Nora MIX PE

Sztuczna choinka Nora Mix Pe należąca do grupy choinek Mix Pe. Choinka Nora mix PE to wyjątkowo bogata w gałęzie choinka. Jest bardzo gęsta dzięki zastosowaniu dwóch typów gałązek PE oraz foliowych. Choinka o podstawie, pod którą zmieści się wiele prezentów, przygotowanych dla najmłodszych jak również tych starszych wspólnie świętujących święta Bożego narodzenia.

Optymalny rozmiar do wielu pomieszczeń

Wbrew pozorom nie wszędzie trzeba się kierować zasadą, że im większa będzie choinka, tym lepiej. Modele o takiej wielkości idealnie pasują do większości pokoi, gdzie większe rozwiązania, mogłyby dać efekt przesytu i przytłoczyć wnętrze. Takiego drzewka nie trzeba też ustawiać koniecznie na podłodze. Można je umieścić na stoliku, gdzie będzie się prezentowało bardzo efektownie. Będzie to doprawdy optymalna decyzja w kontekście większości mieszkań. To również dobry pomysł jeśli drzewko ma być umieszczone w firmowym pomieszczeniu, w którym pracuje kilka osób. Umiejscowione nieco z boku, wprowadzi do pokoju świąteczną atmosferę, jednocześnie nikomu nie przeszkadzając.

Łatwość montażu

Sztuczna choinka Nora Mix Pe nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również prosta w montażu. Stąd coraz częściej odchodzi się od drzewek, które trzeba przechowywać cały czas w jednej pozycji i takich których nie da się składać. Oczywiście choinka z demontowanymi gałązkami musi być wykonana na tyle starannie, żeby nie odpadały one potem samoczynnie stojąc w domu czy mieszkaniu. Najlepsi producenci stosują jednak obecnie rozwiązania powszechne lub opracowane przez samą firmę, które mają ułatwiać kwestie montażu. 

Wysoka jakość

Wiele osób, które nie mają przekonania do syntetycznych drzewek, ma skojarzenia ze słabej jakości produktami, które rzeczywiście prezentują się bardzo nienaturalnie. Inaczej wygląda to w przypadku asortymentu firmy Adal, która produkuje sztuczne choinki już ponad 20 lat, cały czas bazując na pasji i dokładności. Efektem tych działań są starannie dopracowane modele, przygotowane z dobrej jakości materiałów. Wyglądają one naprawdę dobrze i sporo osób nie zwróci nawet uwagi na to, iż jest to rzeczywiście sztuczny wariant. W przypadku asortymentu z serii MIX PE, końcówki gałęzi są wykonywane z materiału, który jest jasnozielony, dzięki czemu imitują one młode pędy gałązek. Poziom realizmu jest zatem naprawdę wysoki, więc na pewno docenisz nasze produkty. Korzystając z naszej oferty, można być także spokojnym o bezpieczeństwo sprzedawanych drzewek. Posiadają one stosowne certyfikaty, potwierdzające ich dużą jakość

CHOINKI SZTUCZNE JAK NATURALNE. DLACZEGO WARTO?

Choinki sztuczne jak naturalne można wykorzystać zarówno na użytek prywatny oraz w kontekście wystroju centrów handlowych i przestrzeni publicznych. Dobrze wykonane wyroby doskonale odwzorowują prawdziwe drzewka. Dodatkowo są one nienaganne pod względem wyglądu i możesz je zamówić w wielu rozmiarach oraz o różnej charakterystyce. Takie dekoracje posiada w swojej ofercie firma Adal, zajmująca się produkcją takich wyrobów od ponad dwudziestu lat!

Nienaganna prezencja

W sytuacji, w której choinki wykonane są z najwyższej jakości sztucznego igliwia, tak jak w przypadku wyrobów Adal, do złudzenia przypominają one żywe drzewka. Można wręcz po-wiedzieć, że prezentują się one nawet lepiej. Wiele modeli jest nastawionych na jak najlepsze imitowanie naturalnych odpowiedników, więc nie posiadają idealnie równych gałązek, lecz wyglądają one nienagannie i choinka jest gęsta. Z tego względu taka wersja zawsze będzie piękną ozdobą.