Choinka wąska 180 cm

Choinka wąska 180 cm

Choinka wąska 180 cm będzie dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie bardzo istotna jest oszczędność miejsca. Sama wysokość jest w tym przypadku dość pokaźna, natomiast kluczowe jest maksymalne ograniczenie samej średnicy dekoracji. Przy okazji nadaje to takim drzewkom naprawdę stylowego i atrakcyjnego wyglądu. Z powodzeniem odnajdą się one w związku z tym w przestrzeniach prywatnych, choć będą i bardzo praktycznym wyborem, jeżeli chodzi o liczne obszary publiczne.

Spis treści:
Co przemawia za jej wyborem?
Niewielka szerokość
Ciekawy wygląd
W jakich lokalizacjach?
Przegląd naszych propozycji w tym zakresie

Jakie atuty ma choinka wąska 180 cm?

Choinka wąska 180 cm posiada wysokość, która przez wiele osób jest uważana za optymalną dla drzewka świątecznego. Jej wyróżnikiem jest w związku z tym zmniejszony obwód, który wiąże się tym samym z wieloma korzyściami, jeżeli chodzi o funkcjonalność. Przy okazji trzeba odnotować, że wpływa to w intrygujący sposób na wygląd samej dekoracji, który z pewnością przypadnie do gustu szerokiemu gronu odbiorców. Będzie to optymalna opcja w rejonach, gdzie liczy się wygospodarowanie wolnej przestrzeni, a więc przede wszystkim w kameralnych pomieszczeniach.

Niewielka średnica

W przypadku choinek często zdarza się, że problemem jest nie tyle wysokość, lecz właśnie szerokość, bo to ona może decydować o tym, czy drzewko zmieści się w danej przestrzeni. Taki pułap w górę będzie spokojnie akceptowalny przy większości pomieszczeń, nawet tych mniejszych. Zdarza się jednak, że rozkładające się na boki gałązki potrafią zablokować połowę kompaktowego pokoju, przez co trudno jest się tam poruszać, a sama choinka traci trochę na wyglądzie, gdy dostrzegalny jest efekt przytłoczenia wnętrza. Ograniczona średnica jest zatem aspektem bardzo praktycznym, ponieważ pozwala nie rezygnować z bardziej pokaźnej wysokości choinki, a przy tym nie trzeba się obawiać, że zmniejszy się funkcjonalność danego obszaru czy - co gorsza - zablokują się ciągi komunikacyjne.

Smukła, elegancka linia

Choć na aspekt węższej formy choinek patrzy się zwykle przez pryzmat praktyczny, nie sposób nie zauważyć, że znacząco wpływa to na samą estetykę. Co więcej z perspektywy wielu osób jest to zmiana zdecydowanie na plus. Nie wszystkim pasują wizualnie rozłożyste i pokładające się na boki drzewka, podczas gdy te mają smukłą i gustowną linię. Mogą być w związku z tym odpowiednie nawet do elegancko urządzonych wnętrz. Przy tym plusie designerskim uwidacznia się przy okazji kolejna zaleta funkcjonalna, a mianowicie to, że przy krótszych gałązkach potrzebnych jest mniej ozdób, a do tego będzie je łatwiej rozłożyć, gdyż nawet niższe osoby nie powinny mieć problemu z dotarciem do końca gałązek ani do górnych partii choinki.

Gdzie się sprawdzi?

W zasadzie trudno o jednoznaczne ramy i najlepszą odpowiedzią może być to, że w każdej lokalizacji, w której kluczową kwestią jest oszczędność miejsca. Na pewno będzie to widoczne w małych domach, a szczególnie w niewielkich metrażowo mieszkaniach. W takich prywatnych gospodarstwach zwykle nie ma problemu ze zmieszczeniem 180-centymetrowej choinki w kontekście pułapu samych sufitów, natomiast szerokość odgrywa kluczową rolę, decydując o późniejszym komforcie domowników. Innymi obszarami, w których ten czynnik będzie szczególnie istotny, są kameralne punkty handlowo-usługowe oraz pomieszczenia biurowe.

Wybierz naszą choinkę sztuczną wąską 180 cm

Choinka sztuczna wąska 180 cm od Adal, którą możesz kupić w naszym sklepie, wyróżnia się naprawdę najwyższym standardem wykonania. To ważny aspekt, ponieważ przekłada się na niezapomnianą estetykę oraz to, że z produktu można korzystać w wieloletniej perspektywie. Mamy tymczasem do zaoferowania parę tego typu wariantów, które różnią się od siebie dokładnymi parametrami szerokości, a także detalami, jeżeli chodzi o prezencję samych gałązek. Z pewnością wybierzesz jednak odpowiednią choinkę do przestrzeni, którą chcesz przystroić.

Wysoka jakość

W naszym sklepie znajdziesz asortyment marki Adal, zajmującej się produkcją choinek sztucznych od ponad dwóch dekad. Są one wykonywane z należytą starannością i pasją, a nabywcy zyskują tym samym gwarancję, że drzewka będą się prezentować rewelacyjnie i umiejętnie nawiążą do swoich żywych odpowiedników. W przypadku tych choinek możesz do tego liczyć na dedykowane systemy ułatwiające składanie i rozkładanie dekoracji, co pozwala je potem komfortowo i bezpiecznie przechowywać, a to sprowadza się do satysfakcjonującego użytkowania takich choinek przez wiele lat, gdyż nie będą one traciły nic ze swojej estetyki.

Silhouette

Ten efektowny model posiada klasyczną formę, która z dystansu może wyglądać wręcz na linię prostą, choć w praktyce nie wszystkie gałązki układają się całkowicie równo. Tym samym drzewko wciąż prezentuje się naprawdę naturalnie, a tak ustawione igliwie może być dla wielu osób nieco łatwiejsze do przystrojenia. Zaletą tego wariantu jest na pewno to, że gałązek jest dużo i są one tym samym gęsto rozłożone, co wygląda bardzo atrakcyjnie. Drzewko ma naprawdę niewielką średnicę na poziomie 76 cm, gdy mowa o modelu w wysokości właśnie 180 cm. Silhouette bez problemu zmieści się zatem nawet w naprawdę niewielkich metrażowo obszarach.

Slim Line

Choinki z tej linii są zaplanowane z myślą o smukłym kształcie i niezbyt rozciągniętej średnicy, która wynosi w tym przypadku 120 cm. Gałązki są przy tym rozłożone celowo w nie do końca regularny sposób, który ma umiejętnie nawiązywać do tego, z czym można mieć do czynienia w naturalnych odpowiednikach. O tym modelu spokojnie można zatem powiedzieć, że jest to w pewnym stopniu choinka o tradycyjnej formie, lecz stosownie zwężona, żeby nie zajmowała dużo miejsca.

Stożek

Ostatnia z propozycji jest nieco mniej typowa, gdyż jest to Stożek, który swoim kształtem naprawdę nawiązuje do tej bryły. Posiada w związku z tym niemal idealnie równe krawędzie, a sam czubek jest delikatnie zaokrąglony. Model ten jest urokliwy i daje ciekawe możliwości, jeżeli chodzi o przystrojenie, w czym mogą się przydać szczególnie światełka. Wariant ten może być doskonałym wyborem do przestrzeni miejskich i komercyjnych, w tym w ramach większych opraw świątecznych. Jeżeli chodzi o warunki domowe, może to na pewno przemawiać do właścicieli gospodarstw urządzonych w typowo współczesnym stylu. Warto zaznaczyć, że wersja Stożek jest naprawdę wąska, gdyż średnica takiej choinki o wysokości 180 cm to zaledwie 50 cm. Pod względem szerokości jest ona zatem zdecydowanie najbardziej oszczędna z wszystkich przedstawionych produktów. Choinka wąska 180 cm będzie doskonałym pomysłem, gdy poszukuje się sporego już drzewka, lecz takiego, które nie zajmie przy tym nadmiernie dużo miejsca. Będzie to bardzo praktyczne, a do wielu użytkowników takie choinki lepiej przemawiają także pod względem wizualnym. Wysokiej jakości modele sztuczne o takim charakterze kupisz w naszym sklepie.