Choinka na pniu 120 cm

Choinka na pniu 120 cm

Choinka na pniu 120 cm to atrakcyjne drzewko, które mimo niezbyt dużego rozmiaru przyciąga wzrok i zachwyca estetyką. W naszym asortymencie pnie są wykonane z prawdziwego drewna, co podkreśla ich unikalny styl. Stanowi to przy okazji pewien kompromis między atutami żywych choinek i wariantów sztucznych. W naszym sklepie znajdziesz wiele zróżnicowanych choinek sztucznych.

Spis treści:
Nasze propozycje
Dostępne modele
Sprawdzona marka
A może imitacja świerku?
Wyjątkowy Świerk Alpejski
Dostępny w wersji ośnieżonej
Dlaczego warto ją wybrać?
Atrakcyjny wygląd
Atuty użytkowe i aspekt ekonomiczny
Dbanie o środowisko

Sięgnij po choinkę na pniu 120 cm z naszego sklepu

Choinka na pniu 120 cm to model, który jest wysokiej jakości i wymaga szczególnej staranności w przygotowaniu. W przeciwnym razie trudno jest uzyskać efekt, w którym drzewko nawiązuje do natury. Nie musisz się jednak przejmować takimi aspektami, gdy decydujesz się na wybór produktów z naszej oferty, ponieważ te są gwarantem wysokiej klasy.

Dostępne modele

Podstawową propozycją ze sklepu Wiecznie Żywe Choinki będzie na pewno choinka Dakota MIX PE, dostępna właśnie m.in. w wersji 120 cm wysokości. Gałązki w tym modelu przypominają te z żywych choinek, co jest w dużej mierze zasługą zastosowania polietylenu, który świetnie oddaje kolorystykę igliwia. Całość pięknie zagęszczają fragmenty z PVC, a gałązki są rozłożone nie do końca regularnie, co podkreśla naturalność tego modelu. Sam pień i krzyżak wykonane z drewna są wyraźnie podkreślone i nadają produktowi dużej solidności. W przypadku osób mogących sobie pozwolić na większe drzewka tego typu polecamy również model Olimpia, dostępny w wersjach od 180 do 240 cm wysokości.

Sprawdzona marka

W poszukiwaniu choinek sztucznych szczególnie ważne jest to, żeby wybrać modele od sprawdzonego producenta. W sklepie Wiecznie Żywe Choinki kupisz asortyment marki Adal, funkcjonującej na tym rynku przez wiele lat i cieszącej się doskonałą reputacją. O wysokiej jakości produktów niech świadczy choćby to, że posiadają one certyfikat TÜV Rheinland, który jest dowodem jakości przyznawanym po testowaniu wyrobu, który spełnia wszelkie normy, w tym dotyczące bezpieczeństwa.

Czy warto zdecydować się na choinkę sztuczną świerk na pniu 120 cm?

Choinka sztuczna świerk na pniu 120 cm to ciekawa odmiana drzewka z tej kategorii, które posiada jeszcze bardziej charakterystyczną formę. W tym przypadku poza wyrazistym trzonem wzrok przyciąga samo poszycie, zdecydowanie wyróżniające się na tle innych drzewek. Możesz się zdecydować nawet na model pokryty imitacją śniegu.

Wyjątkowy Świerk Alpejski

Świerk Alpejski to jedno z unikalnych drzewek z naszej oferty. Jak sama nazwa skazuje, nawiązuje bardziej do widoków, których można doświadczyć podczas wyjazdów w Alpy. Gwarantuje to strzelista forma i układające się mocno w dół gałązki, dzięki którym przeniesiesz się myślami w alpejskie pasma górskie. Całość znajduje się oczywiście na naturalnym pieńku, a zamiast standardowego stojaka dekoracja została wykończona drewnianym krzyżakiem. Model ten występuje w kilku rozmiarach, w tym właśnie w wersji o 120 cm wysokości.

Choinki na pniu

Dostępny w wersji ośnieżonej

Choinki na pniu wyróżniają się na tle klasycznych modeli sztucznych, ale jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze bardziej zaskakujący efekt, wybierz zestawienie drewnianego pnia z gałązkami przyprószonymi materiałem przypominającym śnieg. W takiej sytuacji wybierz Świerk Alpejski Ośnieżony 120 cm. To prawdziwie unikalna dekoracja, która ma na tyle zaskakujący styl, że nie wymaga dodatkowego ozdabiania. To świetny wybór dla osób uwielbiających zimowe wyprawy na narty w Alpy - teraz możesz przenieść namiastkę takich wypadów do swojego domu.

Zalety choinki sztucznej na pniu 120 cm

Choinka sztuczna na pniu 120 cm to dobra propozycja, jeżeli preferujesz drzewka świąteczne z syntetycznych materiałów, jednocześnie poszukując pewnej odmiany od klasycznych wariantów w takim wydaniu. Modele z tej kategorii są zdecydowanie bardziej dekoracyjne. Z pewnością przypadnie to do gustu wielu osobom poszukującym dekoracji do mniejszego domu czy kameralnego mieszkania, ale takie drzewka mogą się również sprawdzić w sklepach czy punktach usługowych.

Atrakcyjny wygląd

Choć można się jeszcze spotkać z opiniami, że tylko żywe choinki oddają ducha świąt, w praktyce obecny poziom modeli sztucznych pozwala już całkowicie zaprzeczyć takim głosom. Nowoczesne drzewka świetnie oddają estetykę naturalnych, natomiast jeżeli dany wariant posiada do tego drewniany pień, tylko potęguje to dobre wrażenie wizualne. Przy okazji można docenić fakt, że choinka nabiera jeszcze solidniejszego charakteru od takich znajdujących się na lżejszej podstawie. Zdaniem wielu nabywców jest to w zasadzie najbardziej realistyczna alternatywa dla żywych choinek, jaką można obecnie znaleźć na rynku. Takie drzewko wciąż możesz przy tym przystroić na różne sposoby, dopasowując ją do klasycznych i nowoczesnych aranżacji. Świetnie będzie się także komponować z dostępnymi u nas dekoracjami świątecznymi.

Atuty użytkowe i aspekt ekonomiczny

W przypadku takich choinek, podobnie jak i oferowanych przez nas girland czy wianków, możesz zauważyć dużą przewagę użytkową względem naturalnych dekoracji tego typu. W kontekście drzewek możesz zapomnieć o podlewaniu, a i samo ustawianie choinki jest zdecydowanie łatwiejsze. Sporym plusem jest też fakt, że igliwie nie odpada i nie traci koloru, więc nie trzeba go sprzątać czy przejmować się tym, że dekoracja szybko straci swój piękny wygląd. Wersje sztuczne mogą być rozstawione czy rozwieszone dłużej od tych żywych, a do tego możesz je przechowywać i wykorzystywać w kolejnych sezonach. W takiej kilkuletniej perspektywie przekonasz się przy okazji, że wydasz na to zdecydowanie mniej pieniędzy, niż na kupowanie nowych, świeżych dekoracji każdego roku.

Dbanie o środowisko

Aspekt długoterminowego korzystania z takiej choinki uwypukla przy okazji korzyści ekologiczne, które wynikają z takiego wyboru. Wyobraź sobie, że w tym samym czasie na plantacjach musiałyby być przygotowywane kolejne choinki, które wymagają użycia pewnych środków chemicznych, a potem oznaczają sporą dawkę zanieczyszczeń przy wycince i samym transporcie. Okazuje się tym samym, że kilka kupionych na przestrzeni lat choinek zdecydowanie bardziej obciąży środowisko niż wyprodukowanie jednego modelu sztucznego, z którego będziesz korzystać przez długi czas. Choinka 120 cm z drewnianym pniem będzie do złudzenia przypominać naturalne warianty. Dzięki swojej specyfice dobrze odnajduje się w różnych stylach, a przy takim rozmiarze nadaje się nawet do bardziej wymagających, mniejszych przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.