Choinka sztuczna 150 cm

Choinka sztuczna 150 cm

Choinka sztuczna 150 cm jest średnich rozmiarów drzewkiem, które będzie pasowało do różnych obszarów prywatnych i publicznych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wariantów o tej wysokości, które różnią się nie tylko wyglądem, ale nawet materiałami, z których je wykonano. Do tego dostępne są szczególnie dekoracyjne wersje, które mogą zastąpić te tradycyjne lub stanowić ich uzupełnienie. Zachęcamy do wyboru asortymentu z Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści:
Wersje syntetyczne do różnych przestrzeni
Atuty wizualne i funkcjonalne
Optymalna wysokość
Gdzie pasują?
Nasze propozycje
Czy warto zdecydować się na taką z drewnianą bazą?
Co przemawia za jej wyborem?
Wybrane wersje
Dekoracyjne modele ośnieżone

Choinka sztuczna jak żywa 150 cm do przestrzeni mieszkalnych i publicznych

Choinka sztuczna jak żywa 150 cm od Adal jest gwarancją wysokiej jakości, a co za tym idzie, reprezentuje wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą takie syntetyczne warianty. Przy ich obecnej estetyce można dostrzec wiele aspektów przemawiających za wybraniem ich kosztem naturalnych drzewek. Taki rozmiar jest przez wiele osób uważany za idealny, stanowiąc atrakcyjny wizualnie i praktyczny wariant. Z powodzeniem odnajdzie się w obszarach prywatnych oraz komercyjnych, jak choćby punkty sprzedażowe. Proponujemy różne drzewka świąteczne o takiej wysokości.

Zalety wersji syntetycznych

Modele sztuczne mogą obecnie dorównywać estetyką tym naturalnym, a pod wieloma względami nawet je przewyższać, gdyż na takich choinkach nie ma pustych połaci czy połamanych gałązek, a igliwie z czasem nie traci swojego koloru i nie opada. Przy okazji nie trzeba się przejmować sprzątaniem odpadających igiełek. Z takiego produktu można korzystać latami, co będzie opłacalne zarówno pod względem finansowym, jak i z perspektywy środowiska. Jest też zwyczajnie wygodne, gdyż nie trzeba się przejmować przechodzeniem każdego roku nowego procesu zakupowego.

Pośredni rozmiar

Taki wariant, podobnie jak ten o parametrach 180 cm, należy do opcji pośrednich między mniejszymi i już trochę większymi choinkami. W praktyce takie wymiary okazują się często strzałem w dziesiątkę. Drzewko to może być ustawione na podłodze, a nie podwyższeniu, i będzie doskonale widoczne w pomieszczeniu, podnosząc wartość estetyczną całej aranżacji. Przy okazji taka choinka ma rozmiar, który będzie odpowiadał większości ludzi pod względem wygodnego przystrajania, bez konieczności wchodzenia na drabinę, gdyż z pewnością uda się komfortowo sięgnąć do wszystkich gałązek.

Do jakich miejsc?

Drzewka o takiej wysokości są często poszukiwane do prywatnych gospodarstw domowych. Dobrze odnajdą się w niezbyt rozbudowanych domach lub takich, gdzie domownicy uznają zwyczajnie, że ze względów praktycznych nie chcą większego drzewka. Na pewno świetnie sprawdzi się w standardowej wielkości mieszkaniach, gdzie będą wyraziste, ale nie przytłoczą wnętrza. W jakich innych miejscach może znaleźć zastosowanie? Choćby w punktach sklepowych czy usługowych, a także obiektach gastronomicznych lub hotelowych. Choinka w tym rozmiarze na pewno wzbogaci również przestrzeń biurową.

Exclusive 150 cmCarmen 150 cm

Co mamy do zaoferowania?

Warto zauważyć, że drzewka w tym rozmiarze proponujemy w różnych kategoriach. Dostępne są nawet modele żyłkowe, a mianowicie Carmen i Royal. Oferujemy i gustowne, szczególnie wysokiej jakości choinki Premium PE, a więc posiadające gałązki wykonane z polietylenu. Ten świetnie imituje naturalne igliwie, ma przyjemną w dotyku strukturę, a do tego jest mocno ekologiczny, ponieważ nadaje się do dalszego przetwarzania w ramach recyklingu. Osoby zainteresowane takimi wariantami zachęcamy do zapoznania się z modelami Tundra MIX PE i Silhouette MIX PE. Rzecz jasna choinek o takich parametrach nie brakuje również wśród stylowych wariantów z PVC. W tej kategorii pojawia się szeroki wybór dostępnych modeli odbiegających od siebie detalami wykonania czy choćby średnicą, w tym warianty węższe typu Slim czy Stożek. Ze szczegółami możesz się zapoznać w katalogu oferty.

Czy warto wybrać choinkę sztuczną na pniu 150 cm?

Choinka sztuczna na pniu 150 cm ma dość unikalny wygląd, który z pewnością przemawia jednak do szerokiego grona odbiorców. Można ją traktować jako alternatywę lub uzupełnienie względem tradycyjnych drzewek świątecznych. Oferujemy w tym zakresie dwa odrębne i sporo różniące się od siebie produkty, przy czym każdy z nich ma swoje nieskrywane atuty.

Czym się wyróżnia?

Wyraźnie zauważalny pień nie jest rzecz jasna czymś, co kojarzy się ze sztucznymi choinkami. Wydaje się to atutem zarezerwowanym dla tych naturalnych, tymczasem wcale tak nie jest, gdyż najlepsi producenci, tacy jak Adal, przygotowali odpowiednie modele syntetyczne. Prezentują się one mniej typowo i na pewno zachwycają wizualnie, w jeszcze większym stopniu nawiązując do żywych drzewek, szczególnie gdy dobrze odwzorowane jest samo igliwie. Podkreślony trzpień daje też wizualne poczucie większej solidności i stabilności takiej choinki, czego upatruje wiele osób.

Dostępne warianty

Jedną z propozycji jest Świerk Alpejski, jak sama nazwa wskazuje nawiązujący stylistyką do drzew, które można napotkać w krajobrazie tego pasma górskiego. Ma zatem strzelistą formę, a gałązki są nieco dłuższe i elegancko opadają. Całość znajduje się na krzyżaku, który jest wykonany z prawdziwego drewna, podobnie zresztą jak sam pień. Inną propozycją z tej kategorii jest model Europa MIX PE. Posiada gałązki, które w dużym stopniu przypominają prawdziwe igliwie, a pień i stojak są drewniane, więc całość wywołuje naprawdę kolosalne wrażenie.

Wyjątkowa biała choinka sztuczna 150 cm

Biała choinka sztuczna 150 cm na pewno zwróci uwagę wszystkich osób, które znajdą się w pobliżu. Wywołuje naprawdę pozytywne odczucia wizualne i może doskonale wzbogacić wnętrza. Szczególnie dobrze sprawdzi się w tych współcześnie urządzonych, gdzie często niekoniecznie może pasować klasyczne, kolorowo przystrojone drzewko. Dobrej jakości model tego typu może być naprawdę ciekawym rozwiązaniem.

Szczególnie ozdobny efekt

Ośnieżone choinki wciąż stanowią pewną nowinkę, a już na pewno, gdy mowa o tak dobrze wykonanych wariantach, które naprawdę będą wyglądały jak przyniesione przed chwilą z pokrytego białym puchem lasu. W ofercie mamy choinkę sztuczną Alpejską Ośnieżoną, czyli wariant Świerku Alpejskiego, który pokryto dodatkowo imitacją śniegu. Tym samym posiada ona dodatkowe atrybuty w postaci drewnianych elementów, takich jak pień oraz stojak. W związku z tym będzie to szczególnie piękny i dekoracyjny model, który może zastąpić tradycyjną choinkę lub stanowić dodatkową dekorację, która pojawi się w większych domach. Drzewko sztuczne o wysokości 150 cm może się naprawdę dobrze prezentować i pięknie przystroić wnętrza domów lub obszarów o bardziej publicznym i komercyjnym charakterze. W naszym sklepie odnajdziesz różnorodne warianty, jeżeli chodzi o wysokość, więc zachęcamy do skorzystania z oferty Wiecznie Żywych Choinek.