




Choinki sztuczne do 5 metrów dostawa GRATIS
Wybrane produkty wysyłka gratis !!!
Zadzwoń , +48 666 893 132
Szczegóły produktu
Opis
Duża choinka sztuczna Premium MIX PE 270 cm jest bardzo gęsta i atrakcyjna wizualnie. Posiada ona dość tradycyjną formę i można pomieścić na niej sporą liczbę ozdób, tworząc efektowną dekorację, która wprowadzi w wybrane przestrzenie świąteczną atmosferę. Same gałązki są osadzone blisko siebie, a do tego delikatnie opadają, dzięki czemu całe drzewko wygląda smukło i lekko.
Czas produkcji to około 10 dni robocze.
Choinka sztuczna składa się z 3 części + stojak.
Choinka jest dostępna w jedenastu rozmiarach:
H: 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm, 270 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm
Produkt posiada nasz firmowy system składania choinek QUICK DISTRIBUTE SYSTEM - pozwalający na rozłożenie i złożenie każdej części choinki jednym ruchem oraz certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW:
* Na zdjęciu choinka w rozmiarze H 300 cm
Duża choinka sztuczna Premium MIX PE 270 cm sprawdzi się nawet dla osób o bardzo wysokich oczekiwaniach. Dekoracja umieszczona jest na metalowym stojaku, a wygodę użytkową gwarantuje zastosowany system ułatwiający składanie i rozkładanie poszczególnych fragmentów choinki. Z pewnością będzie to zatem w pełni zadowalający wybór.
Jak sugeruje sama nazwa, jest to wariant o najwyższej jakości. Przy jego wykonaniu zastosowano wykończenia z polietylenu, a więc jednego z najbardziej docenianych obecnie surowców, jeżeli chodzi o produkcję choinek sztucznych. Podkreśla to jeszcze atuty wizualne modelu, gdyż tworzywo to bardzo przypomina naturalne igliwie.
Wiecznie Żywe Choinki!
Produkcją choinek zajmujemy się od ponad 25lat!
Bądź eco friendly
Kupując nasze produkty chronisz lasy!
Lokalizacja i współpraca
Nasza siedziba oraz produkcja znajduje się w Polsce.
Najwyższa jakość
Potwierdzona licznymi certyfikatami oraz zaufaniem.
Opinie
Gratuluje jakości. Piękna choinka.
Piękna jak z bajki
śledziłam was na instagrtam i udało mi się wstrzelić w promocję 5% ale jestem mega zadowolona. Choinka cudna