Choinka sztuczna żyłkowa

Choinka sztuczna żyłkowa

Choinka sztuczna żyłkowa to wariant drzewka, który wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem. Takie modele były popularne przed laty, a obecnie powracają do łask, choć w nowej i bardziej dopracowanej odsłonie. Dzięki temu możesz się cieszyć ich piękną estetyką, a w kategorii tej widać już zdecydowanie mniej wad użytkowych, które były dostrzegalne w tego typu drzewkach w przeszłości. Wysokiej klasy drzewka sztuczne i dekoracji marki Adal znajdziesz w naszym sklepie.

Spis treści:
Co ją charakteryzuje?
Specyfika
Użytkowanie
Wybrane modele w naszej ofercie
Co jeszcze mamy do zaoferowania?
Inne drzewka
Pozostałe ozdoby

Co warto wiedzieć o choince sztucznej żyłkowej?

Choinka sztuczna żyłkowa wyróżnia się przede wszystkim gęstością. Wynika to w praktyce nie tyle z ilości samych gałązek, co charakterystyki przygotowanej imitacji igliwia, która stwarza takie wrażenie wizualne. Aspekty dekoracyjne są głównym atutem takich modeli, a obecny poziom technologiczny ich produkcji pozwolił wyeliminować pewne mankamenty funkcjonalne. Kilka wariantów takich drzewek świątecznych w różnych wysokościach znajdziesz w naszej ofercie.

Czym się wyróżnia?

Drzewka żyłkowe zawdzięczają swoją nazwę temu, że posiadają w rzeczy samej tipsy wykonane z żyłki, które docelowo mają przypominać igły. Przekłada się to na wrażenie, że gałązki są gęste i bardziej puszyste od tych, w których zastosowano wyłącznie PVC lub polietylen. Modele te były szczególnie popularne przed laty, lecz ostatnimi czasy widać wyraźnie, iż znów zyskują coraz większe uznanie klientów.

Kwestia użytkowa

W przypadku wariantów żyłkowych zwykło się mówić, że o ile pięknie się prezentują, to przez swoją specyfikę mają też jednak pewne problemy użytkowe. Głównym wyzwaniem jest to, że żyłkowe tipsy nie są uważane za aż tak trwałe, jak te przygotowane z innych materiałów. Użytkownicy mają zatem często sporo obaw o to, czy sztuczne igliwie nie będzie z czasem odpadać po kolejnym złożeniu i rozstawieniu choinki. Ten aspekt przesądził o tym, że przez pewien czas modele żyłkowe straciły trochę na popularności, lecz warto przy tym zaznaczyć, że obecna technologia i połączenie w produkcji różnych materiałów sprawia, że nowoczesne drzewa żyłkowe są naprawdę wytrzymałe i mogą stać przez długi czas. Rozpatrując kwestie funkcjonalne, warto na pewno wspomnieć, że gęstość i puszystość gałązek w modelach żyłkowych sprawia, że niektóre z nich bywają trochę trudniejsze w przystrojeniu. Z drugiej strony, jeżeli już uda się ładnie ozdobić taką choinkę, z pewnością da to fantastyczny efekt wizualny.

Żyłkowe drzewka

Nasze propozycje

Mamy dobre informacje dla osób zainteresowanych nowoczesnymi i dobrymi jakościowo drzewkami żyłkowymi, ponieważ modele te mamy w ofercie sklepu Wiecznie Żywe Choinki. Zwolennikom naturalności i klasyki, a co za tym idzie tradycji, na pewno przypadnie do gustu choinka żyłkowa Carmen, która dostępna jest w rozmiarach od 120 do 240 cm. W wariancie tym zastosowano unikalny Quick Distribute System, który znacząco ułatwia montaż i demontaż dekoracji. Inną ciekawą propozycją w tej kategorii jest choinka żyłkowa Royal, która jest bardzo gęsta i do złudzenia przypomina żywe odpowiedniki. Jest ona dostępna w czterech rozmiarach: 150, 180, 210 i 240 cm. W tym przypadku również wykorzystano funkcjonalny Quick Distribute System. Osobom nastawionym na szczególne walory estetyczne polecamy Rocky Mix PE, czyli unikalną choinkę złożoną z trzech typów gałęzi: z PVC, polietylenu i żyłki. Gałęzie są długie i widać na nich gustowny efekt cieniowania, co przekłada się na ekskluzywny wręcz wygląd tego modelu, dostępnego w wysokości od 120 do 240 cm.

Co jeszcze, poza choinką sztuczną żyłkową, znajdziesz w naszej ofercie?

W Wiecznie Żywe Choinki kupisz żyłkową choinkę sztuczną, ale jest to oczywiście tylko część dostępnego u nas asortymentu. Posiadamy najróżniejsze choinki z PVC i PE, które występują w niemalże dowolnych rozmiarach, od kameralnych dekoracji, po olbrzymie wersje do użytku publicznego. Wszystkie nasze choinki łączy najwyższa jakość wykonania, czego dobitnym potwierdzeniem jest certyfikat TÜV, który został przyznany tym wyrobom. Oznacza to, że spełniają one wysokie standardy produkcji, więc możesz liczyć na bezpieczne użytkowanie takich produktów i cieszenie się ich pięknym wyglądem przez długi czas. Polecamy także sięgnięcie po inne ozdoby świąteczne, które prezentujemy w naszych katalogach.

Inne drzewka

Poza wariantami żyłkowymi w naszym sklepie odnajdziesz oczywiście ogromny wybór innego rodzaju choinek, w tym klasycznych z PVC, które są obecnie naprawdę wysokiej jakości, świetnie się prezentują i gwarantują dużą trwałość. Posiadamy do tego duży wybór choinek MIX PE, czyli takich, w których zewnętrzne gałązki wykonywane są z polietylenu. To materiał, który doskonale wręcz imituje naturalne igliwie, a do tego jest przyjemny w dotyku i nadaje się w pełni do recyklingu, co dodaje mu ekologicznego charakteru. W katalogach znajdziesz choinki o różnym stylu wykonania, jak i w zasadzie o dowolnych rozmiarach, od małych drzewek, które można postawić na meblach, po potężne, kilkumetrowe choinki. Jeszcze większe modele dostępne są w kategorii choinek Gigant, które pojawiają się w przestrzeniach miejskich czy choćby galeriach handlowych. Jest to towar na zamówienie, więc w celu jego zakupu zachęcamy do kontaktu.

Girlandy i wianki

Oprócz choinek mamy do dyspozycji inne absolutnie klasyczne ozdoby bożonarodzeniowe, takie jak girlandy czy wianki. Wykorzystuje się je do ozdabiania różnych części domów i mieszkań, ale bardzo chętnie sięgają po nie również właściciele restauracji, punktów handlowo-usługowych, ale też biur czy galerii sprzedażowych. Dużym plusem takich dekoracji jest to, że można z nich korzystać wielokrotnie, a do tego nie będzie się z nich odpadać igliwie, co jest ogromnym problemem, jeżeli chodzi o naturalne ozdoby wykonane z prawdziwych gałązek.

Dekoracje świąteczne

W kategorii Dekoracji świątecznych znajdziesz inne ciekawe ozdoby, które mamy do zaoferowania. Spore wrażenie robi na pewno Gwiazda Królewska, ale duże możliwości aranżacyjne stwarzają również Kule Jeżyk czy Stroiki Wiszące. W tym rejonie naszego sklepu możesz również wybrać kokardy czy zgodne z naturą eko bombki. Proponujemy poza tym świąteczny zapach, który pozwala wprowadzić do wnętrza aromaty, a co za tym idzie atmosferę, która kojarzy nam się z okresem Bożego Narodzenia. Drzewko żyłkowe ma dużo atutów wizualnych, które przemawiają do sporego grona osób poszukujących tego typu drzewek świątecznych. Zarówno takie modele, jak i szeroki wybór choinek PVC i PE pojawia się w naszym sklepie wraz z możliwością dobrania do tego różnego rodzaju innych dekoracji bożonarodzeniowych. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty Wiecznie Żywe Choinki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.