Choinka na wysokim pniu

Choinka na wysokim pniu

Choinka na wysokim pniu to charakterystyczny wariant drzewka świątecznego. Wiele osób ceni ten element jako coś, co podkreśla naturalny styl takiej dekoracji. W tym przypadku fragment ten jest szczególnie dobrze wyeksponowany, a przy okazji dolna średnica ozdoby jest stosownie mniejsza, co ma duże zalety użytkowe. W naszym sklepie znajdziesz modele na pniu odpowiednie do przestrzeni mieszkalnych, handlowo-usługowych, a nawet ogromne warianty do przestrzeni miejskich.

Spis treści:
Jakie ma zalety?
Walory wizualne
Aspekty praktyczne
Skorzystaj z naszej oferty
Wysoki standard
Szeroki asortyment
Wybierz wersje o ogromnych rozmiarach
Dostępne modele
W jakich miejscach?

Jakie atuty ma choinka na wysokim pniu?

Choinka na wysokim pniu jest przygotowana w taki sposób, że sama podstawa jest nie tylko widoczna, ale wręcz wyeksponowana. Daje to bardzo ciekawy efekt i przemawia do wyobraźni wielu użytkowników, którzy cenią takie drzewka świąteczne. Przy okazji dolna część dekoracji jest na tyle wąska, że z powodzeniem można skorzystać z dostępnej tam przestrzeni, bez obaw ustawiając obok inne elementy wyposażenia czy dodatkowe dekoracje.

Wyraźnie zaznaczony pień i ciekawa estetyka

Pień w choinkach sztucznych dodaje takim modelom naturalnego wyglądu. Dodatkowo taka podstawa daje poczucie stabilności i solidności choinki. W sytuacji, w której gałązki zaczynają się dopiero od wyższej niż zazwyczaj części drzewka, pień jest szczególnie dobrze wyeksponowany i odgrywa tym samym jeszcze większą rolę w całej dekoracji. Z tego względu warto sięgnąć po takie wersje, ponieważ w opcjach bardziej zabudowanych igliwiem po przystrojeniu pień może być po prostu mało dostrzegalny i wielu obserwatorów niekoniecznie zwróci na niego uwagę.

Swoboda aranżacyjna

Konstrukcja drzewka z wysokim pniem ma duże znaczenie funkcjonalne, gdyż dolna przestrzeń choinki może być zagospodarowana. Może się to sprawdzić w bardziej kameralnych pomieszczeniach, ponieważ przy choince bez problemu może stać inne wyposażenie. W przeciwnym razie taki obszar może pozostać pusty, tworząc przestronny efekt, ale można go zaaranżować również innymi dekoracjami, przykładowo ustawiając pod choinką ozdobne prezenty czy inne dekoracje świąteczne.

Sztuczna choinka na wysokim pniu w naszym sklepie

W naszym sklepie kupisz sztuczną choinkę na wysokim pniu od Adal, czyli producenta, który gwarantuje odpowiednią jakość. Rzecz jasna dostępny jest także szeroki przegląd innych modeli, jeżeli ostatecznie wolisz postawić na drzewko świąteczne w nieco innym stylu. Proponujemy poza tym szereg pozostałych dekoracji, które pozwalają doskonale zaaranżować różne przestrzenie w okresie Bożego Narodzenia.

Dakota Mix PE

Wysoka jakość

Oferujemy produkty marki Adal, czyli wieloletniego producenta choinek sztucznych, który jest znany w kraju i za granicą. Dzięki temu masz pewność, że asortyment jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wysoki standard sprzedawanych przez nas choinek potwierdza to, że posiadają one certyfikat TÜV, który gwarantuje, że wyroby spełniają określone kryteria i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa. Oznakowanie to oznacza prestiżowy dowód jakości.

Wybrane propozycje

Jeżeli szukasz takiego drzewka w standardowych rozmiarach, które będą pasowały do mieszkania, domu czy choćby biura lub punktu usługowego, polecamy Ci model Dakota Mix PE. Drewniany pień jest umocowany na krzyżaku i wyraźnie zaznaczony, a gałązki rozpoczynają się nieco wyżej. Te zewnętrzne są przy tym wykonane z ekologicznego polietylenu i przy okazji świetnie się prezentują, a choinkę zagęszczają gałązki z PVC. Wariant Dakota Mix PE dostępny jest w wymiarach od 120 do 240 cm wysokości. Alternatywą jest Świerk Alpejski, czyli drzewko o charakterystycznym, strzelistym kształcie. W opcji tej gałązki zaczynają się trochę niżej, lecz wciąż pozostawiając wyeksponowany spory kawałek drewnianego pniaka. Nasz Świerk Alpejski ma od 60 do 180 cm wysokości i możesz go zamówić także w wersjach ośnieżonych. Nowością w naszej ofercie drzewek na pniu jest Olimpia, czyli piękna choinka inspirowana modelami Perfect i Dakota Mix PE, dostępna w rozmiarach 180, 210 i 240 cm.

Inne produkty

Poza choinkami na pniu polecamy oczywiście przegląd innych drzewek świątecznych, które różnią się od siebie nie tylko wysokością, ale i stylem wykonania. Nie brakuje zatem tradycyjnie wyglądających choinek i wersji mniej oczywistych czy prawdziwie ekskluzywnych, gdyż wzbogaconych jeszcze większą liczbą gałązek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w katalogach, gdzie na pewno znajdziesz idealną choinkę dla siebie. Oprócz tego w asortymencie mamy girlandy, wianki czy inne dekoracje świąteczne. W tej ostatniej kategorii odnajdziesz zjawiskowe Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk, Stroiki Wiszące, kokardy, eko bombki, a nawet dedykowany zapach świąteczny, który z pewnością pomoże w budowaniu bożonarodzeniowego nastroju.

Do wyboru także gigantyczna choinka na wysokim pniu

Choinka na wysokim pniu może sięgać nawet kilkunastu metrów. W takim przypadku sam pień robi duże wrażenie. Modele tego typu sprawdzają się doskonale w wielu przestrzeniach publicznych. Jest to związane nie tylko z ich wyglądem, ale i faktem, że nie zajmują aż tak dużo miejsca przy samej podstawie, co potrafi mieć niebagatelne znaczenie w kontekście obszarów miejskich czy sprzedażowych.

Modele gigant

Modele na pniu dostępne są również w sekcji choinek gigant, czyli takich, które osiągają ogromne rozmiary, aż do kilkunastu metrów. Ze względu na takie parametry drzewa te wykorzystywane są raczej w obszarach publicznych. W poszukiwaniu wariantu na wysokim pniu na pewno można polecić Pine Giant Tree, gdzie sam trzon jest potężny, a do tego wyeksponowany, ponieważ gałązki rozpoczynają się mniej więcej od połowy choinki. Z kolei w wersji Pine Giant Extra gałązki rozpoczynają się już trochę niżej. Choinki gigant realizujemy na zamówienie, więc z myślą o ich zakupie zapraszamy do kontaktu.

Zastosowanie

Domeną choinek gigant są takie obszary jak galerie handlowe czy place miejskie. Wersje na pniu rewelacyjnie sprawdzają się w takich lokalizacjach, ponieważ zarówno robią ogromne wrażenie, jak i pozostawiają przestrzeń do wykorzystania. W przypadku, gdy drzewko ma kilkanaście metrów, a jego gałązki rosną dopiero od mniej więcej połowy choinki, okolice pnia można zagospodarować, np. stawiając tam inne dekoracje świąteczne. Duże drzewko sztuczne na pniu będzie robiło duże wrażenie i z pewnością zachwyci wszystkich swoim wyglądem. Wysokiej jakości asortyment znajdziesz w naszym sklepie, przy czym mowa zarówno o wariantach dobrych do standardowych pomieszczeń, jak i ogromnych choinkach, które możesz zamówić z myślą o przestrzeniach publicznych. Poza wariantami na pniu w sklepie Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz wiele innych drzewek świątecznych oraz dekoracji tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.