Lena

Szeroki wybór rozmiarów choinek sztucznych LENA do 240 cm. Idealne do mniejszych przestrzeni bądź jako dodatek do kompozycji z większymi choinkami. Są to choinki z klasycznym zagęszczeniem gałązek z ułożeniem igieł imitującym polski świerk. 

Choinki sztuczne do 240 cm LENA pasujące do każdego wnętrza

Małe wnętrza już nie muszą stanowić przeszkody do uzyskania magicznej atmosfery w okresie świątecznym. Dzięki naszej bogatej ofercie choinek do 240 cm, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wielkość oraz rodzaj choinki. Wszystkie nasze choinki produkowane są z polietylenu, czyli surowca, który podlega całkowitemu recyklingowi. Mimo to, materiał ten wyjątkowo dobrze utrzymuje swą nasyconą kolorystykę i kształt przez długi czas. Dodatkowym aspektem zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym jest długotrwałość naszych choinek. Zakup jednej wyrównuje się pod względem szkodliwości środowiskowej z zakupem żywego drzewka już po trzech latach. Jest to bardzo ważna zaleta naszych choinek ze względu na coraz bardziej popularną ideę „less waste”, która polega na minimalizowaniu odpadów z uwagi na zanieczyszczenie środowiska. Przy odpowiednim przechowywaniu choinek, mogą one nam służyć za dekorację przez długie lata. Nasze produkty posiadają unikalny system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM, dzięki któremu choinkę można złożyć i rozłożyć zaledwie jednym ruchem. Dzięki temu z łatwością spakujesz swoje dekoracje w oczekiwaniu na następny sezon świąteczny.

Unikalny design

Lena to klasyczna choinka pasująca do każdego wnętrza. Stanowi doskonałą podstawę każdej świątecznej aranżacji. Równomiernie rozłożone gałązki i igiełki w elegancki sposób podkreślają blask świateł i kolor bombek o różnych fakturach i rozmiarach. Dodatkową zaletą naszych produktów, jest możliwość ułożenia poszczególnych gałązek wedle upodobań i wymogów wybranej dekoracji świątecznej. Twoja choinka może się zmieniać z sezonu na sezon w zależności od twojej wizji dekoracji na dany sezon świąteczny. Dzięki dodatkowym wzbogaceniu gałązek folią w kolorze kory choinka wygląda bardziej naturalnie i interesująco. Osiągniesz naturalny i rustykalny efekt bez konieczności ścinania drzewka rosnącego w lesie. Zastosowane dłuższe igły na gałązkach stanowią solidną podstawę do zawieszenia różnego typu bombek, zarówno tych mniejszych i większych jak i tych o nietypowych kształtach. Nie musisz się martwić, że cenne pamiątki rodzinne spadną z choinki ponieważ będą one pewnie zawieszone na gałązkach naszych choinek.