Producent choinek

Producent choinek

Producent choinek powinien dbać o najwyższe standardy, które pozwolą na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Te dotyczą nie tylko kwestii estetycznych, ale i tego, żeby produkty były wygodne w użytkowaniu oraz wytrzymałe. Możesz na to liczyć w przypadku dostępnego w naszym sklepie asortymentu marki Adal, która oferuje zróżnicowane i dobre gatunkowo produkty bożonarodzeniowe.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
O firmie
Różne drzewka świąteczne
Olbrzymie wersje
Inne dekoracje
Postaw na ekologiczne produkty
Propozycje
Co przemawia za ich wyborem?

Zamów produkty polskiego producenta choinek sztucznych na pniu w naszym sklepie

Adal to polski producent choinek sztucznych na pniu oraz innych wariantów, przy czym wszystkie łączy najwyższa jakość. Dzięki temu możesz liczyć na modele, które zachwycają i do złudzenia przypominają prawdziwe drzewka świąteczne. Asortyment tej marki znajdziesz w rozbudowanej ofercie sklepu Wiecznie Żywe Choinki. Jest to bardzo ciekawa alternatywa względem kupowania co sezon świeżych choinek, które wymagają późniejszego podlewania i codziennego sprzątania opadającego igliwia.

O marce

Historia Adal sięga 1997 roku, a każdy kolejny wiązał się z dalszym rozwojem. W tym czasie firma pokonała drogę od rodzinnego biznesu do jednego z największych producentów w kraju i międzynarodowego przedsiębiorstwa. Ostatnich kilka lat przyniosło przeprowadzenie się do nowego, świeżo wybudowanego biura oraz otworzenie nowej hali magazynowej i produkcyjnej. Z perspektywy kupujących kluczowe jest jednak to, że całe to doświadczenie jest widoczne w stale rosnącym poziomie produktów. Dobrze świadczy o tym fakt, że oferowany przez nas asortyment Adal posiada prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland. Oznacza to, że wyroby przeszły pomyślnie proces certyfikacji, w którym w kompleksowy sposób ocenia się poziom jakości oraz bezpieczeństwa, a ostatecznie oznakowanie otrzymują tylko produkty spełniające wszystkie rygorystyczne kryteria.

Różnorodne choinki

Charakterystyczne dla oferty Adal w naszym sklepie jest duże zróżnicowanie, jeżeli chodzi o rodzaje choinek. Dla przejrzystości i wygody podzieliliśmy je w katalogu w ramach jasnych kategorii, które ułatwiają poszukiwanie odpowiedniego modelu. Jeżeli potrzebujesz czegoś kompaktowego do niewielkiego mieszkania czy punktu usługowego, sprawdź choinki sztuczne małe do 80 cm. Jeżeli potrzebujesz czegoś o średnich wymiarach, coś dla siebie znajdziesz wśród choinek sztucznych PVC do 240 cm czy choinek sztucznych żyłkowych do 240 cm. Oferujemy także ozdobne choinki sztuczne ośnieżone do 240 cm PVC i MIX PE oraz wyjątkowe choinki sztuczne na pniu do 240 cm, w których same pniaki są wykonywane z naturalnego drewna. W asortymencie posiadamy do tego duże choinki sztuczne od 270 cm do 500 cm. Co ważne w obrębie każdej z podanych kategorii odnajdziesz do tego po kilkanaście modeli, które odbiegają od siebie dokładnym stylem wykonania, a więc choćby natężeniem gałązek czy układem i długością igliwia.

Choinki gigant

W ofercie naszego sklepu znajdziesz do tego flagowe produkty Adal, choć ze względu na gabaryty wykorzystywane już raczej w przestrzeniach publicznych. Mowa o choinkach gigant, gdzie dostępne są warianty Standard, Exclusive, Exclusive Slim, Moje Drzewko, Sosna na pniu oraz Sosna na pniu Extra. Są to drzewa świąteczne osiągające od kilku do kilkunastu metrów, a w przypadku niektórych modeli maksymalna wysokość przekracza wręcz dwadzieścia metrów. Wszystkie produkty z serii gigant są realizowane na zamówienie, zatem osoby zainteresowane tym asortymentem zapraszamy do kontaktu.

Choinki sztuczne PVC

Pozostała oferta

Choć Adal to przede wszystkim producent choinek, nie jest to jedyny asortyment, ponieważ nie brakuje i innych dekoracji od tej marki, które warto uwzględnić w przygotowywanych oprawach z okazji Bożego Narodzenia. Są to choćby tradycyjne girlandy i wianki, lecz w wydaniu sztucznym, które będzie bardziej funkcjonalne i może być użytkowane przez wiele lat, w przeciwieństwie do wariantów przygotowywanych z prawdziwego igliwia. Dla wygody osób planujących większe oprawy przygotowaliśmy obecnie w ofercie specjalne sety dekoracyjne, które posiadają od razu komplet złożony z choinki, wianka i girlandy. Osobom zainteresowanym gotowymi rozwiązaniami polecamy do tego propozycje choinek sztucznych z oświetleniem LED czy choinek sztucznych w dekoracji.

Adal to również producent choinek PE

Producent choinek PE wykorzystuje do przygotowania produktów polietylen, czyli odmianę tworzywa sztucznego, która doskonale nadaje się do takich celów. Jego zastosowanie wciąż pozostaje tymczasem swego rodzaju nowością, która mocno odmieniła rynek, nadając wyrobom zupełnie nowej klasy. Warianty z tej kategorii od marki Adal są dostępne w naszym sklepie i sprawdzą się nawet dla najbardziej wybrednych oraz wymagających nabywców.

Oferta w tym zakresie

W poszukiwaniu takich modeli zapraszamy do sekcji choinek sztucznych Premium PE do 240 cm. Znajduje się tam kilkanaście wersji, które odróżniają się detalami estetycznymi. Łączy je jednak fakt, że zewnętrzne gałązki są pokryte właśnie igliwiem sztucznym z polietylenu, co zapewnia fantastyczne walory wizualne. Dla podkreślenia efektowności takich dekoracji zostają one zagęszczone dodatkowo klasycznymi gałązkami z dobrego jakościowo PVC. Z myślą o dość tradycyjnych i rozłożystych drzewkach możemy polecić wersje Noel MIX PE, Premium MIX PE, Rocky MIX PE czy Nevada MIX PE. Gaia MIX PE to z kolei wyjątkowe drzewko świąteczne w drewnianej skrzyni. Nawiązanie do nieco większej egzotyki zapewniają modele Tajga MIX PE, Tajga II MIX PE i Tundra MIX PE. Venus MIX PE i Silhouette MIX PE posiadają z kolei dość smukłą i równą linię, a szczególnie ten drugi model gwarantuje pomniejszoną średnicę, nadając się nawet do wąskich pomieszczeń. Bardzo ciekawą propozycją jest choinka Daglezja MIX PE.

Dlaczego warto je wybrać?

Stwierdzenie, że polietylen zrewolucjonizował segment choinek sztucznych nie byłby wcale nadużyciem, szczególnie w czasach, gdy tak dużo mówi się o odpowiedzialności ekologicznej. Podstawowym atutem tego materiału jest fakt, że jego kolor i faktura pozwalają jeszcze lepiej odwzorować specyfikę igliwia, przez co wykonane z niego modele doprawdy trudno odróżnić od żywych choinek. Bardzo ważne jest jednak to, że polietylen nadaje się w pełni do recyklingu, w związku z czym po zakończeniu użytkowania choinki produkt nadaje się do dalszego przetwarzania i może powrócić do obiegu w innej formie. Jest to kolejny atut ekologiczny, a trzeba pamiętać, że już sam wybór modeli sztucznych jest pod tym względem naprawdę odpowiedzialny, ponieważ w ciągu kilku lat korzystania z takiego wyrobu przyczyniasz się do generowania mniejszej ilości zanieczyszczeń niż miałoby to miejsce w przypadku hodowania i transportowania kolejnych żywych drzewek, które trzeba kupować co roku. Producent choinek Adal to doświadczona marka, gwarantująca wysoką jakość usług i przede wszystkim samych produktów. Asortyment tej firmy znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki, zarówno w kontekście drzewek świątecznych, jak i innych dekoracji bożonarodzeniowych.