Hurtownia choinek sztucznych na pniu

Hurtownia choinek sztucznych na pniu

Hurtownia choinek sztucznych na pniu przygotowuje drzewka dostosowane do wymagań współczesnych klientów. Takie modele choinek są poszukiwane przez wiele osób. Szczególnie doceniane są te, w których trzon zostaje rzeczywiście wykonany z prawdziwego drewna, a takie rozwiązania stosują najlepsi producenci, jak m.in. marka Adal, którego produkty znajdziesz w naszym sklepie - Wiecznie Żywe Choinki. Jeśli szukasz takiej choinki, u nas z pewnością znajdziesz odpowiedni wariant do swojego wnętrza.

Spis treści:
Nasza oferta
Do 240 cm
Modele gigant
Dlaczego takie wersje cieszą się dużą popularnością?
Estetyka
Opłacalność
Atuty użytkowe
Jak udekorować?

Asortyment hurtowni choinek sztucznych na pniu w naszym sklepie

Hurtownia choinek sztucznych na pniu może przygotować różnego rodzaju drzewka w takim stylu. Tak jest też w przypadku Adal, czyli producenta, którego produkty kupisz w naszym sklepie. Dostępne u nas drzewka charakteryzują się autorskimi rozwiązaniami tej firmy, pozwalającymi w prosty sposób składać i rozkładać choinki. Ułatwia to ich ustawianie oraz późniejsze przechowywanie pomiędzy sezonami. Sporym atutem produktów jest również certyfikat o niepalności. Produkty z naszego asortymentu posiadają oznaczenie TÜV Rheinland, czyli przeszły pomyślnie proces certyfikacji. Stanowi to gwarancję jakości i bezpieczeństwa takich wyrobów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w na naszej stronie.

Do 240 cm

Drzewka do 240 cm należą do najczęściej wybieranych modeli do domów czy mieszkań, ale i wielu punktów handlowo-usługowych. Oprócz choinek PVC, MIX PE czy żyłkowych w takich rozmiarach posiadamy też kilka propozycji choinek sztucznych na pniu do 240 cm. Jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego w takim wydaniu, możesz postawić na model Olimpia. Jest on dostępny w rozmiarze: 180, 210 i 240 cm. Ciekawym wyborem będzie wersja Dakota MIX PE, czyli drzewko na pniu, które zostało przygotowane z wykorzystaniem gałązek z polietylenu. Dzięki temu igliwie jeszcze lepiej oddaje wygląd tego prawdziwego. Całość jest zagęszczona gałązkami PVC, przez co dekoracja jest niezwykle bujna i piękna. Podobnie jak w przypadku modelu Olimpia, bazą choinki są pień i krzyżak z drewna. Wariant Dakota jest dostępny w wielu rozmiarach: 120, 150, 180, 210 i 240 cm. W tej kategorii choinek mamy do zaoferowania też coś mniej standardowego, a mianowicie Świerk Alpejski. Wyróżnia go strzelista forma i gałązki mocno opadające w dół. Nawiązuje to do widoków, które można zobaczyć podczas wizyty w Alpach. Świerk Alpejski kupisz u nas w pięciu rozmiarach: 60, 90, 120, 150 i 180 cm. Oprócz tego dostępny jest Świerk Alpejski Ośnieżony, czyli wspomniany wcześniej model, ale w wydaniu z gałązkami, które są pokryte imitacją śniegu. Dzięki temu drzewko jest zaskakujące i nieszablonowe. Taki wariant proponujemy w rozmiarach: 60, 90, 150 lub 180 cm.

Modele gigant

W naszym sklepie znajdziesz również kategorię choinek gigant, czyli takich o ogromnych niestandardowych rozmiarach, osiągających od kilku do nawet kilkunastu metrów. Ze względu na swoje gabaryty, takie drzewa świąteczne wykorzystuje się już raczej w przestrzeniach publicznych. Mogą być one elementem opraw miejskich czy wystroju bożonarodzeniowego galerii handlowych. Choinka gigant Moje Drzewko posiada igliwie montowane bezpośrednio na głównym trzpieniu, który jest dodatkowo pokryty imitacją kory drzewnej. Ta, prześwitująca pomiędzy gęstymi gałązkami, podstawa choinki przypomina dość mocno prawdziwy pień. W poszukiwaniu takich naturalnych wersji szczególną uwagę warto też zwrócić na modele Choinka gigant Sosna na pniu i Choinka gigant Sosna na pniu Extra. W przypadku tej pierwszej gałęzie rozpoczynają się mniej więcej od połowy pnia, a w drugim wydaniu trochę niżej. Wszystkie choinki z kategorii gigant realizujemy na zamówienie, zatem w celu ich zakupu, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego oferty hurtowni choinek sztucznych na pniu są teraz tak chętnie wybierane?

Hurtownia choinek sztucznych na pniu przygotowuje drzewka, które swoim wyglądem mogą przypominać do złudzenia ich naturalne odpowiedniki. Z dobrej jakości produktów można korzystać wiele sezonów i w takiej perspektywie czasowej staje się to korzystne dla środowiska. W przeciwnym razie każdego roku trzeba by było kupować żywe drzewka, wycinając je i transportując. W takiej sytuacji kilka takich naturalnych choinek okazuje się generować porównywalną lub większą ilość zanieczyszczeń niż jeden model sztuczny. To nie jedyny argument, który przemawia jednak za takim wyborem.

Choinki żyłkowe

Nowoczesne podejście z poszanowaniem tradycji

Wariant sztuczny, który powstaje jednak z dodatkiem pnia z prawdziwego drewna, stanowi w pewnym stopniu hybrydę. Jednocześnie jest to ukłon w stronę tradycji, ponieważ większości osób drzewko świąteczne kojarzy się jednak z takim na pniu. Wbrew pozorom takie choinki doskonale odnajdują się w wielu nowoczesnych nurtach dekoratorskich. Często pasują do nich nawet lepiej niż standardowe wersje sztuczne. Można się o tym przekonać na przykład we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim.

Opłacalność

Wieloletnia perspektywa wykorzystywania takiej choinki sprawia, że jest to wybór odpowiedzialny ekologicznie, ale do tego atrakcyjny ekonomicznie. Jednorazowo jest to większy wydatek niż na jedno drzewko żywe, ale koszt sztucznej wersji rozkłada się na cały okres użytkowania, podczas którego kupiłoby się przynajmniej kilka naturalnych drzewek. Dlatego w praktyce okazuje się, że można na tym sporo zaoszczędzić. Do tego choinkę zamówisz w naszym sklepie internetowym z darmową dostawą, oszczędzając na paliwie potrzebnym, żeby pojechać do sklepu własnym samochodem.

Atuty użytkowe

Choinki sztuczne nie ustępują obecnie estetyką tym żywym, a są jednocześnie o wiele bardziej praktyczne. Nie musisz ich podlewać czy obawiać się o opadające igliwie, które trzeba będzie sprzątać, a przez które drzewko będzie też systematycznie traciło na wyglądzie. Plusem takiego drzewka jest również to, że możesz je ustawić i złożyć w dowolnym momencie, podczas gdy naturalne choinki potrafią niestety szybko stracić swoją świeżość. Opcje sztuczne okazują się zatem bardziej funkcjonalne i po prostu wygodniejsze dla użytkowników.

Jak udekorować choinki sztuczne na pniu z hurtowni?

Choinki sztuczne na pniu z hurtowni da się dopasować do różnorodnych stylów dekoracyjnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sięgnąć po tradycyjne oświetlenie, bombki i zawieszki w odcieniach czerwono-złotych. We współczesnych minimalistycznych aranżacjach można się pokusić o jasne lub drewniane ozdoby albo całkiem nietypowe rozwiązanie, jakim może być całkowita rezygnacja z dodatkowych dekoracji. Dobrej jakości modele na pniu są tak ozdobne, że wyglądają pięknie same w sobie. Jeszcze lepiej widać to na przykładzie tych pokrytych imitacją śniegu. Obecnie dość popularne stało się również dekorowanie choinek naturalnymi ozdobami, jak chociażby szyszki. Takie rozwiązanie będzie się tutaj dodatkowo świetnie komponowało z drewnianym pniem. Hurtownia choinek sztucznych na pniu to miejsce przygotowujące intrygujące drzewka świąteczne, w których igliwie z syntetycznych materiałów, zestawia się z podstawą, przygotowywaną często z naturalnego drewna. Tak jest w przypadku tej kategorii produktów marki Adal, które znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu, w którym na pewno znajdziesz idealne drzewko dla siebie.