Choinki sztuczne jak żywe

Choinki sztuczne jak żywe

Choinki sztuczne jak żywe będą stanowiły wspaniałą świąteczną ozdobę. Dobrze wykonane drzewka syntetyczne, w niczym nie ustępują swoim naturalnym odpowiednikom. Można wręcz doceniać aspekty ekologiczne, wygodę związaną z korzystaniem z takich produktów i w szerszej perspektywie korzyści finansowe. Większe modele mogą również posłużyć przy okazji efektownych, publicznych opraw. Osoby zainteresowane takim asortymentem, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Spis treści
Czym powinny się charakteryzować?
Modele o średniej wysokości
Intrygujące warianty z pniem
Jakie produkty tego typu są dostępne?
Wersje gigant

Czym wyróżniają się choinki sztuczne jak żywe?

Choinki sztuczne jak żywe powinny naprawdę dobrze naśladować naturalne drzewka. Kluczowe pod tym względem jest staranne wykonanie takich produktów i wybór dobrych materiałów. W połączeniu z wykorzystaniem dogodnych technologii, daje to modele, które odpowiednio się prezentują i klienci są z nich bardzo zadowoleni. Jednocześnie takie warianty mogą potem służyć przez wiele lat. W takiej sytuacji można już dostrzec zarówno korzyści finansowe, jak i ekologiczne takiego rozwiązania.

Wysoka jakość

Wiele osób, które nie mają przekonania do syntetycznych drzewek, ma skojarzenia ze słabej jakości produktami, które rzeczywiście prezentują się bardzo nienaturalnie. Inaczej wygląda to w przypadku asortymentu firmy Adal, która produkuje choinki już ponad 20 lat, cały czas bazując na pasji i dokładności. Efektem tych działań są starannie dopracowane modele, przygotowane z dobrej jakości materiałów. Wyglądają one naprawdę dobrze i sporo osób nie zwróci nawet uwagi na to, iż jest to rzeczywiście sztuczny wariant. W przypadku asortymentu z serii MIX PE, końcówki gałęzi są wykonywane z materiału, który jest jasnozielony, dzięki czemu imitują one młode pędy gałązek. Poziom realizmu jest zatem naprawdę wysoki, więc na pewno docenisz nasze produkty. Korzystając z naszej oferty, możesz być także spokojny o bezpieczeństwo sprzedawanych drzewek. Posiadają one stosowne certyfikaty, potwierdzające ich dużą jakość. Przeglądając dostępne modele, odnajdziesz oznaczenia dotyczące certyfikatów niepalności oraz wyjątkowych systemów składania poszczególnych wersji. Hook in system oznacza możliwość prostego montażu i demontażu gałęzi, natomiast quick distribute system gwarantuje złożenie i rozłożenie choinki z wykorzystaniem zaledwie jednego ruchu.

Jak wypadają na tle naturalnych odpowiedników?

Choć czysto teoretycznie naturalne choinki wydają się być bardziej ekologiczne, to nie do końca jest to prawdą. Każdego roku konieczne są całe plantacje takich roślin, które służą użytkownikom tylko kilka dni, a potem są przez nich wyrzucane. Sztuczne odpowiedniki są wykorzystywane przynajmniej przez kilka sezonów, a według szacunków mniej więcej już po trzech latach okazują się lepsze dla środowiska. Jednocześnie firma Adal korzysta przy produkcji z polietylenu (PE), a więc materiału, który można swobodnie poddawać recyklingowi. Przy okazji wygląda on dość naturalnie, co przekłada się na ogólną prezencję takich wyrobów. Z perspektywy nabywców atutem są też kwestie finansowe. Inwestycja w taki produkt szybko się zwraca i procentuje, gdy w kolejnych sezonach nie trzeba wydawać środków na następne choinki.


Choinka Nevada MIX PEAlpejski świerk ośnieżony

Choinki sztuczne jak żywe o wysokości 120 cm. Idealne do biur i mieszkań!

Poszczególni nabywcy mają różne potrzeby, lecz choinki sztuczne jak żywe o wysokości 120 cm, doskonale sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Dotyczy to szczególnie mieszkań oraz pomieszczeń typowo biurowych, w których zorganizowane są stanowiska pracy. Takie drzewko będzie się efektownie prezentowało, lecz nie zajmie przesadnie dużo miejsca. Modele w tym rozmiarze dostępne są także w różnych wariantach.

Optymalny rozmiar do wielu pomieszczeń

Wbrew pozorom nie wszędzie trzeba się kierować zasadą, że im większa będzie choinka, tym lepiej. Modele o takiej wielkości idealnie pasują do niezbyt dużych pokoi, gdzie większe rozwiązania, mogłyby dać efekt przesytu i przytłoczyć wnętrze. Takiego drzewka nie trzeba też ustawiać koniecznie na podłodze. Można je umieścić na stoliku, gdzie będzie się prezentowało bardzo efektownie. Będzie to doprawdy optymalna decyzja w kontekście większości mieszkań. To również dobry pomysł jeśli drzewko ma być umieszczone w firmowym pomieszczeniu, w którym pracuje kilka osób. Umiejscowione nieco z boku, wprowadzi do pokoju świąteczną atmosferę, jednocześnie nikomu nie przeszkadzając.

Różne warianty

Produkty o tej wysokości, podobnie jak te o innych parametrach, są dostępne w różnych wersjach. Poszczególne drzewka różnią się kształtem, rozpiętością czy gęstością. Może to być choćby bogata w gałęzie opcja Exclusive, bardzo doceniana za walory estetyczne. Ciekawie prezentuje się jednak prosty model Lena, a w ofercie znajdziesz też zupełnie inne wersje, choćby ośnieżone czy alpejskie. Asortyment odbiega od siebie wyglądem i różni się ceną, więc możesz wybrać wariant, który spełni twoje oczekiwania. Posiadamy także zarówno mniejsze, jak i znacznie większe produkty, więc możesz zdecydować się również na choinki o innych wymiarach.

Ozdobne choinki sztuczne jak żywe na pniu

Intrygującym segmentem naszej oferty są choinki sztuczne jak żywe na pniu. Jest to zdecydowanie nietypowy asortyment jak na drzewka syntetyczne. Z tego względu wzbudza on duże zainteresowanie i może być niezwykle ciekawą ozdobą. W takiej opcji posiadamy ściśle określone modele. Dotyczy to także serii gigant, które znajdują oczywiście specjalne zastosowanie. Z pewnością jest to coś co zupełnie zaskoczy każdą osobę, która zobaczy taką choinkę, wywołując u niej zachwyt.

Dostępne modele

Wersje na pniu są naprawdę bardzo nietypowe, a naturalne odcienie drewna, od razu przyciągają na myśl górski las. W tej opcji znajdziesz u nas choćby drzewko Mini Tundra czy choinki Alpejskie ośnieżone. Te ostatnie dostępne są w różnych rozmiarach, od kilkudziesięciu centymetrów, do ponad dwóch metrów. Takie warianty mogą posłużyć jako alternatywa względem tradycyjnych rozwiązań, a przede wszystkim jako niezwykle ciekawa ozdoba. Możesz je wykorzystać do przystrojenia domu, ale i budynku firmowego czy na poczet oprawy świątecznej przygotowywanej w sklepie lub innym miejscu publicznym.

Opcje gigant

Modele na pniu mamy też do zaoferowania w obrębie segmentu gigant. Jest to wyjątkowa seria, w przypadku której mowa już o kilkumetrowych kolosach. Mogą się one przydać przy szczególnie dużych przestrzeniach czy choćby w ramach organizowanych w wielkiej skali dekoracji świątecznych. Poszczególne produkty mimo ogromnych rozmiarów, wciąż świetnie imitują naturalne drzewa. Jeżeli jesteś zainteresowany choinkami z asortymentu gigant, to zachęcamy do kontaktu, gdyż są to indywidualnie realizowane zamówienia. Starannie wykonane choinki sztuczne wcale nie odbiegają od klasycznych odpowiedników. Prezentują się one bardzo podobnie względem naturalnych wariantów, a stanowią inwestycję na wiele lat, która jest dzięki temu niezwykle opłacalna. W naszej ofercie odnajdziesz zróżnicowane modele w wielu opcjach dotyczących wysokości. Z pewnością wybierzesz zatem idealną choinkę dla siebie, która skutecznie zastąpi żywe drzewko!