Choinka na pniu 180 cm

Choinka na pniu 180 cm

Choinka na pniu 180 cm będzie świetnym wyborem dla entuzjastów wyrazistych drzewek świątecznych. Taki efekt na pewno pozwolą uzyskać uwypuklone, drewniane elementy. Poszukując takiego modelu, możesz postawić na wariant bardzo dekoracyjny, który może posłużyć jako dodatkowa ozdoba we wnętrzu lub alternatywa względem tradycyjnej choinki. Kilka wersji o takim charakterze od marki Adal znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Spis treści
Gdzie można ją wykorzystać?
Domy i mieszkania
Sklepy i obiekty usługowe
Biura
Oferta Wiecznie Żywych Choinek

Gdzie sprawdzi się choinka na pniu 180 cm?

Choinka na pniu 180 cm jest średniej wielkości modelem, którego rozmiar będzie wystarczający w kontekście wielu przestrzeni prywatnych. Wszystkich z pewnością zachwyci z kolei swoim wyglądem. Z tego względu jest on ciekawym pomysłem również w obszarach publicznych, szczególnie sprzedażowych. Może być intrygującym wyborem także w siedzibach firm oraz typowych biurach, gdzie wspaniale ozdobi przestrzeń.

Warunki mieszkalne

Drzewka świąteczne o takiej wielkości są preferowane w wielu domach i mieszkaniach, ponieważ choinki są już pokaźnych rozmiarów, ale też nie zajmują jeszcze bardzo dużo miejsca. Jest to praktyczne i sprawdza się również w niezbyt dużych metrażowo lokalach, w których nie można sobie pozwolić na obszerniejsze wersje. Jednak i w dużych przestrzeniach prywatnych może to być optymalny wybór, zwłaszcza że drzewka o takiej wysokości są wygodne, jeżeli chodzi o ich późniejsze przystrajanie, gdyż większość osób może spokojnie sięgnąć do wszystkich gałązek bez konieczności stawania na krzesłach czy, tym bardziej, drabinach. Warianty z wyraźnie zaznaczonym pniem są tymczasem atrakcyjne wizualnie, co przekonuje do nich tak wielu nabywców. Jest to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza że taki model sztuczny o wysokiej jakości wykonania może doskonale imitować żywe drzewko, więc goście nie zorientują się nawet, iż w domu czy mieszkaniu znajduje się wersja syntetyczna.

Punkty handlowo-usługowe

W miarę możliwości większość sklepów czy obiektów usługowych stara się umieszczać w swoich wnętrzach choinki i ewentualnie inne dekoracje świąteczne. Przystrajają one przestrzenie robocze, sprawiając przyjemność pracownikom, ale przede wszystkim zachęcają odbiorców i umilają zakupy czy korzystanie z usług wszystkim klientom. Do takich miejsc zwykle poszukiwane są drzewka, które będą się prezentować okazale i ciekawie, ale jednocześnie nie będą odbierały przesadnie dużo przestrzeni, którą będzie potrzebować personel. Wariant o takiej wysokości dobrze się sprawdzi, a zależnie od układu pomieszczenia może być rozstawiony na podłodze, delikatnym podwyższeniu czy nawet w obrębie witryny. Dodatkowym plusem jest to, że w wielu modelach na pniu przy samej podstawie nie ma jeszcze gałązek, więc przy choince bez problemu mogą się znaleźć mniejsze elementy wyposażenia czy dekoracji.

Choinki na pniu do 240 cm

Przestrzenie biurowe

Taki wariant będzie świetnym pomysłem w biurach, które nie są zbyt obszerne, jeżeli chodzi o powierzchnię, lecz wystarczająco duże, żeby bez problemu pomieścić tam średniej wielkości drzewka. Wariant na pniu będzie dobrze pasował do wielu aranżacji, zatem można go dopasować do siedzib firm urządzonych tradycyjnie i nowocześnie. Mogą się one pojawić w recepcjach, holach czy korytarzach, ale i bezpośrednio w pomieszczeniach typowo pracowniczych.

Choinka sztuczna świerk na pniu 180 cm w Wiecznie Żywe Choinki. Dostępna także wersja ośnieżona

W naszym sklepie znajdziesz choinkę sztuczną typu świerk na pniu 180 cm, nawet w wersji ośnieżonej, która wyróżnia się swoją estetyką i detalami, jeżeli chodzi o samo wykonanie. Prezentuje się ona w trochę mniej oczywisty sposób niż tradycyjne drzewko świąteczne. Można pomyśleć o niej zatem jako o głównej, ale i dodatkowej dekoracji, zależnie od dostępnej przestrzeni i wizji osoby zajmującej się wystrojem danego obszaru. Model biały będzie oczywiście szczególnie dekoracyjny.

Świerk Alpejski

Jest to drzewko o specjalnej, strzelistej formie. Posiada dłuższe gałązki, które subtelnie opadają w dół. Prezentuje się to bardzo ciekawie i świetnie nawiązuje do typowo alpejskiego krajobrazu. Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach i największą opcją jest właśnie wysokość 1,8 m, przy średnicy 82 cm. Drzewko prezentuje się w nieoczywisty sposób, będący ciekawą alternatywą względem klasycznej choinki. Rzecz jasna przy takiej estetyce można ją potraktować jako dodatkową dekorację, poza podstawowym, tradycyjnym wariantem. Dużym atutem tego modelu jest pień oraz stojak w formie krzyżaka, które wykonane są z naturalnego drewna. Prezentują się dzięki temu solidnie i bardzo atrakcyjnie, zwiększając efekty wizualne.

Biały wariant

Wyjątkowy Świerk Alpejski dostępny jest również w opcji ośnieżonej, w tym w wymiarze 180 cm. Taka biała wersja wygląda jeszcze bardziej zaskakująco i oryginalnie, przypominając drzewa, które można spotkać w Alpach w szczycie sezonu zimowego. We wnętrzach daje to zupełnie niespodziewany efekt, który zaskoczy domowników i gości w warunkach domowych czy klientów, gdy mowa o sklepach, punktach usługowych bądź budynkach firmowych. Wykorzystanie takiej choinki jest także całkowicie bezpieczne, gdyż materiał, z którego wykonana jest imitacja śniegu, spełnia stosowne normy dotyczące niepalności.

Jaką jeszcze choinkę sztuczną na pniu 180 cm możesz u nas kupić?

W poszukiwaniu nieco bardziej klasycznej choinki sztucznej na pniu 180 cm możesz wybrać wariant Europa. Nie jest on w pełni tradycyjny, gdyż jego gałązki rozpoczynają się nieco wyżej, dzięki czemu sam trzon jest dobrze wyeksponowany. Igliwie będzie z kolei gęste oraz efektowne, co jest zasługą zastosowanego przy nim polietylenu, który doskonale imituje to, co widać na naturalnym drzewku. Jest to wybór, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Model Europa MIX PE

Jeżeli szukasz czegoś bardziej typowego, jeżeli chodzi o samą stylistykę gałązek, zachęcamy do wyboru wariantu Europa MIX PE. Zielony fragment przypomina tradycyjne choinki, które kojarzy większość osób, przy czym wykonany jest z najwyższym staraniem. Zewnętrzne elementy wykonano z polietylenu, dzięki czemu igliwie rewelacyjnie imituje takie prawdziwe, a całe drzewko zyskuje na wyglądzie. Pozytywny efekt spotęgowany jest tym, że choinka jest wspaniale zagęszczona, prezentuje się bujnie i widowiskowo. Same gałązki rozpoczynają się przy tym od połowy drzewka osadzonego na pniu i krzyżaku z naturalnego drewna, które prezentują się naprawdę stylowo. Drzewko na pniu o wysokości 180 cm jest ciekawym i dość uniwersalnym wyborem, gdyż w takim rozmiarze nadaje się do miejsc prywatnych oraz publicznych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości modele o różnej stylistyce od marki Adal, w tym nawet wersję ośnieżoną. Polecamy zatem zakupy w sklepie Wiecznie Żywe Choinki.