Mała biała choinka

Mała biała choinka

Mała biała choinka to specjalny wariant, który może się sprawdzić w różnych przestrzeniach. Warto po nią sięgnąć wszędzie tam, gdzie nie ma dużo miejsca na drzewko świąteczne, gdyż taki model dalej utrzyma bardzo wysokie walory estetyczne. Do tego może posłużyć jako dekoracja uzupełniająca, zarówno w obszarach mieszkalnych, jak i w ramach większych opraw bożonarodzeniowych w miejscach publicznych. Różne warianty takich produktów znajdziesz w naszym sklepie.

Spis treści
Gdzie się nadaje?
Mniejsze przestrzenie mieszkalne
Obiekty sprzedażowe i biurowe
Element oprawy
Warianty dostępne w sklepie
Dostawa
Przegląd odpowiednich produktów

Gdzie sprawdzi się mała biała choinka?

Mała biała choinka może być ciekawym wyborem do mieszkań, w których zwykle nie ma miejsca na duże drzewko. Taka wersja mimo kompaktowego rozmiaru niesie ze sobą element zaskoczenia i dodatkowe atuty wizualne. Warto pomyśleć o niej i w punktach sprzedażowych, gdzie może stanąć na ladzie czy w biurach, w których wspaniale przyozdobi choćby obszar recepcji. Taka dekoracja może zastąpić tradycyjną choinkę, ale i ją dopełniać, gdy mowa o szerzej zakrojonych oprawach. Ośnieżone modele można do tego przystroić na różne sposoby, dopasowując je do wielu koncepcji aranżacyjnych.

Kameralne mieszkania

Właściciele mieszkań, szczególnie tych mniejszych, a więc kawalerek czy 2-pokojowych lokali o niewielkim metrażu, muszą bardzo rozsądnie podchodzić do kwestii wyposażenia, ale i dekoracji. Wstawianie tam dużych choinek nie ma sensu, gdyż nie znajdzie się na nie miejsca lub kompletnie zablokuje się ciągi komunikacyjne czy samą widoczność w danym pomieszczeniu. W takich lokalach mieszkalnych najlepszym pomysłem jest postawienie na mniejsze drzewko, które można wtedy umieścić na stoliku, komodzie czy nawet szerszym parapecie. Ośnieżony wariant jest wtedy ciekawym rozwiązaniem, ponieważ prezentuje się zaskakująco i bardzo estetycznie, więc mimo niewielkiego rozmiaru, choinka zachwyci wszystkich domowników i gości.

Punkty handlowo-usługowe

Często można się spotkać z tym, że drzewka świąteczne pojawiają się i w punktach usługowych czy mniejszych sklepach. Zwykle nie są one zbyt duże, a do tego właściciele muszą pamiętać o tym, że priorytetem jest odpowiednia ekspozycja produktów i zachowanie wystarczającej przestrzeni, która będzie komfortowa dla obsługi i klientów. Mniejszy, ale ośnieżony model może być wtedy doskonałym wyborem, ponieważ na pewno wzbogaci każde wnętrze, ale jednocześnie można go ustawić tak, żeby nie zabierać żadnej powierzchni użytkowej. Pięknie będzie się prezentować na ladzie, gdzie znajduje się kasa, na stojących z boku meblach czy nawet na samej ekspozycji, jeżeli w danym punkcie znajduje się witryna.

Biura

W większości biur zachowuje się tradycje związane z dekoracjami świątecznymi, ale wiele takich punktów chce postawić ozdoby mniejsze gabarytowo. Wciąż stanowią one miły, bożonarodzeniowy akcent, ale jednocześnie nie zdominują całej przestrzeni i nie zabiorą miejsca użytkowego, a w końcu wciąż najważniejsze jest to, żeby obszar zapewniał komfortowe warunki do pracy. Mniejsza, biała choinka może stanąć na czymś, więc świetnie wpasuje się choćby na ladę w recepcji, czy nawet na biurka lub stoliki w pokojach pracowniczych.

Jako dodatki w większych oprawach

W niektórych domach właściciele nie ograniczają się do jednej choinki, tylko przystrajają różne obszary danego lokum. Dotyczy to szczególnie tych lokali, w których dostępne jest więcej przestrzeni. Taka choinka nie musi zatem pełnić funkcji alternatywnej dla tradycyjnego drzewka świątecznego. Równie dobrze sprawdza się jako dodatkowa dekoracja - wtedy większa, zielona choinka może stanąć choćby w salonie, a taki biały wariant przykładowo w kuchni czy sypialni. Poza tym taka wersja świetnie nadaje się do większych opraw organizowanych w obszarach publicznych czy galeriach handlowych, gdzie zwykle wykorzystuje się mniejsze drzewka, a te ośnieżone będą naprawdę efektowne.

Różne możliwości aranżacyjne

Ośnieżone choinki mają to do siebie, że same w sobie są już niezwykle ozdobne i nietypowe. Z tego względu nie trzeba ich przystrajać, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wzbogacić je dodatkowymi ozdobami. Wbrew pozorom pojawia się tu szerokie pole możliwości. Można postawić na kolory dość tradycyjne, czyli czerwienie i złoto, tworząc drzewko, które znakomicie wpasuje się w klasyczne style dekoratorskie. Białe choinki są jednak świetnym rozwiązaniem i we współczesnych koncepcjach, do których często niekoniecznie pasują tradycyjne drzewka. W takim przypadku ośnieżony wariant można ozdobić srebrnymi bombkami czy łańcuchami, tworząc w pełni jasną choinkę, która odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach.

Modele białych choinek ADAL

Zamów małą białą choinkę sztuczną z Wiecznie Żywe Choinki

Mała biała choinka sztuczna z naszego sklepu będzie naprawdę wysokiej jakości, jak przystało na asortyment marki Adal. Do tego zakupy możesz zrobić, nie wychodząc z domu, a zamówienie będzie dostarczone pod wyznaczony adres. Posiadamy różne warianty ośnieżonych drzewek o takich niewielkich parametrach wysokościowych. To nie tylko choinki o tradycyjnej formie, ale i wersje typowo ozdobne, które z pewnością wszystkich zachwycą.

Z wygodną dostawą

W obecnych czasach przywykliśmy do zamawiania wielu rzeczy w sieci i nie inaczej może być w przypadku choinek. Zamiast przejmować się szukaniem stacjonarnego punktu i jechaniem do niego, bez gwarancji, że na miejscu znajdziesz to, czego oczekujesz, możesz po prostu wejść na naszą stronę i zapoznać się z całością oferty. Do tego możesz na spokojnie przyjrzeć się poszczególnym modelom, przeczytać o ich specyfikacji i podjąć decyzję bez pośpiechu czy presji ze strony sprzedawcy. Zaoszczędzisz przy tym sporo czasu, a proces zakupowy jest zwyczajnie wygodny, gdyż przebiega bez konieczności wychodzenia z domu. Zamówione produkty zostaną dostarczone pod wyznaczony adres, zatem można ustalić ich dostarczenie bezpośrednio do domu czy mieszkania, ale i do biura czy obiektu usługowego, jeżeli drzewko ma być przeznaczone do takich właśnie przestrzeni.

Dostępne modele

Osobom poszukującym klasyki w zimowym wydaniu polecamy model Mała Ośnieżona, czyli choinkę o prostej formie, której gałązki zostały pokryte imitacją śniegu. Jest ona dostępna w trzech rozmiarach: 40, 60 i 80 cm. To znakomity wybór w przypadku przestrzeni, w których taka dekoracja ma zastąpić tradycyjne, zielone drzewko. Gałązki tego modelu można bez problemu ozdobić dodatkowo bombkami, łańcuchami czy lampkami. Z myślą o czymś nieco mniej typowym, dobrym wyborem będzie z kolei Świerk Alpejski Ośnieżony 60 cm, który ma dłuższe gałązki, nadające choince strzelistego kształtu. Do tego drzewko ma pień i stojak z naturalnego drewna. W tej kategorii mamy też do zaoferowania Drzewka Alpejskie W Jucie Ośnieżone, czyli unikalną dekorację w formie trzech choinek osadzonych na jednej podstawie. Poszczególne drzewka mają wysokość 70, 55 i 40 cm. Stojak jest owinięty jutą i pokryty imitacją śniegu, a ośnieżone są oprócz tego i same gałązki. Całość prezentuje się bardzo intrygująco, stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłej choinki, ale świetnie sprawdza się i w roli uzupełniającej dekoracji do wnętrz. Mała biała choinka ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nadaje się w zasadzie do każdej przestrzeni, ale oferuje przy tym duże walory estetyczne. Dobrze sprawdza się to w warunkach mieszkalnych, ale i biurowych czy w przestrzeniach sprzedażowych. W poszukiwaniu takich modeli zachęcamy do wybrania ośnieżonego drzewka z naszej oferty.