Set Noel MIX PE

Świąteczny set Noel MIX PE

Wyjątkowa i bogata kompozycja dekoracji zdobiona gęsto osadzonymi gałęziami. Dzięki elastycznymi gałązkami każdy może wymodelować choinkę, wianek czy girlandę tak aby gałązki swobodnie opadały w dół, dodającymi wizualnej lekkości i elegancji.

Co zyskuje posiadając świąteczny set ?

Zakupując set z produktami producenta Adal na naszej stronie www.wieczniezywechoinki.pl zyskujesz niższą cenę aż trzech produktów dopasowanych idealnie do siebie: choinkę Noel Mix PE, wianek Noel Mix PE oraz girlandę Noel Mix PE. Posiadając taki set możesz się cieszyć dekoracjami wiele, wiele lat.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Większość choinek z naszego asortymentu posiada nasz firmowy system składania QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem, wszystkie produkty w secie Noel Mix PE posiadają certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW oraz certyfikat TÜV.  Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka Noel Mix PE, wianka Noel Mix Pe czy girlandy Noel Mix Pe wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w takie dekoracje świąteczne pomoże wprowadzić do domu świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.