ADAL

Nowe produkty

Nowe produkty

Wianek świąteczny sztuczny Czesany

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wianki świąteczne CZESANE to niezwykle tradycyjna ozdoba elewacji, drzwi i ścian. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu gałązek stanowi ciekawy element dekoracyjny, a także inspiruje do dalszej pracy nad dodatkami świątecznymi.

Wianki świąteczne czesane - Ekologiczne rozwiązania

Dane oparte o niektóre badania statystyczne wskazują, że sztuczne igliwie produkowane w Azji przyczynia się do większej emisji dwutlenku węgla czy gazów cieplarnianych podczas produkcji. Jednak nasze produkty, w tym też wianki czesane produkowane przez nas mają mniejszy wpływ na atmosferę jeżeli chodzi o substancje toksyczne. Już po 3 latach używania naszego wianka, jego właściciel przyczynia się do mniejszego impaktu na środowisko w odróżnieniu od konsumentów, którzy swój produkt wykonują z żywych gałęzi bądź kupują nowy rok rocznie. Jest to wynikiem tego, że średnia emisja gazów i dwutlenku węgla podczas produkcji naszego igliwia jest 2-3 krotnie większa niż podczas procesu hodowania żywego igliwia, więc po 3 latach użytkowania sztucznego wianka czesanego wygrywa on ekowyścig z wiankiem zrobionym z żywego igliwia. Dodatkowo, nasze sztuczne igliwie produkowane jest z przyjaznego środowisku polietylenu i posłuży nam na długie lata, estetyką i pięknem nie odbiegając od żywego igliwia.

Dodatkowa ozdoba

Wianek świąteczny czesany jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego efektowna faktura i wygląd wynika z gęsto ułożonych gałązek, których układ przypomina uczesane w jedną stronę grube kosmki włosów, tak zwany sztorc. Niezwykle starannie ułożone igliwie na gałązkach daje elegancki i schludny efekt, który świetnie podkreśla każdą dodatkową dekoracje i doskonale odbija światło LED, które może znaleźć się na gałązkach. Do gałązek dołożono brązową folię, która imituje delikatne i cienkie gałązki prawdziwego igliwia. Wianek wygląda niemal jak z żywego tworzywa. Wianek jest dostępny w sześciu rozmiarach: 30 x 7,7 cm, 40 x 10 cm, 50 x 12,5 cm, 60 x 15 cm, 80 x 20 cm, 100 x 25 cm. Umożliwia to dostosowanie zakupu pod konkretny wymiar dekoracji. 

Propozycja dla alergików

Z uwagi na naszych gościu, którzy mogą być dotknięci piętnem alergii na żywice czy inne substancje występujące w prawdziwym igliwiu, najbezpieczniej jest zdecydować się na sztuczne wianki. Unikniemy tym samym sytuacji, w której świąteczną atmosferę przerwie niekontrolowana reakcja alergiczna. Będziemy mogli się ze spokojem cieszyć wszystkim tym co najważniejsze: rodziną i czasem spędzonym wspólnie w świątecznym otoczeniu.