Wianki bożonarodzeniowe na drzwi

 Wianki bożonarodzeniowe na drzwi

Wianki bożonarodzeniowe na drzwi są jedną z bardziej tradycyjnych form dekoracji, jeżeli chodzi o ten wyjątkowy okres w roku. Ozdoby te mają bogatą historię i odgrywają ważną rolę, przede wszystkim zachwycając domowników i gości czy klientów, gdy mowa o punktach sprzedażowych. W naszej ofercie znajdziesz różne wersje, zatem możesz wybrać optymalną względem swojej koncepcji. Znajdziesz u nas modele bardziej tradycyjne, ale i nowoczesne.

Spis treści
Dlaczego warto się na nie zdecydować?
Wartość symboliczna
Efektowna dekoracja
Wysoka jakość wykonania
Oferta sklepu Wiecznie Żywe Choinki
Przegląd asortymentu
Wygodne zakupy internetowe

Dlaczego warto zdecydować się na wianki bożonarodzeniowe na drzwi?

Wianki bożonarodzeniowe na drzwi są wykorzystywane z myślą o pewnych symbolach, a przede wszystkim w celu udekorowania takiej przestrzeni. Jest to wspaniała ozdoba, która zdobi obszar widoczny dla każdego gościa wchodzącego do domu czy mieszkania. Na pewno ważne będzie odpowiednie zamontowanie wianka, żeby dobrze się trzymał i spełniał dzięki temu swoją funkcję. Dobrym wyborem są wersje sztuczne, które będą nie mniej widowiskowe, a wygodniejsze dla użytkowników od swoich naturalnych odpowiedników.

Wartość symboliczna

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, warto mieć na uwadze, że ten atrybut Bożego Narodzenia ma swoje znaczenie i to nawet w perspektywie religijnej. W sferze chrześcijańskiej uważa się go za sygnał oczekiwania na narodzenie Jezusa, a jego kształt nawiązuje do wieczności Boga, dla którego nie ma początku i końca. Bezpośrednio odwołuje się to jednej z najważniejszych wartości wiary, czyli życia wiecznego. W świeckiej nomenklaturze wianek zawieszony akurat na drzwiach ma być oznaką hojności gospodarzy danej przestrzeni mieszkalnej i sygnałem z ich strony o chęci wspólnego radowania się ze świąt.

Zachwycająca dekoracja

Pamiętając o wspaniałym znaczeniu wianka, należy podkreślić, że jego głównym atutem jest jednak naprawdę wyjątkowa wartość wizualna. Obok choinki i girland jest to najbardziej charakterystyczna ozdoba świąteczna, która znakomicie się prezentuje i podobnie jak wspomniane elementy może być wzbogacona osadzeniem na niej dodatkowych ozdób. Na drzwiach zewnętrznych prezentuje się szczególnie okazale, gdyż cieszy oczy nie tylko domowników, ale i wszystkich gości, a często nawet przechodniów, gdy mowa o domach wolnostojących, do których wejścia widoczne są z ulicy. Ze względów wizualnych z zastosowaniem takiej dekoracji często można się spotkać w budynkach publicznych, a także w sklepach i punktach usługowych, gdzie mają one przyciągać wzrok klientów i zachęcać ich dodatkowo do udania się w wybrane miejsce.

Wianki świąteczne sztuczne

Wybierz dobrej jakości warianty sztuczne

Odpowiedniej jakości wianki sztuczne, takie jak te od Adal, są bardzo rozsądnym wyborem, gdy myślisz o takiej dekoracji. Tego typu warianty będą się prezentować równie dobrze co naturalne wersje, a mogą służyć przez wiele lat, gdyż są naprawdę trwałe. Możesz zapomnieć o konieczności samodzielnego robienia czy kupowania naturalnego wianka w każdym roku, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele wysiłku, czasu, a w dłuższej perspektywie i pieniędzy, gdyż jest to jedna inwestycja, która spłaca się przez kilka lat użytkowania takiego produktu. Przy okazji modele sztuczne sprawdzają się nawet w przypadku alergików - masz wtedy pewność, że żaden gość nie zareaguje uczuleniem w kontakcie ze znajdującym się na drzwiach wejściowych wiankiem, co mogłoby mieć miejsce przy wariantach ze świeżych gałązek.

Wianki bożonarodzeniowe na drzwi z Wiecznie Żywych Choinek

W naszym sklepie znajdziesz wianki bożonarodzeniowe na drzwi w różnych rozmiarach i o odmiennym stylu wykonania. Poszczególne modele różnią się od siebie formą, dzięki czemu każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Łatwo dopasować je przy okazji do różnych koncepcji dekoratorskich. Zakupy zrobisz u nas internetowo i z dostawą, co będzie komfortowe i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu.

Przegląd dostępnych modeli

Oferujemy szeroki wybór wianków, które odbiegają od siebie stylistyką. Entuzjastom bardzo naturalnie wyglądających wariantów przypadną do gustu modele Nevada, które mają dość klasyczną formę, która dobrze komponuje się jednak z różnymi stylami aranżacyjnymi i łatwo dobrać jest do nich inne dekoracje, które znajdą się już wewnątrz danego domu czy mieszkania. Dekoracje z żywych gałązek świetnie imituje również kolekcja Rocky, która posiada wyjątkową stylistykę, co jest zasługą wykorzystania w niej aż trzech rodzajów materiału. Samo igliwie jest intensywnie zielone i bardzo efektowne. Z kolei wianek Czesany ma dość klasyczny wygląd, przy czym gałązki są ułożone tak, że całość ma nieco równiejszą formę od poprzednio wymienionych modeli, co może się naprawdę dobrze prezentować na drzwiach i ułatwia dodatkowe przystrojenie samego wianka. W poszukiwaniu efektownego wariantu warto zwrócić uwagę także na model Świąteczny Królewski, który wykonany jest w taki sposób, że przypomina niemal idealne równe koło. Jest to wersja, którą można mocno kojarzyć choćby z filmów, gdyż często wykorzystuje się takie wianki przykładowo w Stanach Zjednoczonych czy Anglii, gdzie takie dekoracje są zresztą niezwykle popularne. Wszystkie ze wspomnianych kolekcji są dostępne w kilku wariantach, jeżeli chodzi o rozmiar, dzięki czemu można dobrać odpowiednią ozdobę zarówno do mniejszych, jak i większych drzwi. W kategorii wianków posiadamy także opcje ośnieżone, w których występują wianki Rocky i Nevada. Możesz się na nie zdecydować, gdy oczekujesz mocno nieszablonowego rozwiązania, które nawiąże do zimowej aury, z jaką kojarzone jest Boże Narodzenie.

Wygodne zakupy

Jesteśmy sklepem internetowym, zatem wianki zamówisz u nas komfortowo bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możesz spokojnie przyjrzeć się specyfice poszczególnych wariantów, bez jeżdżenia do fizycznych placówek w obawie o to, czy znajdziesz w nich coś odpowiadającego oczekiwaniom. Dodatkowo wybrany produkt zostanie dostarczony pod wyznaczony adres, więc nie tracisz czasu na samo jeżdżenie. Wianki drzwi są jedną z najchętniej wybieranych dekoracji w okresie świątecznym. Wspaniale przyozdobią one zewnętrzny obszar domu czy mieszkania, jednocześnie będąc wartościowymi symbolami tego wyjątkowego czasu w roku oraz pozytywnego nastawienia samych domowników. Najlepiej będzie wybrać modele sztuczne, z których można korzystać przez wiele lat. Dobrej jakości asortyment kupisz w Wiecznie Żywe Choinki. Poza wspomnianymi produktami w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli choinek sztucznych, które różnią się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane, oraz rozmiarem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem ozdób świątecznych oraz do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.