Ekskluzywne choinki na pniu

Ekskluzywne choinki na pniu

Oferowane przez nas ekskluzywne choinki na pniu odznaczają się najwyższą jakością. Są starannie dopracowane stylistycznie, a do tego odpowiednio trwałe, dzięki czemu będą mogły służyć długimi latami. Takie właśnie wersje sztuczne od renomowanego producenta Adal znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy różnorodne modele tego typu, odbiegające od siebie wyglądem, ale i samymi parametrami. Możesz zamówić u nas te drzewka w małym, średnim, ale i bardzo dużym rozmiarze.

Spis treści
Z czego wynika ich popularność?
Estetyka i oryginalność
Czym powinny się charakteryzować?
Skorzystaj z naszej oferty
Przegląd drzewek świątecznych o takiej specyfice

Dlaczego ekskluzywne choinki na pniu cieszą się takim zainteresowaniem?

Ekskluzywne choinki na pniu są chętnie wybierane, ponieważ dużo osób docenia ich walory estetyczne. Taki wyraźny trzon jest naprawdę efektowny i przekłada się na naturalność drzewka. Jest to rzadko spotykane, jeżeli chodzi o warianty sztuczne, które choć mogą być naprawdę zachwycające, nie kojarzą się z takim właśnie elementem. Oczywiście w poszukiwaniu takich produktów należy skupić się głównie na ich wysokiej jakości, gdyż jest to wieloletnia inwestycja. Powinno to być widoczne nie tylko w kontekście samego wyglądu, ale i solidnego wykonania takiej choinki.

Mniej typowe modele i ich zaskakujący wygląd

Takie wersje są naprawdę stylowe. Mocno podkreślony pień od razu przywodzi na myśl trwałość i naturalność, szczególnie jeżeli został wykonany z prawdziwego drewna, a na to można liczyć w przypadku najlepszych producentów choinek sztucznych. Większość osób jednak myśląc o takich choinkach, ma przed oczami naprawdę atrakcyjne wizualnie gałązki, ale przymocowane do syntetycznej podstawy. Takie choinki dalej są gęste i piękne, lecz dużo ludzi utożsamia same pnie tylko i wyłącznie z żywymi choinkami. Tymczasem mogą one występować i w kategorii wariantów sztucznych, które zyskują dzięki temu na wartości i wprowadzają przy okazji pewną odmianę do samych wnętrz. Umieszczając taki model w domu czy mieszkaniu, można mocno zaskoczyć wszystkich gości, którzy z pewnością będą mieli problem z uwierzeniem, iż jest to tak naprawdę drzewko sztuczne.

Czym powinny się wyróżniać produkty tej klasy?

Jeśli chcemy, by choinka sztuczna mogła nosić miano ekskluzywnej, powinna ona spełniać odpowiednie standardy. Tym podstawowym jest sama estetyka. Część nabywców kojarzy niestety syntetyczne modele ze słabej jakości wyrobami, które sprzedawano w supermarketach, ale były one jednak tożsame z tym, że słabo się prezentowały, a do tego szybko ulegały uszkodzeniom. Wysokiej klasy wersje powinny mieć piękne igliwie, dobrze imitujące takie prawdziwe, a w wariancie na pniu odpowiednio stylowa musi być i sama podstawa. Dlatego tak istotne jest to, żeby takie choinki były odpowiedniej jakości. Dzięki temu można mieć gwarancję, że raz kupiona choinka posłuży wiele lat, co będzie opłacalne pod względem finansów i wygody, a do tego jest to wtedy odpowiedzialne z perspektywy ekologicznej.

Wybierz ekskluzywne choinki na pniu marki Adal ze sklepu Wiecznie Żywe Choinki

Ekskluzywne choinki na pniu znajdziesz w naszej ofercie. Adal to bardzo renomowany producent, takich właśnie wyrobów, działający na rynku od wielu lat. Jest to gwarancja, że sprzedawane drzewka świąteczne są z naprawdę wysokiej półki i to pod wieloma względami. W ofercie mamy różne mniejsze i średniej wielkości choinek na pniu, którą mogą posłużyć w prywatnych przestrzeniach, sklepach, punktach usługowych czy biurach. Możesz jednak zamówić u nas również ogromne modele, które dedykowane są już raczej obszarom miejskim czy galeriom handlowym.

Choinki na pniu Adal

Świerk Alpejski

Jednym z proponowanych wariantów jest Świerk Alpejski. W odniesieniu do nazwy jego estetyka nawiązuje do krajobrazu, który można spotkać w tych wspaniałych górach. Gałązki są zatem nieco wydłużone i układają się w specyficzny sposób, dzięki czemu cała choinka ma unikalną, strzelistą formę. Całość jest osadzona na pieńku i stojaku wykonanych z naturalnego drewna. Wariant ten występuje w rozmiarach od 60 do 180 cm. Świerk Alpejski dostępny jest oprócz tego w wersji ośnieżonej, w której gałązki są pokryte starannie dobranym, bezpiecznym materiałem, który imituje śnieg. Dzięki temu drzewka wyglądają, jakby rzeczywiście jeszcze przed chwilą zdobiły Alpy w zimowej scenerii. To modele o szczególnej wartości estetycznej, gdyż we wnętrzach będą zaskakiwać podwójnie - zarówno drewnianą bazą, jak i białym kolorem. W przypadku drzewek na pniu z widoczną jutą często stojaki są wykonane ze styropiany, przez co są nietrwałe i już w pierwszym sezonie użytkowania mogą okazać się wadliwe. Aby nasze choinki na pniu do 240 cm były trwałe przez jak najdłuższy czas, są one wykonane z naturalnego drewna.

Model Europa

Wariant Europa Mix PE może być ciekawym wyborem w domach czy mieszkaniach, w których ma się pojawić tym razem nieco inna choinka, odbiegająca od tych klasycznych. Model ten ma pień i krzyżak z drewna, a gęsto rozmieszczone gałązki rozpoczynają się mniej więcej od połowy wysokości. Ciekawie się to prezentuje, a przy okazji jest bardzo praktyczne, szczególnie w obszarach, gdzie nie ma wiele miejsca. W otoczeniu takiej choinki bez problemu może się znaleźć inne wyposażenie lub można wykorzystać ten obszar do przygotowania dodatkowych dekoracji. Dużym atutem tego wariantu jest to, że posiada gałązki wykonane z polietylenu, czyli materiału, który nadaje się do recyklingu. Znakomicie imituje on igliwie, dzięki swojej formie i palecie kolorystycznej. Jest to zdecydowanie wysokiej klasy choinka, dostępna w rozmiarach od 150 do 240 cm.

Wersje gigant

Jednymi z flagowych produktów Adal są choinki gigant, czyli o bardzo dużych wymiarach, sięgających w przypadku większości modeli od kilku do kilkunastu metrów. Są one bardzo efektowne i wysoko jakościowe, dzięki czemu cieszą się sporą popularnością, gdy mowa o oprawach placów miejskich czy renomowanych centrów handlowych. W tej kategorii również dostępne są wersje na pniu i to różne. My Tree to duże, dość klasyczne choinki z wyraźnie zaznaczonym pniem pokrytym imitacją kory. Zależnie od wyboru ma ona 4, 6 albo 8 metrów wysokości. Kolejnym wyborem są choinki Pine Giant i Pine Giant Extra. Mają one podobny do siebie styl wykonania, przy tym pierwszy z wariantów charakteryzuje się do tego tym, że gałęzie rozpoczynają się mniej więcej od połowy choinki. Może to być jednak sporym atutem, gdy takie ogromne drzewo ma się pojawić choćby w galeriach handlowych, gdyż przy podstawie jest sporo miejsca do zagospodarowania lub zachowania ciągów komunikacyjnych. Modele Pine Giant mogą sięgać i kilkunastu metrów wysokości - dostępne są przy tym wersje dedykowane do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Wszystkie choinki z kategorii gigant są przygotowywane na zamówienie, zatem w celu ich zakupu prosimy o kontakt. Eleganckie drzewka na pniu są świetnym wyborem ze względu na swoją piękną i naturalną estetykę. Wysokiej jakości modele sztuczne sprawdzą się przy tym w szerszej perspektywie czasowej, co będzie komfortowe i opłacalne. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne warianty tego typu, zatem zachęcamy do skorzystania z dostępnego u nas asortymentu marki Adal.