Choinka sztuczna premium

Choinka sztuczna premium

Choinka sztuczna premium powinna się odznaczać najwyższą jakością wykonania, która znajdzie przełożenie w naturalnym i efektownym wyglądzie wyrobu. Oczywiście ważne jest to, żeby była w pełni bezpieczna w użytkowaniu. Adal stosuje oprócz tego specjalne systemy usprawniające montaż takich drzewek, dzięki czemu łatwiej je rozłożyć, ale i przechowywać. Najlepsze produkty tego typu są ekologiczne, ponieważ wykonuje się je z materiałów, które mogą być potem poddawane procesowi recyklingu.

Spis treści
Czym powinny się charakteryzować takie drzewka?
Warianty na pniu lub ośnieżone?
Takie produkty znajdziesz w naszym sklepie

Czym wyróżnia się choinka sztuczna premium?

Choinka sztuczna premium musi się wyróżniać wyglądem, który powinien być dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dzięki temu takie drzewko prezentuje się równie dobrze co naturalne, a nawet lepiej, ponieważ posiada więcej i bardziej regularnie ułożonych gałązek. Nie mniejsze znaczenie ma materiał, z jakiego zostanie przygotowany taki wyrób. Obecne technologie pozwalają na wykorzystanie surowców ekologicznych, które nadają się do recyklingu, więc po zakończeniu użytkowania takiej choinki, można dać wykorzystanym w niej materiałom nowe życie. Oczywiście produkt tej klasy musi być w pełni bezpieczny. Dobrze, jeżeli posiada też rozwiązania ułatwiające rozstawianie drzewka czy jego złożenie, z myślą o przechowywaniu go w oczekiwaniu na kolejny okres świąteczny.

Zachwycający wygląd

W swoim czasie takie wyroby w negatywny sposób zapisały się w pamięci wielu ludzi, ponieważ wykonywano je masowo i ze słabej jakości materiałów. W efekcie powstawały choinki nieprzypominające w niczym tych naturalnych, które na dodatek miały krótką żywotność i często wytrzymywały jedno Boże Narodzenie, nie nadając się do ponownego wykorzystania. Technologie i podejście uległy jednak znaczącym zmianom, co widać w oferowanych obecnie produktach. Te z najwyższej półki prezentują się szalenie efektownie. Nawet z bliska często trudno odróżnić je od żywych drzewek, a dzięki regularnej formie i zwiększonej liczbie gałązek, tak naprawdę mogą one wyglądać nawet lepiej niż te z plantacji. Przy okazji ta jakość wykonania przekłada się i na możliwość długiego użytkowania takich choinek, które mogą służyć przez wiele sezonów, jeśli tylko będą odpowiednio przechowywane pomiędzy okresami świątecznymi.

Ekologiczny charakter

Obecnie trendy ekologiczne są bardzo na czasie, więc koniecznie muszą być uwzględnione w produktach rozpatrywanych w kategorii premium. Nowoczesne wyroby tego typu przygotowuje się zatem z polietylenu. Jest on elastyczny i miękki, a przez to przyjemny w dotyku. Co jednak najważniejsze nadaje się on do ponownego przerobienia. Tym samym po kilku latach korzystania z takiej choinki można ją oddać do recyklingu, nie zaśmiecając planety, ponieważ taki produkt zostanie przerobiony i wykorzystany z myślą o nowych wyrobach, powracając tym samym do obiegu. Współczesne sztuczne drzewka z wyższej półki w zasadzie przewyższają pod względami ekologicznymi te pochodzące z naturalnych plantacji. Poza możliwością recyklingu warto zwrócić uwagę na fakt, że zanieczyszczenia wywołane produkcją takich choinek rozkładają się potem w czasie na przynajmniej kilka lat ich użytkowania, a przygotowanie w tym okresie kilku żywych drzewek bardziej obciąży środowisko, tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę ich transport.

Kwestie bezpieczeństwa i ułatwienia dla użytkowników

Decydując się na wysokiej jakości wyroby oczekujesz oczywiście zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. W tym przypadku kluczowe są certyfikaty świadczące o niepalności produktów. Dzięki temu można bez problemu wykorzystywać na nich podłączone do prądu światełka czy ustawiać je w dowolnych miejscach w domach i mieszkaniach, nawet niedaleko źródeł ciepła. Przy takich drzewkach można oczekiwać i udogodnień ze strony producentów. Takie stosuje Adal, gdzie w wielu produktach wykorzystano hook in system lub quick distribute system. W przypadku pierwszego z nich można łatwo montować i demontować gałązki, a drugi umożliwia składanie i rozkładanie drzewka niczym parasolki. Oba znacząco ułatwiają zatem przygotowanie dekoracji na okres świąteczny, ale również złożenie choinki, gdy chcesz ją już schować i przechować do kolejnych świąt, zabierając przy tym jak najmniej miejsca.

Choinki ekskluzywne

Choinka premium na pniu 180 cm, a może efektowne warianty ośnieżone?

Choinka premium może być nie tylko klasyczna, ale i choćby w wariancie na pniu 180 cm, który prezentuje się jeszcze bardziej naturalnie i na pewno intrygująco. To ciekawy pomysł, gdy chcesz wstawić do wnętrza naprawdę efektowne dekoracje świąteczne. W takim przypadku świetnie nadadzą się i modele drzewek pokryte imitacją śniegu, które wyglądają jak świeżo przyniesione z lasu w zimowy dzień.

Na pniu i ośnieżone

Intrygującym rozwiązaniem, które interesuje wielu nabywców są drzewka na wyraźnie zaznaczonym pniu. Prezentuje się to naturalnie, a przede wszystkim dość zaskakująco, bo myśląc o sztucznych wariantach, większość osób nie oczekuje zobaczenia takiego trzonu. Z mniej typowych, lecz pięknie wyglądających wersji, popularnością cieszą się także te ośnieżone. Pokrycie przypominające śnieg na gałązkach sprawia, iż można sobie wyobrazić takie drzewko w naturalnym, górskim środowisku, tymczasem może ono spokojnie znaleźć się w pomieszczeniu mieszkalnym. W naszej ofercie mamy nawet modele łączące te dwa rozwiązania, a mianowicie Świerk Alpejski ośnieżony, umieszczony na pniu i drewnianym krzyżaku.

Kup choinkę premium w naszym sklepie

Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz choinkę premium marki Adal, specjalizującej się w tej dziedzinie od wielu lat. Stanowi to gwarancję jakości, która sprawia, iż po sztuczne drzewka tej marki sięgają klienci z różnych zakątków świata. Dokonanie takich zakupów przez stronę internetową jest wygodne. Możesz spokojnie przyjrzeć się ofercie i zapoznać ze specyfikacją poszczególnych wariantów, a zamówione drzewko zostanie do Ciebie dostarczone.

Duży wybór najlepszej jakości sztucznych drzewek

W naszym sklepie znajdziesz asortyment Adal, a więc firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku i o ugruntowanej pozycji, która skutkuje tym, że dekoracje te znane są nie tylko w kraju, ale i innych częściach Europy, Australii czy Afryki. Drzewka są wykonywane ze starannością i z ekologicznego polietylenu. Co ważne proponujemy szeroki wybór różnorodnych modeli. Osobom szukającym wyjątkowej jakości polecamy szczególnie drzewka z kategorii choinek ekskluzywnych, a więc choćby modele Exclusive, Rocky MIX Tree, Silhouette, Verona, Slim Line, Newada czy parę jeszcze innych wariantów. Proponujemy też wspomniane drzewka ośnieżone oraz na pniu, w tym ozdobne Świerki Alpejskie czy Drzewka W Jucie. Z pewnością znajdziesz zatem coś dla siebie, a zamówione produkty zostaną dostarczone pod wyznaczony adres. W ofercie mamy również choinki Gigant, które są natomiast robione na zamówienie. Choinki sztuczne są obecnie o wiele bardziej dopracowane niż te sprzedawane przed laty, a modele premium w szczególności wyróżniają się jakością i efektownym wyglądem. Takie produkty od renomowanej firmy Adal znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki, zatem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.