Choinka wąska na pniu

Choinka wąska na pniu

Choinka wąska na pniu posiada duży atut w postaci mniejszej średnicy. Dzięki temu nie zajmuje ona dużo miejsca, co jest istotne przy niewielkich pomieszczeniach i w przestrzeniach handlowych, gdzie takie dekoracje nie mogą obniżać komfortu pracowników oraz klientów. Wersje z dobrze podkreślonym trzonem są przy okazji niezwykle doceniane ze względu na swoje walory estetyczne. Różnego rodzaju modele o takim charakterze, od sprawdzonej marki Adal, znajdziesz w Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści
Jakie są jej atuty?
Kompaktowa forma
Efektowny wygląd
Skorzystaj z naszej oferty
Warianty o standardowej wysokości
Bardzo duże drzewka
Zalety sklepu internetowego

Co przemawia za wyborem choinki wąskiej na pniu?

Choinka wąska na pniu będzie dobrym rozwiązaniem w każdej sytuacji, w której liczy się oszczędność powierzchni. Może to wynikać z różnych kwestii, zarówno jeżeli chodzi o możliwości, jak i preferencje. Same warianty z wyraźnie podkreśloną podstawą przywodzą mocno na myśl swoje naturalne odpowiedniki i aspekt ten przemawia do wielu kupujących, którzy sięgają z tego tytułu właśnie po te wersje.

Nie zajmuje dużo miejsca

W mieszkaniach, ale i niektórych domach właściciele muszą się często borykać z kwestią ograniczonego metrażu. Mimo tego niewiele osób zamierza rezygnować z tak tradycyjnej dekoracji, jaką jest choinka. Rozwiązaniem są zatem właśnie modele, w których ograniczono ich szerokość, która jest w tym przypadku determinująca, jeżeli chodzi o to, ile miejsca zajmie takie drzewko. Dzięki temu można ustawić taki wariant gdzieś z boku czy w rogu pokoju, gdzie wciąż będzie on wzbogacał wnętrze wizualnie, lecz w żadnym stopniu nie wprowadzi poczucia przytłoczenia czy nie zablokuje samych ciągów komunikacyjnych. Jest to zatem rozwiązanie bardzo praktyczne, które poza prywatnymi obszarami mieszkalnymi można docenić przykładowo w punktach usługowych oraz sprzedażowych, w których właściciele czy menedżerowie nie chcą zabierać dużo miejsca, które będzie gwarantowało swobodę personelowi oraz, co oczywiste, samym klientom.

Efektownie się prezentuje

Kwestia ograniczonej średnicy w żaden sposób nie wpływa na postrzeganie wizualne choinki, tymczasem wyraźnie podkreślony pień jest zdaniem większości odbiorców dużym atutem dekoracyjnym takich drzewek. Rzeczywiście daje to poczucie solidności takiej dekoracji i przywodzi na myśl naturalnie rosnące drzewka, co dodaje modelom sztucznym realizmu. Stwarza to przy okazji dodatkowe możliwości, jeżeli chodzi o dekoracje, ponieważ popularne światełka, łańcuchy czy bombki pięknie komponują się nie tylko z igliwiem, ale i właśnie na tle trzonka imitującego drewno. Taki dodatek z pewnością wzbogaci zatem wystrój wnętrza, zwłaszcza że można odnaleźć różne modele o takim charakterze, w tym nieszablonowe opcje, jak wersje z ośnieżonymi gałązkami.

Choinki sztuczne na pniu

Zamów choinkę sztuczną wąską na pniu z Wiecznie Żywe Choinki

W naszym sklepie możesz sięgnąć po choinkę sztuczną wąską na pniu od sprawdzonego producenta Adal. Są one najwyższej jakości, jeżeli chodzi o trwałość, wygodę użytkowania i dopracowanie detali estetycznych. W zakresie standardowych modeli sięgających ponad dwa metry, które wykorzystuje się w domach czy mieszkaniach, mamy do zaoferowania kilka wersji. Propozycji takich choinek nie brakuje również w segmencie tych najwyższych dekoracji, z których korzysta się w przestrzeniach publicznych. Za wyborem naszej oferty przemawia dodatkowo fakt, że jest ona dostępna internetowo, co oznacza ogromną wygodę zarówno w zakresie samego procesu zakupowego, jak i aspektu późniejszej dostawy zamówionego produktu.

Propozycje o standardowych rozmiarach

W przypadku standardowych domów i mieszkań klasycznie wybiera się choinki do 240 cm wysokości. Bezpośredni wybór rozmiaru zależy od preferencji nabywcy i tego, jak wysoko osadzony jest sam sufit w pomieszczeniach. Zależnie od tego można wybrać drzewko, które ustawi się na podłodze lub mniejsze, do ustawienia choćby na meblach lub parapetach. Węższe wersje mają ten plus, że szczególnie łatwo będzie je wpasować we wnętrza, nawet te kameralne. Jeśli szukasz takich produktów, polecamy wybór wariantu Europa MIX PE. W jego przypadku gałązki zaczynają się dopiero od wysokiego poziomu, co oznacza jeszcze większą oszczędność miejsca. Oprócz tego z oferty w tej kategorii proponujemy ozdobne Świerki Alpejskie, które pomogą wprowadzić do pomieszczeń górski klimat. Drzewka te dostępne są w standardowych wersjach zielonych oraz w opcji białych modeli, z imitacją gałązek przyprószonych śniegiem, co jest zaskakujące i szalenie efektowne.

Bardzo duże modele

Poza choinkami do domów dużą uwagę przykuwają oczywiście kolekcje dedykowane użytkowi publicznemu. Są to bardzo duże modele, które są ustawiane na placach miejskich czy w galeriach handlowych. Przy takich ogromnych gabarytach wciąż często liczy się jednak to, żeby sama średnica była możliwie mniejsza, ponieważ nie na każdym placu przeznaczone jest na taki cel bardzo dużo powierzchni. W takim przypadku polecamy szczególnie Pine Giant Tree z imponującym pniem, na którym same gałązki rozpoczynają się natomiast od połowy wysokości, zatem na samym dole dekoracja nie zajmie ogromnego obszaru, który można zagospodarować w inny sposób lub pozostawić z myślą o swobodnym przemieszczaniu się mieszkańców czy klientów. Choinki z serii Gigant są produktami na zamówienie, zatem w celu ich zakupu zachęcamy do kontaktu.

Korzyści z zakupów w sklepie internetowym

Wiecznie Żywe Choinki to sklep internetowy z asortymentem bardzo cenionej w tym segmencie marki Adal. Produkty tej firmy są gwarancją nowoczesnych rozwiązań, dopieszczonej stylistyki i wysokiej jakości wykorzystanych materiałów. Dotyczy to również modeli na pniu, które słusznie zachwycają swoją wytrzymałością oraz wyglądem. Dużym plusem kupowania w sieci jest ogromna oszczędność czasu, związana z tym, że nie musisz jechać do kilku stacjonarnych punktów, żeby zobaczyć, co jest dostępne i porównać oferty. Na stronie internetowej spokojnie zapoznasz się z pełnym przekrojem asortymentu, bez obaw, czy dany produkt będzie dostępny i możesz do tego zapoznać się bez pośpiechu z samą specyfikacją konkretnego modelu. Z pewnością docenisz też fakt, że zamówienia są realizowane z dostawą, zatem eliminujesz sobie wyzwania logistyczne dotyczące transportu często sporych gabarytowo pakunków, których często nie da się przewieźć zwykłym samochodem osobowym. Choinka wąska na pniu jest wyborem dla osób preferujących wyraźnie podkreśloną bazę drzewka, lecz jednocześnie dokonujących zakupów w sytuacji, gdy dostępna jest ograniczona przestrzeń. Można się z tym spotkać w mieszkaniach i domach, ale i punktach handlowo-usługowych. Czasem dotyczy to największych modeli, które mają być ustawione w mniejszych powierzchniowo galeriach handlowych lub na bardziej kameralnych placach. Zachęcamy do wybrania odpowiednich produktów Adal z oferty naszego sklepu.