Choinki 120 cm

Choinki 120 cm

Choinki 120 cm nie są specjalnie wysokie, ale mogą stanowić piękną dekorację. Sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest nieco ograniczona. Takich kompaktowych rozmiarów drzewko może przyjąć różny charakter. Najlepiej postawić na dobrej jakości modele sztuczne, które będą zachwycały wyglądem i praktycznym charakterem przez długi czas. Zachęcamy do wybrania tych dostępnych w naszym sklepie - Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści:
Nasze propozycje sztucznych drzewek
Różnorodność użytych materiałów
Ciekawe warianty z elementami drewna
Propozycje
Charakterystyka
Wyjątkowe wersje z imitacją śniegu
Dostępne modele
Nietypowe warianty

Choinki sztuczne jak żywe o wysokości 120 cm w naszym sklepie

Choinki sztuczne jak żywe o wysokości 120 cm są świetną alternatywą dla swoich żywych odpowiedników. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej klasy drzewka PE, a dla zwolenników gotowych rozwiązań - choinki ubrane, czyli z dopasowanymi do nich dekoracjami. Wszystkie drzewka świąteczne z naszej oferty posiadają oznakowanie TÜV Rheinland. Jest to potwierdzenie, że produkty przeszły pomyślnie proces certyfikacji, gwarantujący, że taki wyrób spełnia kryteria dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Różnorodność użytych materiałów

Obecnie możesz wybierać spośród drzewek sztucznych wykonywanych z różnych materiałów. Możesz postawić na standardowe choinki sztuczne PVC, które zachowują atrakcyjne proporcje pomiędzy przystępną ceną i oferowaną jakością. W sekcji tej masz do wyboru kilkanaście modeli, więc na pewno znajdziesz wymarzone drzewko świąteczne. Dla zwolenników klasyki sprawdzą się choinki: Lena, Verona, Perfect, Carmen, Exclusive, Millenium czy Naturalna. Wersje Silhouette i Slim Line będą optymalne, gdy lubisz smukłą linię choinki lub po prostu poszukujesz drzewka o mniejszej średnicy. Sporą popularnością cieszą się znów choinki sztuczne żyłkowe, pośród których też znajdziesz warianty w wysokości 120 cm: Rocky MIX Tree i Carmen MIX Tree. Jeśli szukasz najwyższej jakości, sprawdź z kolei ofertę choinek sztucznych Premium PE. Znajdziesz tam drzewka, w których wykorzystano dodatkowo gałązki z PE, które nadają się do recyklingu, więc mają bardziej ekologiczny charakter. Ich największym atutem jest jednak to, że jeszcze lepiej imitują wygląd naturalnych choinek. W tej kategorii możesz wybierać spośród dość tradycyjnie wyglądających modeli, jak: Noel MIX PE, Premium MIX PE, Rocky MIX PE, Nevada MIX PE, Venus MIX PE czy Silhouette MIX PE. Mniej typowym, ale równie trafnym wyborem, będą choinki: Tajga II MIX PE czy Tundra MIX PE.

Czy warto postawić na choinkę sztuczną o wysokości 120 cm przypominającą świerk na pniu?

Choinka sztuczna o wysokości 120 cm przypominająca świerk na pniu to unikalna propozycja, która spodoba się wielu osobom. Jest to ciekawa opcja dla osób, które poszukują mniej oczywistych rozwiązań. Modele sztuczne z elementami z prawdziwego drewna zyskują na popularności. W naszej ofercie odnajdziesz parę propozycji takich właśnie choinek, które możesz dopasować do swojego wnętrza tak, by było bardziej oryginalne.

Choinki sztuczne PVC 120 cm

Co mamy do zaoferowania?

Kilka ciekawych wariantów znajdziesz w naszym sklepie w kategorii choinek sztucznych na pniu do 240 cm. Intrygującym wyborem będzie Świerk Alpejski 120 cm, czyli drzewko osadzone na drewnianym pniu, które zostało stworzone w stylu nawiązującym do alpejskich krajobrazów. Gałązki są tym samym strzeliste i nieco dłuższe, opadając atrakcyjnie w dół, co przekłada się na duże walory estetyczne tego modelu. Jeśli preferujesz coś bardziej typowego i kojarzącego się z tradycyjnymi u nas choinkami, wybierz model Dakota MIX PE. Wariant ten posiada drewniany pień i krzyżak, a wśród gałązek wymieszane zostały te z PVC i PE, co daje efekt wyjątkowej naturalności, a przy tym nadaje drzewku atrakcyjną gęstość.

Czym charakteryzują się takie drzewka świąteczne?

Pień jest elementem, który wydaje się być zarezerwowany dla naturalnych drzewek świątecznych. Obecne technologie i rozwiązania produkcyjne odmieniły jednak postrzeganie tej kwestii. Najlepsi producenci choinek sztucznych nie mają problemu z połączeniem gałązek wykonanych ze sztucznych materiałów z podstawą, jaką będzie pień przygotowany z prawdziwego drewna. Właśnie z takie modele od marki Adal znajdziesz w naszym sklepie. W praktyce takie warianty prezentują się jeszcze bardziej jak żywe, wprowadzając przy okazji pewien aspekt obcowania z naturą, nawet gdy wybierzesz choinkę sztuczną. Wyraźnie zaakcentowany pniak przekłada się do tego na pewną wizualną solidność całego drzewka, nawet jeżeli nie jest ono przesadnie duże tak, jak ma to miejsce w przypadku wersji o 120 cm wysokości.

A może biała choinka 120 cm?

Biała choinka 120 cm to wybór dla osób odważnych, lubiących nieszablonowe akcenty w swoich wnętrzach. Mamy kilka propozycji w obrębie takich drzewek, więc na pewno znajdziesz taką, która będzie odpowiadać oczekiwaniom. Pomimo niezbyt dużego rozmiaru, taka dekoracja będzie niezwykle wyrazista. Taki element stanowi do tego pewien punkt zaskoczenia, ponieważ goście nie spodziewają się tego typu akcentu w zamkniętych przestrzeniach.

Dostępne modele

Stosowne propozycje odnajdziesz w kategorii choinek sztucznych ośnieżonych do 240 cm PVC i MIX PE. Jeśli szukasz czegoś klasycznego, ale w wydaniu ośnieżonym, doskonałym wyborem będzie choinka sztuczna ośnieżona MIX PE Noel 120 cm lub ośnieżony model Olivia 120 cm. Model ośnieżny Yukon jest nieco węższy, przy czym dostępne rozmiary zaczynają się od 150 cm. Będzie to jednak dobry wybór, gdy dysponujesz trochę wyższym, ale mniejszym metrażowo pomieszczeniem. W poszukiwaniu czegoś mniej tradycyjnego, możesz się zdecydować na Świerk Alpejski Ośnieżony.

Nietypowe warianty ośnieżone

Efekt ośnieżenia jest czymś zarezerwowanym dla choinek sztucznych. W przypadku naturalnych drzewek takie obrazki można dostrzec tylko w lesie lub ewentualnie udając się na plantację choinek w okresie zimowym. Tymczasem w przypadku sztucznych drzewek można się cieszyć choinką, która wygląda jak przyniesiona prosto z zimowego lasu. Co więcej taka choinka może stanąć w pobliżu źródeł ciepła, w tym nawet kominka, gdzie będzie się prezentować szczególnie okazale. Białe choinki nie tylko nie wychodzą z mody, ale wręcz stają się ostatnimi laty coraz popularniejsze. Wynika to z ich coraz lepszego wyglądu, ale i faktu, że takie modele potrafią się odnaleźć doskonale w nowocześnie urządzonych wnętrzach, gdzie nie zawsze pasują już klasyczne zielone drzewka. Choinka ośnieżona stwarza też spore możliwości aranżacyjne. Sama w sobie jest piękna i zaskakująca, więc można ją zostawić nawet bez dekoracji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby ją przystroić i można to zrobić na różne sposoby. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, ale z poszanowaniem tradycji, wciąż możesz na niej umieścić czerwone czy złote dekoracje. Z kolei do minimalistycznych aranżacji często pasuje biała choinka przyozdobiona w subtelne, srebrne dekoracje. Choinki sztuczne 120 cm to drzewka, które nie są przesadnie duże, ale są już wyraziste i wnoszą do wnętrz dużą wartość dekoracyjną. W naszym sklepie znajdziesz szeroki przegląd tego typu propozycji, w tym choinek różniących się nie tylko stylem, ale i materiałami, z jakich zostały wykonane. Jeśli szukasz czegoś mniej typowego, możesz się pokusić o wybór dekoracji w tym rozmiarze, które zostały przygotowane z drewnianym pniem czy efektem ośnieżenia gałązek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.