Hurtownia choinek sztucznych

Hurtownia choinek sztucznych

Hurtownia choinek sztucznych to miejsce, w którym odnajdziesz duży wybór takich drzewek. Możesz wtedy wybierać pomiędzy różnymi ich rodzajami oraz rozmiarami. Oczywiście warto skorzystać z usług miejsca oferującego zamówienia przez Internet i przede wszystkim produkty wysokiej jakości, od sprawdzonego producenta. W Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz asortyment marki Adal, funkcjonującej na rynku od lat. To gwarancja wyboru spośród wielu różnorodnych modeli, które będą się doskonale prezentowały.

Spis treści
Czemu warto zdecydować się na zakupy w takim miejscu?
Atuty sztucznych drzewek
Szeroka gama produktów
Czym się kierować w poszukiwaniu takich hurtowni?
Oferta Wiecznie Żywe Choinki
Marka Adal
Różnorodne drzewka o standardowych rozmiarach
Większe modele

Dlaczego warto zdecydować się na zakupy w hurtowni choinek sztucznych?

Hurtownia choinek sztucznych powinna dysponować dużym wyborem drzewek o wysokiej jakości. Będą one również różnorodne, zarówno w zakresie detali estetycznych, jak i oczywiście samych rozmiarów. Warto wybrać przy tym sklep internetowy, gdzie spokojnie zapoznasz się z asortymentem, a zamówione produkty będą też przetransportowane w wybrane miejsce. To dobra alternatywa dla mniejszych sklepów stacjonarnych czy tym bardziej takich wielobranżowych, gdzie choinki są tylko jednym ze sprzedawanych produktów. Zwykle nie będzie tam wtedy specjalnego wyboru, a do tego musisz się przejmować późniejszym przewiezieniem kupionego wyrobu. Takie sztuczne drzewka stale zyskują na popularności, gdyż posiadają szereg zalet, nawet na tle klasycznych, żywych odpowiedników.

Zalety sztucznych drzewek

Kiedyś trudno było sobie wyobrazić okres świąteczny bez żywej, niedawno wyciętej choinki, lecz wynikało to w dużej mierze z faktu, iż wykonanie oraz estetyka modeli sztucznych, pozostawiała wiele do życzenia. W niczym nie przypomina to wyrobów dostępnych na rynku już od ponad kilkunastu lat. Obecnie takie drzewka są wykonywane tak realistycznie, że trudno odróżnić je od naturalnych odpowiedników, a dzięki kontroli przy produkcji, efekt jest właściwie jeszcze lepszy, gdyż powstają choinki pozbawione defektów. Ich wybór oznacza również zdecydowanie większy komfort. Nie musisz przejmować się podlewaniem, gdyż choinka nie uschnie - nie będzie też gubiła igieł i traciła na wyglądzie. Co więcej możesz z niej korzystać przez wiele sezonów, co w praktyce oznacza przy okazji oszczędność pieniędzy. Dla wielu nabywców istotny jest przy okazji aspekt środowiskowy. Praktyka pokazuje, że wybór sztucznego modelu, z którego można korzystać przez kilka lat, jest zgoła bardziej odpowiedzialny ekologicznie niż kupowanie świeżych drzewek co sezon. Jest to tym bardziej aktualne, że współcześnie takie choinki przygotowywane są z materiałów, które można potem poddać procesowi recyklingu, dzięki czemu wykorzystane surowce przydają się potem do innych wyrobów i nie zaśmiecają planety.

Duży wybór

Wybierając zakupy w hurtowni możesz liczyć na przegląd produktów spośród rozbudowanej oferty. Nie można tego powiedzieć o mniejszych sklepach czy tym bardziej wyrobach dostępnych w wielkopowierzchniowych marketach. W tych ostatnich, na okres świąteczny zagospodarowuje się wtedy jedno stoisko, na którym znajdziesz parę modeli i zwykle ciężko o odnalezienie właściwego rozmiaru. Zakupy w hurtowni będą zatem o wiele bardziej komfortowe.

Na co zwrócić uwagę, szukając takiej oferty?

Na pewno w pierwszej kolejności istotna jest jakość produktów oferowanych w konkretnej hurtowni. Postaw na taką, w której dostaniesz wyroby od sprawdzonego producenta, takiego jak Adal. Masz wtedy gwarancję, że jakość choinek będzie naprawdę wysoka, dzięki czemu są one bezpieczne i pięknie się prezentują. Dobrym pomysłem jest wybór miejsca dysponującego ofertą poprzez stronę internetową. Masz wtedy wgląd w pełen przekrój oferty i możesz zamówić dowolny produkt w każdym rozmiarze, nie martwiąc się tym, iż w stacjonarnym punkcie akurat zabrakło danego modelu. Dodatkowo możesz składać zamówienia w każdej chwili, a choinki zostaną dostarczone w wyznaczone miejsce, więc nie musisz martwić się o ich samodzielny transport, co wcale nie musi być takie łatwe, szczególnie przy większych drzewkach.

Choinki sztuczne w asortymencie ADAL

Wiecznie Żywe Choinki. Poznaj ofertę hurtowni choinek sztucznych marki Adal

W naszej hurtowni choinek sztucznych dostępnej w formie sklepu internetowego Wiecznie Żywe Choinki kupisz produkty firmy Adal, funkcjonującej na rynku ponad dwadzieścia lat. To doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w starannie dopracowanych projektach drzewek o różnym stylu wykonania. Wszystkie łączy natomiast spektakularny wygląd i wysoka jakość, a także bezpieczeństwo w zakresie późniejszego użytkowania. Zamówisz u nas nie tylko wersje o standardowych rozmiarach do miejsc mieszkalnych oraz mniejszych biur, ale i naprawdę olbrzymie warianty, przeznaczone do galerii handlowych czy miejsc publicznych. Naszą ofertę uzupełniają przy tym inne świąteczne ozdoby, w tym wianki czy girlandy.

Oferujemy produkty renomowanej firmy Adal

sklepie Wiecznie Żywe Choinki oferujemy asortyment Adal, a więc firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji choinek. Silna pozycja na rynku jest efektem staranności i pasji, a przede wszystkim wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsłudze. Produkty są nie tylko spektakularne pod względem wizualnym, ale i całkowicie bezpieczne, zgodnie z certyfikatami europejskich oraz amerykańskich laboratoriów. W poszczególnych modelach, Adal korzysta też z unikalnych systemów umożliwiających składanie choinek (wzorem schematu działania parasola) lub montaż i demontaż samych gałązek.

Choinki o standardowej wielkości

W naszej ofercie nie brakuje oczywiście małych choinek oraz takich o standardowych rozmiarach, sięgających do 240 centymetrów. Doskonale sprawują się one jako element wystroju świątecznego domów i mieszkań, ale i punktów usługowych, mniejszych sklepów czy biur. Dostępnych jest przy tym kilkanaście modeli, różniących się wyglądem, w tym układem czy natężeniem gałązek. Możesz zdecydować się choćby na wariant Exclusive, ceniony za wyjątkowy wygląd, związany z większym zagęszczeniem gałęzi. Polecamy warianty MIX PE, z gałązkami wykończonymi materiałem PE, świetnie imitującym naturalne odpowiedniki. Możesz też wybrać intrygujące, niezwykle ozdobne modele ośnieżone. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką poszczególnych modeli w naszych katalogach.

Modele gigant

Wiecznie Żywe Choinki ma do zaoferowania również zdecydowanie większe drzewka choinkowe, od kilkumetrowych wariantów My Tree, po olbrzymie, kilkunastometrowe opcje Gigant Standard, Gigant Exclusive czy Gigant Exclusive Slim. Ze względu na swoją specyfikę, produkty te dostępne są na zamówienie, zatem w celu ich zakupu prosimy o kontakt.

Co jeszcze mamy w ofercie?

Choć specjalnością Adal są choinki, to nie jest to jedyny asortyment, jaki produkuje ta firma. Polecamy sprzedawane w naszym sklepie girlandy oraz wianki. Oprócz tego możesz u nas kupić Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk czy stroiki wiszące. To przepiękne ozdoby, które pozwolą zadbać o stworzenie prawdziwie wyjątkowego wystroju świątecznego, niezależnie od tego czy przystrojone mają być prywatne domy czy jakieś miejsca publiczne. Z myślą o zakupie choinek sztucznych, warto skorzystać z oferty hurtowni, która sprzedaje produkty sprawdzonego producenta. Najlepiej sprawdzą się sklepy internetowe, w których masz wgląd w cały asortyment, a wyroby zamówisz wygodnie i z transportem do domu. Zachęcamy zatem do zakupów z Wiecznie Żywe Choinki, gdzie nabędziesz drzewka oraz inne wyjątkowe ozdoby firmy Adal!