Choinka ośnieżona mała

Choinka ośnieżona mała

Choinka ośnieżona mała może stanowić ciekawą alternatywę jako główne drzewko lub posłużyć jako dodatkowa ozdoba. W obu rozwiązaniach sprawdza się doskonale, ze względu na swoje wyjątkowe walory estetyczne. W mieszkaniach o niewielkim metrażu można wykorzystać taką wersję, gdy powierzchnia wymusza wybór niewielkiego drzewka, a wciąż chce się osiągnąć spektakularny efekt. Drzewka tego typu oraz wiele innych znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Spis treści
Wyjątkowo ozdobne warianty
Zamiast tradycyjnego drzewka
Zastosowanie
Oferta naszego sklepu
Niewielkie modele białe
Inne warianty
Specjalny bon podarunkowy

Choinka ośnieżona mała, czyli duża wartość ozdobna, mimo niewielkiego rozmiaru

Na choinkę ośnieżoną małą warto się zdecydować, nawet traktując ją jako główne drzewko świąteczne do przestrzeni mieszkalnej. Sprawdzi się to w sytuacji, gdy powierzchnia jest niewielka i wymusza zakup małego wariantu, który ustawi się przykładowo na meblu. W takiej wersji będzie on zapewniał większe wrażenia wizualne. Tego typu produkty z powodzeniem możesz jednak traktować jako uzupełniające dekoracje. Dotyczy to nie tylko obszarów prywatnych, ale i publicznych.

Zamiast standardowego drzewka w małych przestrzeniach

Obecnie na rynku nieruchomości widać tendencję do stawiania na mniejsze obiekty, zarówno jeżeli chodzi o domy, jak i mieszkania. W praktyce przestrzenie o niezbyt dużym metrażu wciąż potrafią być naprawdę funkcjonalne, lecz wymagają przemyślanych rozwiązań, także, jeżeli chodzi o dekoracje. Gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia, nawet w kameralnych mieszkaniach pojawiają się choinki, lecz mniejsze, często ustawiane na stoliku czy komodzie, a niekoniecznie rozstawiane na podłodze. Wybierając taki model, warto zadbać o utrzymanie jak największych walorów estetycznych i z tego tytułu ciekawym pomysłem może być postawienie właśnie na wariant ośnieżony. Wciąż możesz go przyozdobić, a samą swoją formą będzie on zaskakiwał we wnętrzach, mimo niewielkiego rozmiaru. To prosty sposób, żeby mimo wszystko zachwycić wszystkich domowników oraz gości.

Jako dodatkowa dekoracja

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby potraktować mniejsze modele ośnieżone jako dodatkowe ozdoby. Obecnie coraz częściej można się spotkać z tym, że oprawy świąteczne nie ograniczają się tylko do jednej, głównej choinki, ale i innych dekoracji. Mogą to być wianki czy girlandy, ale i kolejne choinki. Dbając o urozmaicenie, można wtedy zdecydować się właśnie na taką białą, jeżeli ta podstawowa jest tradycyjna. Takie wersje ustawione na meblach czy nawet parapecie z pewnością będą zachwycać swoim wyglądem. Standardowo wprowadzają też element zaskoczenia, gdyż niewiele osób spodziewa się zobaczyć takie drzewka we wnętrzach, a dobrze wykonane modele przypominają prawdziwe drzewka dopiero co przyprószone śniegiem. Jest to zatem szansa na przemycenie zimowego krajobrazu do pomieszczeń, nawet gdy w praktyce na zewnątrz wcale nie spadł śnieg, z czym coraz częściej można się spotkać w grudniu i styczniu. Przy okazji jest to szansa na stworzenie zimowego klimatu dla miłośników tej pory roku, bez względu na warunki pogodowe, jakie panują w rzeczywistości.

Choinki sztuczne małe Lena

Gdzie może się przydać?

Na pewno jest to świetny pomysł w zakresie przestrzeni typowo mieszkalnej, a więc mieszkań i domów. W ciekawy sposób mogą one jednak przyozdobić prywatne oraz publiczne gabinety usługowe, a także wszelkie inne punkty sprzedażowe. W takich miejscach też umieszcza się w końcu dekoracje świąteczne, zwykle niezbyt duże gabarytowo, żeby nie zajmować potrzebnej powierzchni użytkowej. Kompaktowe, białe wersje mogą być zatem doskonałym wyborem w zakresie umieszczenia ich gdzieś z boku na elementach wyposażenia lub przy oknach, ale i przykładowo na ladach lub witrynach sklepowych. W stylowy sposób można nimi przystroić również przestrzenie biurowe, zarówno w zakresie samych pomieszczeń pracowniczych, jak i recepcji oraz poczekalni.

Choinka ośnieżona mała i nie tylko w Wiecznie Żywe Choinki

W naszym sklepie znajdziesz choinkę ośnieżoną małą, nieco większe modele, ale i oczywiście szeroki wybór różnego rodzaju innych drzewek świątecznych. Różne rozmiary i style wykonania sprawiają, że można wybrać wariant optymalny w zasadzie do każdej przestrzeni. Wprowadziliśmy również dodatkową opcję bonu, który można wykorzystać na produkty dostępne w naszej ofercie. To ciekawy pomysł choćby na prezent świąteczny lub urodzinowy.

Białe drzewka w naszym asortymencie

Posiadamy duży wybór ośnieżonych drzewek do 240 cm. Spośród nich są typowo niewielkie rozmiarowo warianty, sięgające przykładowo do metra wysokości. Jeśli szukasz czegoś klasycznego w małym wymiarze, polecamy model Mini, o prostej formie, dostępny w wersjach 40, 60 i 80 cm. Jeśli oczekujesz dość tradycyjnej choinki białej w nieco większej formie, dobrym wyborem będzie wariant Olivia, sięgający od 120 do 240 cm. Polecamy również jeszcze bardziej ozdobne modele ośnieżone, a więc Świerki Alpejskie na pniach i drewnianych stojakach czy Drzewka Alpejskie W Jucie, czyli ozdobę złożoną z kombinacji trzech małych drzewek umieszczonych na jednej podstawie. Oprócz tego w ofercie mamy choinkę ośnieżoną Noel, która jest nowością w naszym sklepie.

Szeroka oferta innych drzewek

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór choinek, nie tylko ośnieżonych, ale również tradycyjnych, zielonych modeli. Dostępnych jest przy tym mnóstwo rodzajów, odbiegających od siebie stylem czy wykorzystanymi do produkcji materiałami. Rzecz jasna oferujemy przy tym bardzo szeroki zakres, jeżeli chodzi o rozmiary drzewek świątecznych, od naprawdę niewielkich, po ogromne modele Gigant, dedykowane przede wszystkim użytkowi w kontekście galerii handlowych czy obszarów publicznych, takich jak rynki oraz place miejskie. Wszystkie produkty to choinki marki Adal, czyli firmy o ogromnym doświadczeniu i renomie, co jest gwarancją najwyższej jakości asortymentu. Poza samymi drzewkami proponujemy girlandy, wianki oraz inne dekoracje świąteczne, dostępne w katalogach na stronie.

Bon podarunkowy

Nie masz pomysłu na trafiony prezent świąteczny czy nawet urodzinowy dla osoby świętującej właśnie w ostatnich miesiącach roku? Wprowadziliśmy opcję bonu podarunkowego, który jest świetną koncepcją, jeżeli chodzi o upominek, który na pewno będzie trafiony. Bon dostępny jest w sześciu nominałach: 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł, 1000 zł, 1500 zł. Można go wykorzystać na jeden lub więcej produktów z oferty naszego sklepu, podczas jednych zakupów. Bon jest ważny przez sześć miesięcy od momentu jego zakupu. Kompaktowe białe drzewko może być intrygującym pomysłem w kameralnych mieszkaniach, domach, obiektach usługowych czy biurowych. Można je wybrać zamiast standardowego drzewka lub wykorzystać je jako uzupełniającą ozdobę, która zapewni wspaniałą oprawę świąteczną. Zachęcamy do wybrania takich lub innych modeli z naszej oferty, w której znajdziesz oprócz tego możliwość nabycia specjalnego bonu podarunkowego.