Choinki 180 cm. Gdzie Pasują?

Choinki 180 cm. Gdzie Pasują?

Choinka 180 cm na pewno się sprawdzi w przestrzeniach mieszkalnych o ograniczonym metrażu lub takich, gdzie domownicy nie chcą zastawiać zbyt dużo miejsca. Dobrze nada się również do wykorzystania w obiektach handlowo-usługowych czy biurowych. Zachęcamy do wybrania modeli sztucznych o takiej wysokości z naszej oferty. Dostępne są różne warianty, odbiegające od siebie stylistyką, w tym nawet typowo ozdobne modele na pniu, które mogą być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wersji.

Spis treści

Do przestrzeni mieszkalnych, sprzedażowych i biurowych
Ozdobne wersje z pniem
Dostępne w naszej ofercie
Sprawdź w naszym sklepie
Szeroki wybór
Wygodna forma zakupu

Choinka o wysokości 180 cm sprawdzi się w warunkach mieszkalnych, sklepach i biurach

Choinka o wysokości 180 cm będzie odpowiednia wszędzie tam, gdzie optymalne jest średnich rozmiarów drzewko, które będzie bardzo widoczne, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca. To rozsądny wybór w kontekście większości mieszkań, ale i niektórych domów, w których metraż poszczególnych pomieszczeń nie jest zbyt duży, a domownicy chcą zachować wolną przestrzeń. Wersje o takim wymiarze powinny się też sprawdzić w większości punktów sprzedażowych i usługowych czy nawet biur.

Charakterystyka wariantów o takich parametrach

Drzewka o takiej wysokości można zaliczyć do tych średnich, które może nie są jeszcze bardzo duże, ale mają już dość pokaźne rozmiary. Jednocześnie sama średnica takich choinek nie jest przesadnie obszerna, co ułatwia ustawienie takiej dekoracji w optymalnym miejscu. Drzewko tego typu będzie się nadawać wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą niższe pomieszczenia czy ograniczony metraż. Niektórzy po prostu wolą również choinkę, która nie zajmie za dużo miejsca. Wariant o takich wymiarach będzie wyraźnie widoczny i efektowny, lecz przy tym praktyczny. Dodatkowym plusem jest to, że choinkę będzie można wygodnie przystroić, nie obawiając się o konieczność sięgania na górne gałązki z poziomu drabiny czy innego podwyższenia.

Mieszkania i mniejsze pomieszczenia w domach

Układ większości mieszkań sprawia, że trudno jest tam wstawić bardzo duże drzewko, jeżeli nie chce się zakłócić samej funkcjonalności przestrzeni. W bardzo kameralnych lokalach właściciele często decydują się nawet na kompaktowe warianty do ustawienia na stoliku, lecz w standardowym mieszkaniu z powodzeniem powinno się znaleźć miejsce na postawienie na podłodze właśnie modelu o wysokości 180 cm. Może to być optymalny wybór i przy niektórych domach, gdzie nie ma aż tak wielkiego metrażu lub ogólna powierzchnia jest duża, lecz wydzielone pomieszczenia są mniejsze lub mają nisko osadzony sufit. W takiej sytuacji powinien to być dobry wariant, ponieważ taka choinka umieszczona w okolicach narożnika pokoju będzie piękną ozdobną, która nie będzie blokowała przejścia czy przestrzeni użytkowej.

Sklepy i punkty usługowe

W sklepach czy punktach usługowych najczęściej w połowie listopada pojawiają się jakieś choinki. Jeżeli pozwala na to dostępna przestrzeń, to można zdecydować się na ustawienie takiego modelu na podłodze lub jakimś niewielkim podwyższeniu. Dzięki temu taka choinka będzie sprawiała nie tylko wrażenie dodatkowej dekoracji, ale z perspektywy klientów da poczucie prawdziwie świątecznej atmosfery, zbliżonej do tej, której doświadczają w domach.

Przestrzeń biurowa

W biurach zwykle można mówić o sporym metrażu, lecz specyfika tego miejsca sprawia, że trudno zagospodarować jakiś bardzo duży kawałek przestrzeni na dekoracje. To obszar przede wszystkim roboczy, zatem wykorzystany jest z myślą o stanowiskach pracy i rozmieszczeniu sprzętu. Z pewnością uda się jednak znaleźć powierzchnię na choinkę o takich wymiarach. Może być umieszczona w okolicach recepcji czy nawet w jakimś obszerniejszym pokoju pracowniczym, wprowadzając do wnętrza świąteczny nastrój, bez zajmowania potrzebnej przestrzeni.

Ozdobna choinka o wysokości 180 cm na pniu

W naszej ofercie znajdziesz także wyjątkową choinkę o wysokości 180 cm na pniu. Tego typu wariant ceniony jest za naturalny, ale i niebanalny wygląd. Dostępny u nas Świerk Alpejski nie jest typowym drzewkiem świątecznym do domu, choć może stanowić ciekawą alternatywę. Oczywiście można go potraktować także jako dodatkowy element ozdobny w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Nasza propozycja w tym zakresie. Gdzie ją wykorzystać?

W naszym sklepie znajdziesz drzewka na wyraźnie zaznaczonym pniu, które są doceniane za to, że wyróżniają się na tle innych. Sam pień nadaje im również pewnego naturalnego charakteru. Jeśli interesuje Cię właśnie taki model, polecamy Świerk Alpejski 180 cm, który dostępny jest w standardowej, zielonej wersji oraz w wariancie ośnieżonym. Odbiega ona wyglądem od klasycznych choinek, lecz może być właśnie sposobem na ciekawe przełamanie tradycji i wprowadzenie do wnętrza jakiejś nieszablonowej dekoracji. Może być ona alternatywą dla głównego drzewka lub posłużyć jako dodatkowy element ozdobny do wnętrza.

Choinki sztuczne do 240 cm

Wybierz choinkę sztuczną o wysokości 180 cm w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

W sklepie Wiecznie Żywe Choinki kupisz choinki sztuczne o wysokości 180 cm w różnorodnym stylu. Poszczególne warianty różnią się choćby średnicą czy samym układem i wyglądem gałązek. Możesz wybrać zatem warianty do złudzenia przypominające naturalne odpowiedniki z plantacji, ale i zdecydować się na praktyczne, węższe modele czy nawet takie w kształcie stożka. Skorzystanie z oferty sklepu internetowego jest dodatkowo korzystne, gdyż nie musisz się przejmować poszukiwaniem optymalnego drzewka w kilku punktach czy kwestią jego późniejszego przewiezienia. U nas znajdziesz wysokiej jakości warianty sztuczne, które zostaną dowiezione w wyznaczone miejsce.

Różne propozycje

W ofercie posiadamy szeroki wybór choinek o tej wysokości. Poza wspomnianymi wcześniej ozdobnymi modelami na pniu, są to drzewka bardziej kojarzące się z tradycją bożonarodzeniową. Ciekawym wyborem do domu może być choćby choinka Naturalna czy szczególnie efektowna wersja Exclusive. Dostępne są jednak i inne warianty, różniące się liczbą czy układem gałązek. Co ważne, modele o tej wysokości mogą mieć też różną średnicę - w poszukiwaniu opcji do niewielkiego metrażu warto zwrócić zatem uwagę na wąskie drzewka z serii Slim Line czy choćby model Stożek.

Dogodne zakupy

Choć nie są to jeszcze bardzo duże choinki, to drzewka o tych wymiarach są już dość pokaźne i jest to odczuwalne także w kontekście wagi. Zamawiając sztuczne choinki z naszego sklepu, masz po pierwsze gwarancję jakości, gdyż trafią do Ciebie efektowne i wytrzymałe drzewka od Adal, a do tego zamówienie takich produktów internetowo jest po prostu wygodne. Zrobisz to w wolnej chwili i nie wychodząc z domu, a sama choinka zostanie dostarczona przez kuriera do domu czy innego miejsca, jeżeli chcesz ją zamówić choćby bezpośrednio do swojego biura czy punktu sprzedażowego. Nie musisz się zatem przejmować koniecznością podróżowania czy organizowania transportu na własną rękę. Choinki mierzące 180 cm są bardzo dobrym pomysłem, jeśli zależy Ci na sporych i efektownych drzewkach, lecz takich które wciąż zmieszczą się nawet do pomieszczeń o niezbyt dużym metrażu. W naszym sklepie znajdziesz sporo modeli o tej wysokości, różniących się stylem wykonania czy średnicą, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Wiecznie Żywe Choinki.