Choinki Adal

Choinki Adal

Choinki Adal to najwyższej jakości modele sztucznych drzewek. Można nimi z powodzeniem zastąpić naturalne wersje, ponieważ prezentują się jak żywe, a do tego mają sporo atutów użytkowych. O klasie tych wyrobów świadczą uzyskane certyfikaty, a producent zadbał o rozwiązania, które mają na celu choćby ułatwienie montażu. W naszym sklepie znajdziesz produkty właśnie tej marki. Wybór jest przy tym naprawdę ogromny, ponieważ dostaniesz u nas różne warianty małych, średnich, dużych i wielkich modeli.

Spis treści:
Dlaczego warto wybrać tę markę?
Doświadczenie
Gwarancja jakości
Systemy użytkowe
Nasza oferta
Internetowe zakupy
Szeroki asortyment

Dlaczego warto wybrać choinki Adal?

Choinki Adal pochodzą od producenta, który zajmuje się produkcją modeli sztucznych od wielu lat. Przez ten czas produkty zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. Potwierdzają to zresztą prestiżowe certyfikaty, które stały się nierozłącznym elementem wyrobów tej firmy. Do tego w przypadku wielu choinek pojawiają się specjalne rozwiązania, które mają ułatwić kwestie użytkowe.

Doświadczenie

Adal produkuje choinki od ponad dwudziestu lat. Jest to naprawdę długi okres, który pozwolił na wypracowanie silnej pozycji na rynku i renomy wśród klientów, nawet zagranicznych. Produkty firmy stały się już znane w Europie, Afryce i Australii. Misją marki jest tworzenie wyrobów ze starannością i pasją. Wybierając je, możesz zatem liczyć na dużą estetykę i trwałość.

Jakość i bezpieczeństwo

Rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że produkty muszą być stale doskonalone. Obecnie drzewka Adal znajdują się na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu możesz liczyć na to, że wygląd będzie dopracowany w najmniejszych detalach, a wyroby sprawdzą się przez wiele sezonów, wraz z upływem czasu nie tracąc nic na swojej estetyce. Gwarancją jakości są nie tylko zapewnienia producenta, ale i renomowane odznaczenia. Dostępne u nas produkty posiadają prestiżowy certyfikat TÜV. Stanowi to potwierdzenie, że wyroby spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, które zostały przetestowane przez niezależną stronę trzecią. Z perspektywy konsumenta oznacza to gwarancję, że produkt jest dobry jakościowo i całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

Unikalne rozwiązania

Producent stosuje firmowe systemy, które mają na celu ułatwienie użytkownikom korzystanie z produktów i ich przechowywanie. Pierwszy z nich to hook in system, który pozwala montować i demontować poszczególne gałązki. Tymczasem quick distribute system sprawia, że choinkę da się złożyć i rozłożyć jednym ruchem, w schemacie, który można kojarzyć doskonale z działania parasolek. Dzięki tymi rozwiązaniom klienci mogą w naprawdę prosty i szybki sposób ustawiać zakupione dekoracje, a potem trzymać je z myślą o kolejnym sezonie w taki sposób, żeby zajmowały jak najmniej miejsca.

Choinki Adal od 90 do 240 cm

Choinki Adal kupisz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Podstawą oferty naszego sklepu są właśnie choinki Adal, które dostępne są w wielu stylach i rozmiarach. Jesteśmy sklepem internetowym, więc zakupy u nas możesz zrobić bez wychodzenia z domu i z dostawą. Szeroki wybór pojawia się już w sekcji małych i średnich drzewek, które będą świetne jako element opraw czy do gospodarstw domowych. Oferujemy też jednak większe i bardzo duże dekoracje, które mogą zdobić choćby przestrzenie miejskie.

Wygodna forma zakupów

Jesteśmy sklepem internetowym, gwarantującym wszystkie korzyści związane z powszechną i popularną obecnie formą zakupów online. Sięgając po produkty w sieci, można zrobić to w dowolnej chwili i nie ruszając się z domu. Jest to zdecydowanie wygodniejsze od odwiedzania stacjonarnych placówek, do których trzeba dojechać w ściśle określonych godzinach otwarcia, a do tego nie masz nigdy pewności, czy na miejscu będzie akurat to, czego oczekujesz. W serwisie internetowym możesz spokojnie zapoznać się z całością oferty, unikając też ewentualnych przykrych niespodzianek względem braku w asortymencie. Same produkty zostaną dostarczone z dostawą, więc nie trzeba się przejmować aranżowaniem transportu, podczas gdy przy zakupie większych choinek mogłoby to być spore wyzwanie.

Duży wybór

Sporym atutem dostępnego u nas asortymentu Adal jest nie tylko jego jakość, ale i szerokość oferty. Dzięki temu możesz wybierać w różnorodnych rozmiarach, ale i stylach wykonania poszczególnych drzewek, które mogą się tymczasem znacząco różnić między poszczególnymi modelami. W ten sposób masz gwarancję, że wybierzesz choinkę, o której marzysz.

Małe warianty

Kierując się rozmiarem, pierwszą z naszych kategorii są choinki małe, czyli do 80 cm wysokości. Świetnie nadają się one jako dodatek do różnych kompozycji oraz do wszelkich mniejszych przestrzeni. Można je ustawić na podwyższeniu, żeby były lepiej widoczne, wykorzystując do tego stoliki, biurka, komody czy parapety. Tym samym nie trzeba tracić miejsca w obrębie samej powierzchni użytkowej, co bywa kluczowe przy niewielkim metrażu. W sekcji tej mamy do wyboru kilka modeli, w tym dość klasyczne choinki w kompaktowych wersjach, ale i warianty ośnieżone w takim rozmiarze.

Średnie rozmiary

Szeroko pojęta sekcja choinek średnich rozmiarów składa się z kilku kategorii wyróżnionych jako drzewka do 240 cm wysokości. W praktyce pokrywają się w tym rozmiary, które są najchętniej wybierane do większości mieszkań i domów, ale również takich punktów, jak biura, urzędy, sklepy czy obiekty usługowe. Wybór w tym dziale jest doprawdy ogromny, ponieważ dostępne są choinki z PVC, żyłkowe czy PE, a w każdym z tych obszarów odnajdziesz od kilku do kilkunastu modeli różniących się stylem. W ramach choinek w tych rozmiarach dysponujemy także wersjami na pniu czy ośnieżonymi, które są doskonałe dla osób poszukujących szczególnie ozdobnych drzewek świątecznych.

Duże wersje

Kategoria dużych choinek sztucznych to już dekoracje naprawdę pokaźnych rozmiarów, ponieważ osiągają one od 270 do 500 cm wysokości. Takie ozdoby mogą się sprawdzić w dużych domach czy piętrowych mieszkaniach z bardzo wysokimi stropami. Mogą się odnaleźć również w budynkach publicznych, w których włodarze znajdują sporo miejsca na taką dekorację. Takie choinki mogą być dobrym wyborem już w wielu obszerniejszych, ale nie bardzo dużych obiektach handlowo-usługowych. W kategorii tej ponownie oferujemy różnorodne modele, wykonane z PVC i w wariancie łączonym z polietylenem, a poszczególnie wersje mają swoją unikalną specyfikę wizualną, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Drzewka gigant

Ostatnią z kategorii choinek są wersje Gigant, czyli takie, gdzie mowa już o ogromnych rozmiarach rzędu nawet kilkunastu metrów. Dostępny jest tu wariant Gigant Standard o klasycznie stożkowym kształcie, Gigant Exclusive z nieco mniej równo ułożonymi gałązkami i Gigant Exclusive Slim, czyli nieco zawężone drzewa świąteczne o mniejszej średnicy. W sekcji tej mamy do zaproponowania też trzy warianty na pniu: My Tree, Pine Giant Tree i Pine Giant Extra. Choinki gigant realizujemy na zamówienie, więc w celu ich zakupu zapraszamy do kontaktu. Choinki Adal to wysokiej klasy modele sztuczne, które prezentują się równie dobrze jak żywe drzewka, podczas gdy nie wymagają podlewania i codziennego sprzątania, a do tego można z nich korzystać wiele lat. Asortyment tej marki znajdziesz w naszym sklepie. Do wyboru są choinki różnej wielkości i wykonane w odmiennych stylach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.