Choinka ośnieżona na pniu

Choinka ośnieżona na pniu

Choinka ośnieżona na pniu prezentuje się niezwykle efektownie. Drewniana podstawa dodaje ozdobie naturalnego charakteru, a efekt gałązek przyprószonych śniegiem sprawia, iż całość wygląda jak wyjęta z zimowego, górskiego krajobrazu. Taki widok we wnętrzach potrafi zaskoczyć i urozmaicić wystrój w okresie świątecznym. Polecamy wybranie dostępnych u nas produktów firmy Adal, które odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz gwarancją późniejszego bezpieczeństwa w użytkowaniu.

Spis treści
Jakie są zalety takich modeli od Adal?
Dodatek do wystroju wnętrza
Wysokie drzewko tego typu
Dostępny w różnych opcjach wymiarowych
Jak można go wykorzystać?

Jakie są atuty choinki ośnieżonej na pniu od Adal?

Choinka ośnieżona na pniu Adal, którą możesz kupić w naszym sklepie, na pewno będzie się wyróżniać spektakularnym wyglądem. Drzewka są starannie wykonane i dopracowane w najmniejszych szczegółach, choćby pod kątem samego rozłożenia sztucznego śniegu, tak żeby całość prezentowała się naturalnie. Efekt ten potęguje wykorzystanie nie tylko drewnianego pnia, ale i samego stojaka. Co ważne produkty te posiadają stosowne certyfikaty dotyczące niepalności, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz możliwość wykorzystania takiej ozdoby w różnych warunkach.

Piękny i naturalny wygląd

Modele ośnieżone z pewnością należą do tych niestandardowych, ale są to bardzo ciekawe i doceniane propozycje. Wariant ten do złudzenia przypomina zimowy krajobraz, nawet jeżeli za oknem panują inne warunki atmosferyczne. Jest to na swój sposób gwarancja wprowadzenia do wnętrza odpowiedniej atmosfery. Dobrze wykonane choinki tego typu, takie jak te od Adal, wyglądają niczym świeżo zabrane z górskiego lasu. Wpływ na to ma choćby umiejętne rozłożenie sztucznego śniegu, tak, że wygląda on rzeczywiście jakby opadł na choinkę od góry. Jednocześnie całość jest bardzo dobrze wykonana, więc posłuży przynajmniej przez kilka sezonów. Oczywiście efekt naturalności drzewka jest spotęgowany bazą w postaci solidnego, drewnianego pnia.

Podstawy z drewna

Wyraźny pień w takich modelach dodaje drzewku dodatkowych walorów estetycznych. Kolejnym atutem wyrobów Adal o takich charakterze jest to, że wykorzystane są również stojaki z drewna. Pień jest zatem umocowany na stabilnym i wytrzymałym krzyżaku. Jest to rzadziej stosowane rozwiązanie w kontekście choinek sztucznych, gdyż większość wariantów posiada jednak stojaki plastikowe. Opcje drewniane mają zatem wyjątkowy charakter i tym bardziej nawiązują do natury.

Certyfikaty niepalności

W kontekście sztucznych drzewek, poza aspektami wizualnymi, kluczowe są rzecz jasna kwestie związane z bezpieczeństwem. Wszystkie modele Adal w tej kategorii posiadają certyfikat niepalności CAL FIRE. To bardzo ważne, gdyż możesz bez żadnych obaw ustawić taką choinkę w zasadzie w dowolnym miejscu, nawet mniej typowym. Nie musisz się też obawiać wykorzystania w pobliżu ewentualnych innych ozdób wymagających podłączenia do prądu. Taka gwarancja daje spory komfort, gdyż nie trzeba się przejmować pozostawieniem drzewka wychodząc z domu czy mieszkania.

Choinki ośnieżone na pniu

Choinka ośnieżona sztuczna na pniu może doskonale uzupełnić wnętrze

Wybierając choinkę ośnieżoną sztuczną na pniu, można stworzyć w dowolnym wnętrzu bardzo ciekawy wystrój, wprowadzający do konkretnego pomieszczenia zimowy oraz świąteczny nastrój. Oczywiście jest to jednocześnie zaskakujące. Dobrej jakości ośnieżone drzewka wyglądają jak świeżo ścięte i przyniesione z lasu, więc z pewnością spodobają się wszystkim obserwatorom. Takie choinki często wykorzystywane są jako element uzupełniający dekoracje w pokoju - w takim kontekście świetnie sprawdza się choćby dostępny u nas, kompaktowy model Mini Tundra.

Zaskakujący efekt w pomieszczeniach

Zobaczenie ośnieżonego drzewka po wejściu do pomieszczenia, zaskoczy w zasadzie każdego. To zatem doskonały sposób, żeby zadbać o nieszablonowe i efektowne dekoracje. Taką kompaktową choinkę można umieścić gdzieś w bocznej strefie pokoju, dzięki czemu nie zdominuje wnętrza, ale doda mu charakteru. Sprawdza się to doskonale w kontekście prywatnych pomieszczeń w domach i mieszkaniach, ale nie tylko. Z powodzeniem można zdecydować się na taką dekorację w biurach, sklepach czy obiektach usługowych.

Polecamy model Mini Tundra

W kontekście raczej kompaktowego drzewka, które będzie pełniło funkcję dodatkowej dekoracji pomieszczenia, polecamy choinkę Mini Tundra. Inspirowana zimową roślinnością tundry, pozwala nawiązać do krajobrazów z północnych części kuli ziemskiej. Doskonale będzie jednak pasowała do wystroju w kontekście świąt bożonarodzeniowych. Może stanowić oddzielną dekorację, ale świetnie pasuje również jako ozdoba w pomieszczeniu, w którym ulokowana jest oprócz tego bardziej tradycyjna choinka większych rozmiarów. Model Mini Tundra sięga 70-75 centymetrów. Takie drzewko warto zatem ustawić na jakimś podwyższeniu, choćby w postaci mebla czy nawet parapetu. Takie wersje są kompaktowe, ale przy tym eleganckie i rewelacyjnie uzupełnią wnętrze w czasie świątecznym.

Szukasz choinki ośnieżonej na pniu o wysokości 180 cm? Wybierz Świerk Alpejski

Z myślą o większej choince ośnieżonej na pniu, sięgającej nawet 180 cm, polecamy wybranie kolekcji Świerk Alpejski. Taki wariant będzie już bardzo widocznym elementem wystroju wnętrza i z powodzeniem może zastąpić klasyczne drzewko. Większe dekoracje tego typu będą też odpowiednie po prostu do pomieszczeń wysokich i o dużym metrażu, nie tylko w domach, ale i przykładowo przestrzeni biurowej. Posiadamy także niższe drzewka w kontekście tego modelu, jeżeli chcesz wykorzystać taką choinkę jako subtelny dodatek.

Wyjątkowe drzewko w różnych rozmiarach

Model Świerku Alpejskiego to pewna nuta tradycji, lecz w zaskakującym wydaniu. Gałęzie tego drzewka są dłuższe i ułożone w dół, co doskonale oddaje krajobraz, który można napotkać wyjeżdżając zimą w góry. Przy uwzględnieniu solidnego pniaka oraz drewnianego stojaka, całość prezentuje się naturalnie i bardzo malowniczo. Produkt ten dostępny jest w różnych wariantach jeżeli chodzi o wysokość: 60, 90, 120, 150 i 180 cm.

Jaką rolę może pełnić?

Ten wariant choinki może być dodatkiem do świątecznej aranżacji, ale i jej centralnym punktem. Większe modele 150 czy 180 cm, z powodzeniem mogą nawet zastąpić klasyczne drzewko bożonarodzeniowe, jeżeli chcesz zdecydować się na coś mniej typowego i zaskakującego. Taki Świerk Alpejski może zatem zająć zaszczytne miejsce w salonie, ale można także pomyśleć nad ustawieniem go w innym miejscu domu, choćby przy schodach. Warianty o mniejszych wymiarach z powodzeniem zmieszczą się na meblach i parapetach, stanowiąc boczny, ale bardzo klimatyczny dodatek. Choinki sztuczne ośnieżone są niezwykle ciekawą kategorią, traktowaną jako ewentualną alternatywę dla klasycznego drzewka lub ozdobny dodatek. Warianty na pniu są szczególnie efektowne i prezentują się przy tym naturalnie. W naszym sklepie znajdziesz takie modele od marki Adal, odznaczające się wysoką jakością. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty.