Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm

Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm

Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm na pewno będzie zachwycała swoją estetyką. Białe gałązki zaskakują odbiorców, szczególnie gdy umieści się je w zamkniętych przestrzeniach, a drzewko o takiej wysokości spokojnie będzie pasować do tego typu obszarów. Dotyczy to zarówno przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Na pewno bardzo ważne jest wybranie wysokiej jakości asortymentu, a taki znajdziesz właśnie u nas.

Spis treści:
Popularny element dekoracyjny
Unikalny wygląd
Rozmiar i dopasowanie
Dodatkowa dekoracja
Nasza oferta
Wysoka jakość
Przegląd propozycji

Choinka ośnieżona 180 cm jako element dekoracyjny do różnych wnętrz

Wybór choinki ośnieżonej 180 cm jest na pewno nieoczywisty. Zdecydowana większość osób sięga po tradycyjne, zielone drzewka. W tym przypadku sama powierzchnia zewnętrzna jest w dużej części biała, co stanowi element zaskoczenia w przestrzeniach zamkniętych. Wariant o takiej wysokości można uznać za średni jeżeli chodzi o parametry, ale właśnie dlatego jest on bardzo chętnie wybierany, gdyż dekoracja jest wyrazista i zmieści się w większości miejsc. Dotyczy to gospodarstw domowych, ale i niektórych rejonów komercyjnych. Nie trzeba jej traktować wyłącznie jako alternatywy dla tradycyjnego drzewka, gdyż równie dobrze może być elementem uzupełniającym.

Unikalny wygląd

Białe choinki są obrazkiem, który można kojarzyć z okolic górskich czy lasów zimą. Na szczęście modele sztuczne dają nam podobną możliwość, dzięki doskonałej imitacji śniegu. Bez problemu można je zatem umieścić w pomieszczeniach, nawet jeżeli miałyby się znaleźć w niedalekiej odległości od źródeł ciepła. To z pewnością nieoczekiwany obrazek, ponieważ nikt nie spodziewa się, że wchodząc do zamkniętej przestrzeni, dojrzy choinkę wyglądającą jakby została przed chwilą przyniesiona z lasu. Pozwala to zadbać nie tylko o świąteczną, ale przy tym zimową atmosferę, nawet jeżeli trafi się przełom grudnia i stycznia, w którym na zewnątrz nie widać nawet płatka śniegu. Tego typu rozwiązanie na pewno spodoba się zatem entuzjastom tej pory roku.

Uniwersalny rozmiar

W przypadku choinek, wysokość 180 cm można uznać za przeciętny wynik, który pozwoli zakwalifikować takie drzewko do kategorii tych średniego rozmiaru. Dekoracja jest na tyle pokaźna, żeby stanowić wyrazisty akcent i spokojnie można ją ustawić na podłodze, nie przejmując się organizowaniem ewentualnych podwyższeń. Jednocześnie nie jest ona specjalnie obszerna, więc nie zajmie dużo miejsca. Można ją dobrać nawet do niezbyt rozbudowanych metrażowo pokoi. Taki rozmiar jest dodatkowo bardzo popularny w związku z tym, że choinka nie sprawi problemów z przystrajaniem, ponieważ można spokojnie wszędzie sięgnąć, unikając korzystania z drabiny czy innego rodzaju podwyższenia.

Gdzie będzie pasować?

W związku z bardzo dekoracyjnym charakterem, te choinki są dość częstym wyborem z myślą o obszarach publicznych. Jest to związane z tym, że w takich lokalizacjach właścicielom może zależeć na wyrazistej ozdobie, która nie zajmie jednak przesadnie dużo miejsca potrzebnego klientom czy pracownikom. Średnich wymiarów biały model jest zatem doskonały, ponieważ spełnia wszystkie te kryteria. O jakich lokalizacjach najczęściej mowa? Na pewno sklepach i punktach usługowych, ale z takimi dekoracjami można się spotkać w biurach czy nawet urzędach. Nic nie stoi rzecz jasna na przeszkodzie, żeby sięgnąć po takie rozwiązanie także w gospodarstwach domowych. Może to być znakomity wybór do średniej wielkości mieszkań, gdzie nie można wstawić większej choinki.

Choinki ośnieżone Olivia

Czy choinka sztuczna ośnieżona 180 cm nadaje się jako dodatkowa dekoracja?

Sztuczna choinka ośnieżona o wysokości 180 cm jest często główną ozdobą danego pomieszczenia. Można jednak potraktować ją również jako ciekawą dekorację uzupełniającą całość świątecznej oprawy. Biały model może być główną ozdobą i też będzie się nadawał do dekorowania bombkami, choć zwykle lepiej jest na nim uwzględnić mniejszą liczbę elementów, żeby nie przytłoczyć wrażenia, jakie robią te gałązki same w sobie. Wersja ośnieżona może być jednak potraktowana jako dodatkowa, choćby w przestrzeniach publicznych czy większych metrażowo domach. Taki model będzie naprawdę dobrze korespondował z wariantem zielonym, więc można go wybrać jako drugą choinkę do danego obszaru.

Dostępna w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm może naprawdę zachwycać swoim wyglądem, lecz tylko w sytuacji, w której jej wykonanie będzie prawdziwie dopracowane i to w najmniejszych szczegółach. Kluczowe jest to, żeby wybrać asortyment sprawdzonego producenta, który zagwarantuje, iż dekoracja będzie naprawdę designerska i będzie z niej można korzystać przez wiele sezonów. Takie modele o różnych detalach, jeżeli chodzi o wykończenie, znajdziesz właśnie w naszej ofercie.

Wysoka jakość wykonania

W przypadku takich wariantów szczególnie istotna jest jakość wykonania. Dotyczy to samej bazy drzewka oraz materiału, który ma imitować śnieg. Gorszej klasy choinki tego typu, które można znaleźć choćby w niektórych supermarketach, niestety będą wyglądały naprawdę mało korzystnie. Co więcej, może się okazać, że taka dekoracja posłuży w porywach przez jeden sezon, a potem nie będzie się już do niczego nadawała. Zdecydowanie lepiej jest postawić na produkty sprawdzonego producenta, ponieważ można wtedy liczyć na to, że wszystkie elementy bazy choinki oraz samego ośnieżenia będą naprawdę odpowiedniej jakości. To sprawi, że całość będzie wyglądała jak naturalna choinka, na którą napadało nieco białego puchu. Takie choinki będą zachowywać swoją estetykę i można je wygodnie przechowywać. Pozwala to na użycie ich w kolejnych sezonach bożonarodzeniowych. Na taką jakość możesz liczyć w naszym sklepie, gdzie dostępny jest renomowany asortyment Adal.

Choinka ośnieżona 180 cm i inne dostępne modele

Choinka ośnieżona 180 cm nie jest jedyną opcją. W poszukiwaniu czegoś tradycyjnego, lecz w białym wydaniu, na pewno warto zwrócić uwagę na model Olivia ośnieżony. To stylowe drzewko o prostej formie, a przy okazji niezbyt wygórowanej średnicy. Produkt posiada certyfikat niepalności i firmowy Quick Distribute System, który ułatwia składanie choinki w celu jej spokojnego przechowywania. Wyjątkową wartość przedstawia na pewno także model Noel MIX PE ośnieżony, który jak sama nazwa wskazuje ma gałęzie, które wykonano częściowo z polietylenu. To materiał, który można poddawać procesowi recyklingu, a do tego rewelacyjnie imituje on prawdziwie igliwie. Sama choinka jest bardziej rozłożysta i mniej regularna od wariantu Olivia. Osobom nastawionym na prawdziwie unikalne rozwiązania możemy z kolei polecić Świerk Alpejski Ośnieżony 180 cm, czyli choinkę o strzelistej formie i osadzoną na drewnianym pniu oraz stojaku.

Dobry wybór

Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm o niezbyt dużych, ale już wyrazistych wymiarach, na pewno będzie przykuwać wzrok i umiejętnie wzbogacać dekoracyjnie każde wnętrze. Mogą to być pomieszczenia domowe, ale i biurowe czy punkty handlowo-usługowe. Przy takich dekoracyjnych modelach szczególnie ważna jest wysoka jakość, więc zachęcamy do wybrania asortymentu Adal z naszego sklepu.