnych aranżacjach, a dodatkowo może zastąpić tradycyjną choinkę lub stanowić uzupełniającą dekorację. Zachęcamy zatem do wybrania któregoś z tych wariantów z naszej oferty.